reklama
| INFORLEX | GAZETA PRAWNA | KONFERENCJE | INFORORGANIZER | APLIKACJE | KARIERA | SKLEP
reklama
reklama

Temat: COVID-19

Poniżej prezentujemy wszystkie istotne informacje dotyczące tematu COVID-19. Przejrzyj nasze archiwum dotyczące COVID-19.

Home office, obsługa klienta - jak zarządzać firmą w obliczu covid-19?

Aktualizacja: 24.11.2020

Jak zarządzać pracującymi w trybie home office i jak chronić pracujących w zespołach lub obsługujących klientów? Dziś przedsiębiorcy stoją przed wieloma wyzwaniami chcąc utrzymać ciągłość produkcji i zatrudnienia w firmie. Jak to zrobić? Więcej w poniższym tekście. »

Wytyczne dla ośrodków narciarskich i lodowisk na czas pandemii

Aktualizacja: 24.11.2020

ZPP apeluje o zapobieganie lockdown’om w kolejnych branżach i przedstawia zestaw rekomendacji odnoszący się do sektora sportów i rekreacji zimowej. »

Gowin: warto rozważyć, aby przynajmniej niedziela, 6 grudnia była handlowa

Aktualizacja: 21.11.2020

Rząd przygotowuje daleko idącą pomoc dla branż, które są i będą w grudniu objęte ograniczeniami w ramach walki z pandemią. Rozważane jest m.in. czy 6 grudnia może być niedzielą handlową. »

Pierwsza dostawa szczepionki już w połowie stycznia 2021

Aktualizacja: 21.11.2020

Jak tylko szczepionka będzie dostępna, będziemy gotowi do pełnego jej wykorzystania - zapowiedział premier Mateusz Morawiecki. Trwają już prace nad dystrybucją szczepionki oraz całym procesem szczepień. »

Zbyszek Dzideczek: w kryzysie uczymy się nowych kompetencji

Aktualizacja: 20.11.2020

Zasadnicze pytanie jest takie, czy zmiana wywołuje kryzys, czy kryzys zmianę i czy w ogóle to, co niektórzy nazywają problemem, a inni sytuacją niestabilną, musi pójść w kierunku całkowitej rewolucji w naszym życiu? Czy jesteśmy skazani na uleganie lękom i silnym emocjom? Jak w ogóle podejść do kwestii trudnej zmiany? »

Wiosenny lockdown kosztował 140 mld zł

Aktualizacja: 20.11.2020

Blokada polskiej gospodarki na wiosnę kosztowała nas 140 mld zł. Jesienne zamknięcia niektórych branż nie są do końca zrozumiałe - podkreśla Adam Abramowicz, Rzecznik Małych i Średnich Przedsiębiorców. »

5 tyś. dotacji dla firmy i zwolnienie z ZUS - rusza tarcza branżowa

Aktualizacja: 20.11.2020

Tarcza branżowa to nowe rozwiązanie przygotowane przez Ministerstwo Rozwoju, Pracy i Technologii. Pakiet ma pomóc firmom z branż najbardziej dotkniętych skutkami II fali pandemii. »

Pakt społeczny ratunkiem na kryzys?

Aktualizacja: 18.11.2020

Pakt społeczny to umowa między rządem, pracodawcami oraz związkami zawodowymi, która może stanowić punkt wyjścia z kryzysu epidemicznego. »

Koronawirus: rośnie poziom niepokoju na rynku

Aktualizacja: 17.11.2020

O 30 pp. wzrósł w ciągu miesiąca poziom obaw Polaków wywołanych przez pandemię koronawirusa. Opracowany przez Deloitte indeks niepokoju wynosi nad Wisłą 34 proc. i jest najwyższy na świecie. »

Handel zagraniczny nadal pod kreską

Aktualizacja: 17.11.2020

GUS podsumował III kwartał 2020 r. w handlu zagranicznym. Dynamika polskiego eksportu i importu towarów nadal pozostaje pod kreską. Wydaje się jednak, że przynajmniej najgorszy okres firmy wydają się mieć już za sobą. »

Wymiana opon na zimowe a koronawirus. Z mandatem czy bez?

Aktualizacja: 17.11.2020

Ministerstwo Zdrowia zapewnia, że koronawirus nie ogranicza możliwości wymiany opon. Na kierowców nie czekają mandaty! »

Wzrosty na rynkach po informacji o szczepionce [VIDEO]

Aktualizacja: 13.11.2020

Od tego, jak długo utrzyma się szczepionkowy optymizm będzie zależała sytuacja nie tylko na rynkach finansowych. Przeszliśmy płynnie od paniki związanej z restrykcjami w Europie do hurraoptymizmu po rewelacjach Pfizera. »

5 trendów, które mogą ukształtować świat IT po pandemii

Aktualizacja: 13.11.2020

Przełomowe technologie, które według prognoz pojawią się po 2021 r., odzwierciedlają wpływ pandemii COVID-19 na przyspieszenie cyfrowej transformacji społeczeństwa. »

Firmy lepiej radzą sobie z II falą pandemii niż w marcu

Aktualizacja: 13.11.2020

Jesienią przedsiębiorcy na lockdown zareagowali lepiej niż w marcu - czy gospodarka ma już szczepionkę na koronawirusa? Dane o aktywności mikroprzedsiębiorców wskazują, że jesienią na lockdown zareagowali lepiej - w październiku wystawionych przez nich faktur było o 19,1 proc. więcej niż w marcu. »

Morawiecki: nie ma obecnie potrzeby narodowej kwarantanny

Aktualizacja: 13.11.2020

Wspólnym wysiłkiem wyhamowaliśmy zakażenia tuż przed punktem krytycznym; w najbliższych dniach nie musimy wprowadzać narodowej kwarantanny - ogłosił premier Mateusz Morawiecki. »

reklama

POLECANE

reklama

Koronawirus a przedsiębiorcy

reklama

Ostatnio na forum

reklama

Dotacje dla firm

reklama

Eksperci portalu infor.pl

Estarta Solutions

ekspert w zakresie oursourcingu IT oraz współpracy B2B – Europa i Bliski Wschód

Zostań ekspertem portalu Infor.pl »
reklama
reklama
reklama