| IFK | IRB | INFORLEX | GAZETA PRAWNA | INFORORGANIZER | APLIKACJE | KARIERA | SKLEP
Jesteś tutaj: STRONA GŁÓWNA > Moja firma > Biznes > Zarządzanie > Szkolenia > Oferty szkoleń > X FORUM KOORDYNATORÓW CZYNNOŚCI KANCELARYJNYCH

X FORUM KOORDYNATORÓW CZYNNOŚCI KANCELARYJNYCH

5 września 2017 r. w Warszawie odbędzie się szkolenie "X FORUM KOORDYNATORÓW CZYNNOŚCI KANCELARYJNYCH”. Forum organizuje Centrum Promocji Informatyki. Infor.pl jest patronem medialnym tego wydarzenia.

X, jubileuszowe Form Koordynatorów Czynności Kancelaryjnych przeznaczone zarówno dla Koordynatorów, archiwistów, ale i informatyków uczestniczących przy wdrożeniach systemów teleinformatycznych, zostało przygotowane przez praktyków oraz osoby uczestniczące w pracach związanych z nowymi rozwiązaniami prawnymi, organizacyjnymi i technicznymi mającymi bezpośrednie przełożenie na sposób zarządzania dokumentacją.

Z uwagi na fakt, iż w najbliższym czasie zostanie wprowadzonych wiele zmian prawych wpływających na postępowanie z dokumentacją, zarówno na etapie sprawy prowadzonej w urzędzie, jak i przekazywania akt spraw do innych podmiotów, program Forum w dużej mierze został skonstruowany uwzględniając kluczowe zmiany prawne i techniczne. Założeniem jest przekazanie aktualnej wiedzy w zakresie kluczowych zagadnień związanych z zarządzaniem dokumentacją i danymi. Podczas forum omówione zostaną praktyczne zagadnienia związane z dokumentowaniem przebiegu załatwiania i rozstrzygania spraw. W aspekcie procedury załatwiania spraw omówione zostaną założenia nowych procedur doręczeń elektronicznych.

Przedstawione zostaną również kwestie dotyczące materiałów fotograficznych gromadzonych licznie w urzędach oraz nowe zasady postępowania z dokumentami księgowymi w aspekcie zmian prawnych unijnych dotyczących elektronicznego fakturowania. Z punktu widzenia przechowywania i przekazywania dokumentacji do innych podmiotów, podjęty zostanie temat projektowanych zmian dotyczących paczki administracyjnej (obok już funkcjonującej paczki archiwalnej), która będzie generowana z systemów EZD na potrzeby spraw sądowoadministracyjnych. Podczas Forum zostanie również przedstawione praktyczne podejście do współistnienia systemów dziedzinowych w aspekcie dokumentowania spraw w systemie EZD lub w systemie tradycyjnym.

Szczegółowy PROGRAM Forum: http://www.cpi.com.pl/imprezy/2017/fkck1/index.php

Zapraszamy do skorzystania z 10% RABATu na udział w Forum poprzez wypełnienie formularza zgłoszeniowego: http://www.cpi.com.pl/imprezy/2017/fkck1/formularz_pr10.php

Organizator:

Centrum Promocji Informatyki Sp. z o.o.;

www.cpi.com.pl

tel. (22) 870 69 10, 870 69 78;

email: pr@konferencja.com.pl

Czytaj także

Narzędzia przedsiębiorcy

POLECANE

Dotacje dla firm

reklama

Ostatnio na forum

RODO 2018

Pomysł na biznes

Eksperci portalu infor.pl

inFakt

inFakt to firma oferująca nowoczesne usługi księgowe i fakturowe

Zostań ekspertem portalu Infor.pl »
Notyfikacje
Czy chcesz otrzymywać informacje o najnowszych zmianach? Zaakceptuj powiadomienia od mojafirma.Infor.pl
Powiadomienia można wyłączyć w preferencjach systemowych
NIE
TAK