| IFK | IRB | INFORLEX | GAZETA PRAWNA | INFORORGANIZER | APLIKACJE | KARIERA | SKLEP
Jesteś tutaj: STRONA GŁÓWNA > Moja firma > Biznes > Finanse > Lokaty > Rachunki i konta oszczędnościowe > Sprawdź promocje w kontach bankowych

Sprawdź promocje w kontach bankowych

Darmowe prowadzenie rachunku czy też bezpłatny przelew już dawno przestały być formułą, która przyciągała klientów do nowego banku – i co za tym idzie do otwarcia w nim rachunku. Sprawdźmy jak dzisiaj banki kuszą klientów swoimi ofertami rachunków?

Od 15 listopada w Banku BGŻ jest natomiast dostępne „Konto z Podwyżką”. W tym przypadku, wystarczy, że zadeklarujemy stałe wpływy na konto w postaci przelewu z pensją, a bank co miesiąc będzie wpłacał nam 1% wartości jaka będzie wpływała z tego uposażenia. Maksymalnie do 50 zł miesięcznie, czyli 600 zł rocznie. Opcja bardzo ciekawa biorąc pod uwagę brak innych wymogów by otrzymać premię oraz fakt, że posiadając to konto płacimy jedynie 5 zł za kartę debetową.

Polecamy serwis Kredyty

Widząc atrakcyjną ofertę, radzimy się dobrze zastanowić i przeanalizować czy opłaci się zmiana naszego dotychczasowego rachunku. Zwróćmy uwagę na taryfę opłat i prowizji danego konta oraz regulamin korzystania z wybranych usług oraz promocji. Np. pakiet assistance może okazać się jedynie organizacją pomocy – a za usługę zapłacimy już sami. Albo dodatkowe warunki wymuszą na nas zakup innych produktów bankowych, np. oferowanych ubezpieczeń. Niemniej walka na konta osobiste polskich banków z pewnością sprzyja klientom. Choć aktualnie wojna ta trochę przygasła, z pewnością możemy spodziewać się nowych, interesujących ofert na rynku. A na tym zyska przede wszystkim klient.

TotalMoney.pl

Czytaj także

Narzędzia przedsiębiorcy

POLECANE

Dotacje dla firm

reklama

Ostatnio na forum

RODO 2018

Pomysł na biznes

Eksperci portalu infor.pl

Małopolski Instytut Studiów Podatkowych

Doradztwo podatkowe, rachunkowość, audyt, obsługa i pomoc w trakcie postępowań z organami podatkowymi

Zostań ekspertem portalu Infor.pl »