reklama
| INFORLEX | GAZETA PRAWNA | KONFERENCJE | INFORORGANIZER | APLIKACJE | KARIERA | SKLEP
reklama
reklama
Jesteś tutaj: STRONA GŁÓWNA > Moja firma > Biznes > Finanse > Kredyty > Kredyty gotówkowe i konsumpcyjne > Pożyczki i kredyty gotówkowe we wrześniu 2011 - ranking

Pożyczki i kredyty gotówkowe we wrześniu 2011 - ranking

Eksperci przygotowali zestawienie pożyczek i kredytów gotówkowych w 20 bankach. Warto szczególnie uważnie przyjrzeć się pożyczkom i kredytom gotówkowym, którym nie dorównuje konkurencja. Banki pracowały nad pożyczkami i kredytami gotówkowymi, dzięki czemu we wrześniu udostępniły nowe oferty.

Na jak dalekie ustępstwa, czyli korzystniejsze od standardowych warunki, mogą liczyć klienci? Jaki jest najpopularniejszy bonus produktowy, propagowany przez banki wraz z początkiem roku szkolnego? Czy w dalszym ciągu są to: możliwość otrzymania pożyczki bez konieczności zapłaty prowizji przy (często) jednocześnie bardzo niskim oprocentowaniu nominalnym? Najczęściej za ich pośrednictwem banki próbują zyskać sobie sympatię potencjalnych kredytobiorców. Warto jednak porządnie przeanalizować to, co udostępniają nam banki. Czy czasem nie jest tak, że możliwość skorzystania z najlepszych warunków kredytowania wiąże się z obowiązkiem spełnienia dodatkowych obostrzeń, zaś na najlepsze warunki może liczyć tylko wąskie grono klientów? Sprawdźmy!

Tanie kredyty gotówkowe – nie musisz więcej szukać!

Zastrzyk gotówki pilnie potrzebny! Skąd najtaniej pożyczyć?

Przeanalizowaliśmy oferty dwudziestu największych banków, udostępniających obecnie pożyczki i kredyty gotówkowe klientom indywidualnym. Założenia dla naszego wrześniowego rankingu były następujące: szukaliśmy najlepszych warunków, na jakich klient otrzyma 5 000 zł kredytu „na rękę”, którego spłata rozłożona zostanie na równe raty na okres 12 miesięcy. Jednocześnie propozycja ta powinna być dostępna również dla osób, które dotychczas nie korzystały z usług ani produktów danego banku.

Zdecydowanym zwycięzcą wrześniowego rankingu kredytów gotówkowych została oferta Getin Banku. Miesięczna rata u lidera rankingu wynosi blisko 440 zł. Jest to możliwe dzięki temu, że oprocentowanie nominalne zwycięskiej oferty wynosi tylko 9,9%, a za udzielenie pożyczki nie jest pobierana prowizja (stawka 0%). Dla takich warunków cenowych, przy opcjonalnym wymogu zakupu pakietu ubezpieczeniowego, Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (tzw. RRSO) wyniesie jedynie 10,3%, zaś całkowity koszt takiego kredytu – 272 zł.

Szukasz kredytu gotówkowego? Pożyczki? Sprawdź najlepsze oferty!

Na drugim miejscu, podobnie jak w poprzednim rankingu, znalazła się oferta Citi Handlowego z ratą o niecałe 10 zł wyższą u zwycięzcy. Tutaj prowizja wyniesie nas 3%, zaś oprocentowanie ustalone jest na poziomie 14%.

Na najniższym stopniu podium plasuje się oferta Banku Millennium; w instytucji tej czeka na nas pożyczka z miesięczną ratą w wysokości 456 zł, z oprocentowaniem nominalnym – uwaga – tylko 7,9% i z prowizją w wysokości 5%.

Do końca września w Lukas Banku można skorzystać jeszcze z oferty Prostoliczonego kredytu gotówkowego. W jej ramach koszt kredytu wynosi 10 zł za każdy pożyczony 1 000 zł. Warto nadmienić również, że okres spłaty pożyczki bądź kredytu gotówkowego może dla tej oferty wynieść nawet 6 lat, zaś w skład kosztów wchodzą prowizja, odsetki oraz podstawowe ubezpieczenie na życie.

Eksperci TotalMoney.pl

reklama

Przydatne formularze online

Czytaj także

Narzędzia przedsiębiorcy

reklama
reklama

POLECANE

reklama

Koronawirus a przedsiębiorcy

reklama

Ostatnio na forum

reklama

Artykuł Partnerski

Dotacje dla firm

reklama

Eksperci portalu infor.pl

Polska Izba Biegłych Rewidentów

Samorząd zawodowy biegłych rewidentów

Zostań ekspertem portalu Infor.pl »
reklama
reklama
reklama