REKLAMA

REKLAMA

Kategorie
Zaloguj się

Zarejestruj się

Proszę podać poprawny adres e-mail Hasło musi zawierać min. 3 znaki i max. 12 znaków
* - pole obowiązkowe
Przypomnij hasło
Witaj
Usuń konto
Aktualizacja danych
  Informacja
Twoje dane będą wykorzystywane do certyfikatów.
Porada Infor.pl

HTC One S, V, X, XL – szturm Androidów?

Kamil Rogala
fot. HTC
fot. HTC

REKLAMA

REKLAMA

Na każdych targach elektroniki użytkowej pada wiele deklaracji producentów na temat zbliżających się rewolucji czy przełomów. Zazwyczaj jest to zwykła marketingowa papka, choć w przypadku niektórych producentów wiele z tych zapowiedzi sprawdza się w rzeczywistości. Czy w przypadku HTC oraz kilku nowych modeli zapowiedzianych podczas Mobile World Congress będzie podobnie?

Jakiś czas temu producent zapowiedział kilka modeli z nowej serii One, chodzi konkretniej o modele One S, One V, One X i One XL. Oznaczenia niekoniecznie wskazują na całkiem nowe słuchawki, a raczej na zmianę nazewnictwa tych dotychczasowych. I tak pod nazwą One X kryje się zapowiedziany niedawno model Endeavor, a One S to tak naprawdę Ville. W przyszłości ma się także pojawić One XL z wyświetlaczem o ponadprzeciętnej wielkości. Prawdopodobnie będzie to konkurent dla dość udanego modelu Samsunga Galaxy Note.

REKLAMA

Polecamy również: Fałszywe komunikaty i strony internetowe – jak nie dać się oszukać?

Nieco więcej wiemy na temat modelu HTC One V, który ma być smartfonem muzycznym przygotowanym we współpracy z Beats Audio. Jego wyposażenie miałoby obejmować 3,7-calowy ekran, prawdopodobnie dwurdzeniowy procesor o taktowaniu 1 GHz wspomagany przez  GB RAM-u. Oprócz tego w telefonie zostanie zamontowany aparat fotograficzny o rozdzielczości 5 Mpix.

Warto przeczytać: Szyfrowanie firmowej sieci WiFi – czy to ważne?

Całość będzie kontrolowana przez system operacyjny Android Ice Cream Sandwich. Takie parametry mogą wskazywać, że chodzi o wcześniej zapowiedziany model Primo. Reasumując, model One V będzie modelem muzycznym z Beats Audio ze średniej półki, którego do tej pory brakowało w portfolio tajwańskiej firmy.

Dalszy ciąg materiału pod wideo

Sprawdź też: Jak działają hurtownie danych?

Najciekawiej zapowiada się samo nowe nazewnictwo modeli HTC. Do tej pory znacznik był umieszczany nietypowo na końcu nazwy (Wildfire S, Desire S etc.). Być może takie nazewnictwo było atrakcyjne i ciekawe, ale z drugiej strony trudniej było skojarzyć produkty z tej samej rodziny. System przejęty od Samsunga, na który składają się nazwa serii + określenie modelu wydaje się co prawda mniej przyjemny dla oka, ale zapewne bardziej logiczny.

Autopromocja

REKLAMA

Źródło: INFOR

Oceń jakość naszego artykułu

Dziękujemy za Twoją ocenę!

Twoja opinia jest dla nas bardzo ważna

Powiedz nam, jak możemy poprawić artykuł.
Zaznacz określenie, które dotyczy przeczytanej treści:

REKLAMA

QR Code

© Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu za zgodą wydawcy INFOR PL S.A.

Moja firma
Zapisz się na newsletter
Zobacz przykładowy newsletter
Zapisz się
Wpisz poprawny e-mail
Skuteczne kierowanie rozproszonym zespołem w branży medycznej

Zarządzanie zespołem w branży medycznej to zadanie, które wymaga nie tylko specjalistycznej wiedzy, ale też głębokiego zrozumienia dynamiki interpersonalnej i psychologii pracy. Jako przedsiębiorca i założyciel BetaMed S.A., zawsze stawiałam przede wszystkim na rozwój kompetencji kierowniczych, które bezpośrednio przekładały się na jakość opieki nad pacjentami i atmosferę panującą w zespole.

GUS: Wzrósł indeks kosztów zatrudnienia. Czy wzrost kosztów pracy może być barierą w prowadzeniu działalności gospodarczej?

GUS podał, że w IV kwartale 2023 r. indeks kosztów zatrudnienia wzrósł o 1,9 proc. kdk i 12,8 proc. rdr. Mimo to zmniejszył się udział firm sygnalizujących, że wzrost kosztów pracy lub presji płacowej może być w najbliższym półroczu barierą w prowadzeniu działalności gospodarczej.

Biznesowy sukces na rynku zdrowia? Sprawdź, jak się wyróżnić

W Polsce obserwujemy rosnącą liczbę firm, które specjalizują się w usługach związanych ze zdrowiem, urodą i branżą wellness. Właściciele starają się wyjść naprzeciw oczekiwaniom klientów i jednocześnie wyróżnić na rynku. Jak z sukcesami prowadzić biznes w branży medycznej? Jest kilka sposobów. 

Wakacje składkowe. Dla kogo i jak z nich skorzystać?

Sejmowe komisje gospodarki i polityki społecznej wprowadziły poprawki redakcyjne i doprecyzowujące do projektu ustawy. Projekt ten ma na celu umożliwić przedsiębiorcom tzw. "wakacje składkowe", czyli przerwę od płacenia składek ZUS.

REKLAMA

Czego najbardziej boją się przedsiębiorcy prowadzący małe biznesy? [BADANIE]

Czego najbardziej boją się małe firmy? Rosnących kosztów prowadzenia działalności i nierzetelnych kontrahentów. A czego najmniej? Najnowsze badanie UCE RESEARCH przynosi odpowiedzi. 

AI nie zabierze ci pracy, zrobi to człowiek, który potrafi z niej korzystać

Jak to jest z tą sztuczną inteligencją? Zabierze pracę czy nie? Analitycy z firmy doradczej IDC twierdzą, że jednym z głównych powodów sięgania po AI przez firmy jest potrzeba zasypania deficytu na rynku pracy.

Niewypłacalność przedsiębiorstw. Od początku roku codziennie upada średnio 18 firm

W pierwszym kwartale 2023 r. niewypłacalność ogłosiło 1635 firm. To o 31% więcej niż w tym okresie w ubiegłym roku i 35% wszystkich niewypłacalności ogłoszonych w 2023 r. Tak wynika z raportu przygotowanego przez ekonomistów z firmy Coface.  

Rosnące płace i spadająca inflacja nic nie zmieniają: klienci patrzą na ceny i kupują więcej gdy widzą okazję

Trudne ostatnie miesiące i zmiany w nawykach konsumentów pozostają trudne do odwrócenia. W okresie wysokiej inflacji Polacy nauczyli się kupować wyszukując promocje i okazje cenowe. Teraz gdy inflacja spadła, a na dodatek rosną wynagrodzenia i klienci mogą sobie pozwolić na więcej, nawyk szukania niskich cen pozostał.

REKLAMA

Ustawa o kryptoaktywach już w 2024 roku. KNF nadzorcą rynku kryptowalut. 4,5 tys. EUR za zezwolenie na obrót walutami wirtualnymi

Od końca 2024 roku Polska wprowadzi w życie przepisy dotyczące rynku kryptowalut, które dadzą Komisji Nadzoru Finansowego (KNF) szereg nowych praw w zakresie kontroli rynku cyfrowych aktywów. Za sprawą konieczności dostosowania polskiego prawa do przegłosowanych w 2023 europejskich przepisów, firmy kryptowalutowe będą musiały raportować teraz bezpośrednio do regulatora, a ten zyskał możliwość nakładanie na nie kar grzywny. Co więcej, KNF będzie mógł zamrozić Twoje kryptowaluty albo nawet nakazać ich sprzedaż.

KAS: Nowe funkcjonalności konta organizacji w e-Urzędzie Skarbowym

Spółki, fundacje i stowarzyszenia nie muszą już upoważniać pełnomocników do składania deklaracji drogą elektroniczną, aby rozliczać się elektronicznie. Krajowa Administracja Skarbowa wprowadziła nowe funkcjonalności konta organizacji w e-US.

REKLAMA