| INFORLEX | GAZETA PRAWNA | KONFERENCJE | INFORORGANIZER | APLIKACJE | KARIERA | SKLEP
Jesteś tutaj: STRONA GŁÓWNA > Moja firma > Biznes > Firma > e-Firma > Programy dla firm > ComboFix - ostateczne rozwiązanie

ComboFix - ostateczne rozwiązanie

ComboFix to niewielki i prosty program, który pomoże Ci gdy zawiodą wszystkie inne programy do usuwania szkodliwego oprogramowania. Wykrywa on z niesamowitą wręcz skutecznością wszystkie aplikacje spyware, adware czy konie trojańskie.

ComboFix służy do szczegółowego sprawdzania logów komputera. Jest niezwykle prosty w obsłudze - w zasadzie obsługuje się sam, musimy go tylko zainstalować i uruchomić a on zrobi resztę. Przed instalacją zalecane jest wyłączenie ochrony antywirusowej ( o ile mamy zainstalowany taki program) gdyż ComboFix przez niektóre programy jest wykrywany jako wirus. Jeśli nie wyłączymy ochrony, a chcemy żeby program zadziałał, musimy zignorować alarm o zagrożeniu z jego strony.

Aplikacja umożliwia usuwanie różych kłopotliwych trojanów jak np. . Look2Me, SurfSideKick, Qoologic, Vundo, DollarRevenue, Alcan, E-Give, PurityScan. Doskonale wykrywa rootkity w tym osławionego pe386.

ComboFix da się uruchomić będąc zalogowanym tylko na koncie administratora. Przez producenta zalecane jest wyłączenie wszystkich zbędnych programów i nie wykonywanie żadnych operacji dopóki skanowanie się nie zakończy. Czas sprawdzania komputera wynosi od 5-15 minut ( w zależności od wielkości dysku i sprzętu).

Po wszystkim należy odnaleźć na dysku C:\ plik o nazwie ComboFix.txt, znajdziemy tam spis zagrożeń, które program wyeliminował z naszego komputera.

Pobierz: ComboFix

Porady internetowe, newsy i ciekawostki - czytaj na internet.wieszjak.pl

Czytaj także

Narzędzia przedsiębiorcy

POLECANE

Dotacje dla firm

reklama

Ostatnio na forum

Artykuł Partnerski

Pomysł na biznes

Eksperci portalu infor.pl

Maciej Jakubowski

Aplikant radcowski

Zostań ekspertem portalu Infor.pl »