| INFORLEX | GAZETA PRAWNA | KONFERENCJE | INFORORGANIZER | APLIKACJE | KARIERA | SKLEP
Jesteś tutaj: STRONA GŁÓWNA > Moja firma > Biznes > Firma > e-Firma > Programy dla firm > ComboFix - ostateczne rozwiązanie

ComboFix - ostateczne rozwiązanie

ComboFix to niewielki i prosty program, który pomoże Ci gdy zawiodą wszystkie inne programy do usuwania szkodliwego oprogramowania. Wykrywa on z niesamowitą wręcz skutecznością wszystkie aplikacje spyware, adware czy konie trojańskie.

ComboFix służy do szczegółowego sprawdzania logów komputera. Jest niezwykle prosty w obsłudze - w zasadzie obsługuje się sam, musimy go tylko zainstalować i uruchomić a on zrobi resztę. Przed instalacją zalecane jest wyłączenie ochrony antywirusowej ( o ile mamy zainstalowany taki program) gdyż ComboFix przez niektóre programy jest wykrywany jako wirus. Jeśli nie wyłączymy ochrony, a chcemy żeby program zadziałał, musimy zignorować alarm o zagrożeniu z jego strony.

Aplikacja umożliwia usuwanie różych kłopotliwych trojanów jak np. . Look2Me, SurfSideKick, Qoologic, Vundo, DollarRevenue, Alcan, E-Give, PurityScan. Doskonale wykrywa rootkity w tym osławionego pe386.

ComboFix da się uruchomić będąc zalogowanym tylko na koncie administratora. Przez producenta zalecane jest wyłączenie wszystkich zbędnych programów i nie wykonywanie żadnych operacji dopóki skanowanie się nie zakończy. Czas sprawdzania komputera wynosi od 5-15 minut ( w zależności od wielkości dysku i sprzętu).

Po wszystkim należy odnaleźć na dysku C:\ plik o nazwie ComboFix.txt, znajdziemy tam spis zagrożeń, które program wyeliminował z naszego komputera.

Pobierz: ComboFix

Porady internetowe, newsy i ciekawostki - czytaj na internet.wieszjak.pl

Czytaj także

Narzędzia przedsiębiorcy

POLECANE

Dotacje dla firm

reklama

Ostatnio na forum

Artykuł Partnerski

Pomysł na biznes

Eksperci portalu infor.pl

Andersen Tax & Legal

Andersen Tax & Legal w Polsce tworzy zespół doświadczonych ekspertów oferujących kompleksową obsługę prawną, najwyższej klasy doradztwo podatkowe, doradztwo w zakresie cen transferowych i outsourcing księgowy.

Zostań ekspertem portalu Infor.pl »