reklama
| INFORLEX | GAZETA PRAWNA | KONFERENCJE | INFORORGANIZER | APLIKACJE | KARIERA | SKLEP
reklama
reklama
Jesteś tutaj: STRONA GŁÓWNA > Moja firma > Biznes > Wiadomości > Ofiary przestępstw otrzymają bezpłatne porady

Ofiary przestępstw otrzymają bezpłatne porady

W okresie od dnia 22 do 28 lutego 2010 roku w ramach organizowanego w tych dniach ogólnopolskiego Tygodnia Pomocy Ofiarom Przestępstw dyżurni prokuratorzy będą udzielali ofiarom przestępstw bezpłatnych porad.

Prokurator Apelacyjny w Lublinie informuje, iż w okresie od 22 lutego do 28 lutego 2010 r., w ramach organizowanego w tych dniach ogólnopolskiego Tygodnia Pomocy Ofiarom Przestępstw, w każdej miejscowości będącej siedzibą jednostki organizacyjnej prokuratury okręgu apelacji lubelskiej - dyżurni prokuratorzy będą udzielali ofiarom przestępstw bezpośrednich i telefonicznych informacji o przysługujących im uprawnieniach.

Na tablicach ogłoszeń w siedzibach poszczególnych jednostek oraz na stronach internetowych prokuratury, jak też w innych publicznie dostępnych miejscach, zamieszczone zostaną, z odpowiednim wyprzedzeniem, informacje o pełnionych w Tygodniu Pomocy Ofiarom Przestępstw dyżurach prokuratorskich, ze wskazaniem osób, które będą udzielały porad, miejsca i godzin świadczenia porad oraz numerów telefonów.

Informację o punktach i godzinach przyjęć ofiar przestępstw, oczekujących pomocy, rzecznicy prasowi jednostek prokuratury przekażą również do lokalnych mediów w celu popularyzacji obchodów Tygodnia Pomocy Ofiarom Przestępstw.

Tydzień Pomocy Ofiarom Przestępstw został ukierunkowany na zapewnienie pomocy ofiarom przestępstw, natomiast nie jest jego celem udzielanie w ramach tego przedsięwzięcia bezpłatnych porad prawnych pozostałym interesantom prokuratury.

Zobacz także: Prawo karne Wieszjak.pl

reklama

Czytaj także

Źródło:

Prawnik.pl

Zdjęcia


Czas pracy 2020. Planowanie, rozliczanie i ewidencja59.00 zł
reklama

Narzędzia przedsiębiorcy

reklama
reklama

POLECANE

reklama

Koronawirus a przedsiębiorcy

reklama

Ostatnio na forum

reklama

Pomysł na biznes

reklama

Eksperci portalu infor.pl

Roland Szymczykiewicz

Adwokat

Zostań ekspertem portalu Infor.pl »
reklama
reklama
reklama