reklama
| INFORLEX | GAZETA PRAWNA | KONFERENCJE | INFORORGANIZER | APLIKACJE | KARIERA | SKLEP
reklama
reklama
Jesteś tutaj: STRONA GŁÓWNA > Moja firma > Biznes > Wiadomości > Nagrody dla firm przyjaznych środowisku

Nagrody dla firm przyjaznych środowisku

Janusz Zaleski, podsekretarz stanu w Ministerstwie Środowiska otworzył spotkanie, podczas którego wręczono nagrody i certyfikaty laureatom XI Edycji Narodowego Konkursu "Przyjaźni Środowisku”.

Wyróżnienia przyznano w kategoriach "Samorząd Przyjazny Środowisku" oraz "Przedsiębiorstwo Przyjazne Środowisku". Nagrody i certyfikaty wręczyli Andrzej Jagusiewicz, Główny Inspektor Ochrony Środowiska oraz Michał Wojtczak, Senator RP, Sekretarz Narodowej Rady Ekologicznej.

Narodowy Konkurs Ekologiczny "Przyjaźni Środowisku" odbywa się od jedenastu lat pod Patronatem Honorowym Prezydenta RP. Głównym organizatorem Konkursu jest Centrum Wspierania Inicjatyw Pozarządowych.

Podstawowym celem Konkursu jest popularyzacja inwestycji i działań na rzecz ochrony środowiska naturalnego. Ma on za zadanie wyróżniać podmioty zaangażowane w edukację ekologiczną dzieci i młodzieży, społeczności lokalnych, ma też promować nowatorskie rozwiązania mające istotny wpływ na poprawę stanu środowiska naturalnego

Jego idea opiera się na założeniu, że promowanie obywatelskich postaw proekologicznych ma równie fundamentalne znaczenie, jak wdrażanie przyjaznych środowisku technologii. Dlatego też w Konkursie oceniane są zarówno innowacyjne projekty dotyczące rozwiązań technicznych i inwestycji w dziedzinie ochrony środowiska, jak i przedsięwzięcia z zakresu edukacji ekologicznej.

Z roku na rok konkurs przyciąga coraz większą liczbę samorządów, przedsiębiorstw, placówek edukacyjnych oraz organizacji pozarządowych.

MŚ/IN

Zobacz także: ABC firmy Wieszjak.pl

reklama

Czytaj także

Źródło:

INFOR

Zdjęcia


Ulgi na rozwój i innowacje w PIT i CIT. Zmiany 202169.00 zł
reklama

Narzędzia przedsiębiorcy

reklama
reklama

POLECANE

reklama

Koronawirus a przedsiębiorcy

reklama

Ostatnio na forum

reklama

Dotacje dla firm

reklama

Eksperci portalu infor.pl

Ewa Tomala

Aplikant radcowski przy Okręgowej Izbie Radców Prawnych w Warszawie

Zostań ekspertem portalu Infor.pl »
reklama
reklama
reklama