| IFK | IRB | INFORLEX | GAZETA PRAWNA | INFORORGANIZER | APLIKACJE MOBILNE | KARIERA | SKLEP
reklama
Jesteś tutaj: STRONA GŁÓWNA > Moja firma > Aktualności > ArchiDoc digitalizuje obieg dokumentów w ROHLIG SUUS Logistics

ArchiDoc digitalizuje obieg dokumentów w ROHLIG SUUS Logistics

ArchiDoc z Grupy OEX wdrożył pierwszy etap kompleksowej usługi mającej na celu usprawnienie procesów biznesowych jednego z największych operatorów logistycznych w Polsce.

W ramach współpracy ArchiDoc wdraża w ROHLIG SUUS Logistics system łączący funkcjonalności oprogramowania klasy BPM i DMS, który automatyzuje obieg dokumentów transportowych i finansowych operatora. Rozwiązanie skraca czas obsługi dokumentacji i ułatwia monitorowanie bieżących rozliczeń z kontrahentami. Spółka z Grupy OEX odpowiada także za digitalizację dokumentów papierowych oraz wsparcie procesu obsługi klientów ROHLIG SUUS.

Z uwagi na rosnącą skalę naszego biznesu zdecydowaliśmy się na wdrożenie rozwiązania, które ułatwi nam zarządzanie kluczowymi procesami. Wynika to ze strategii naszej firmy, w której jednym z priorytetów jest digitalizacja. Automatyzacja obiegu dokumentów i szybki dostęp do danych zapewnia utrzymanie wysokiego standardu obsługi naszych klientów, który konsekwentnie podnosimy - powiedziała Teresa Bukalska, Project Manager z ROHLIG SUUS Logistics.

Rozwiązanie wdrażane w ROHLIG SUUS bazuje na technologii firmy WEBCON i autorskiej platformie ArchiDoc – INDO. Oprogramowanie umożliwia integrację z systemami klienta i bezproblemowe udostępnianie zarejestrowanych w nim danych. Jednolity interfejs pozwala na proste dołączanie użytkowników do kolejnych zdefiniowanych w systemie procesów i obiegów. Platforma, dzięki prostej obsłudze, może być samodzielnie rozwijana przez klienta.

Usługi ArchiDoc uwzględniają specyfikę biznesu klientów i umożliwiają optymalizację obszarów, które przekładają się na efektywność ich codziennej pracy. Połączenie naszego know-how i technologii pozwala w wymierny sposób skrócić czas realizacji poszczególnych procesów i ograniczyć ich koszt  – mówi Konrad Rochalski, prezes zarządu ArchiDoc SA.

Uruchomienie pierwszego etapu usługi zostało poprzedzone dokładną analizą wymagań klienta. Kolejnym etapem było wspólne zaprojektowanie rozwiązania wpasowującego się nie tylko w aktualne, ale i przyszłe potrzeby ROHLIG SUUS.

Rozwiązania technologiczne są integralną częścią naszych usług. Możemy udostępniać je w modelu Software as a Service, co pozwala zamienić koszty stałe na zmienne i elastycznie dopasować je do rzeczywistych potrzeb klienta – dodaje Konrad Rochalski.

W ramach usługi ArchiDoc odpowiada także za wsparcie techniczne i serwisowe klienta.

ROHLIG SUUS Logistics to jedna z największych firm logistycznych w Polsce, działająca na rynku globalnym. Oferta operatora obejmuje transport drogowy, morski, lotniczy, kolejowy, usługi magazynowe, projekty cargo oraz obsługę celną.

reklama

Polecamy artykuły

Data publikacji:

Źródło:

INFOR

Zdjęcia

ArchiDoc digitalizuje obieg dokumentów w ROHLIG SUUS Logistics /fot. Fotolia
ArchiDoc digitalizuje obieg dokumentów w ROHLIG SUUS Logistics /fot. Fotolia

Klasyfikacja Środków Trwałych 2016 ze stawkami amortyzacji i powiązaniem z KŚT 201079.00 zł

Narzędzia przedsiębiorcy

POLECANE

Dotacje dla firm

reklama

Ostatnio na forum

Fundusze unijne

Pomysł na biznes

Eksperci portalu infor.pl

Aleksandra Fiszer

Starszy Specjalista ds. Projektów HR

Zostań ekspertem portalu Infor.pl »