| IFK | IRB | INFORLEX | GAZETA PRAWNA | INFORORGANIZER | APLIKACJE | KARIERA | SKLEP
reklama

Czytaj także

Jesteś tutaj: STRONA GŁÓWNA > Moja firma > Aktualności > ArchiDoc digitalizuje obieg dokumentów w ROHLIG SUUS Logistics

ArchiDoc digitalizuje obieg dokumentów w ROHLIG SUUS Logistics

ArchiDoc z Grupy OEX wdrożył pierwszy etap kompleksowej usługi mającej na celu usprawnienie procesów biznesowych jednego z największych operatorów logistycznych w Polsce.

W ramach współpracy ArchiDoc wdraża w ROHLIG SUUS Logistics system łączący funkcjonalności oprogramowania klasy BPM i DMS, który automatyzuje obieg dokumentów transportowych i finansowych operatora. Rozwiązanie skraca czas obsługi dokumentacji i ułatwia monitorowanie bieżących rozliczeń z kontrahentami. Spółka z Grupy OEX odpowiada także za digitalizację dokumentów papierowych oraz wsparcie procesu obsługi klientów ROHLIG SUUS.

Z uwagi na rosnącą skalę naszego biznesu zdecydowaliśmy się na wdrożenie rozwiązania, które ułatwi nam zarządzanie kluczowymi procesami. Wynika to ze strategii naszej firmy, w której jednym z priorytetów jest digitalizacja. Automatyzacja obiegu dokumentów i szybki dostęp do danych zapewnia utrzymanie wysokiego standardu obsługi naszych klientów, który konsekwentnie podnosimy - powiedziała Teresa Bukalska, Project Manager z ROHLIG SUUS Logistics.

Rozwiązanie wdrażane w ROHLIG SUUS bazuje na technologii firmy WEBCON i autorskiej platformie ArchiDoc – INDO. Oprogramowanie umożliwia integrację z systemami klienta i bezproblemowe udostępnianie zarejestrowanych w nim danych. Jednolity interfejs pozwala na proste dołączanie użytkowników do kolejnych zdefiniowanych w systemie procesów i obiegów. Platforma, dzięki prostej obsłudze, może być samodzielnie rozwijana przez klienta.

Usługi ArchiDoc uwzględniają specyfikę biznesu klientów i umożliwiają optymalizację obszarów, które przekładają się na efektywność ich codziennej pracy. Połączenie naszego know-how i technologii pozwala w wymierny sposób skrócić czas realizacji poszczególnych procesów i ograniczyć ich koszt  – mówi Konrad Rochalski, prezes zarządu ArchiDoc SA.

Uruchomienie pierwszego etapu usługi zostało poprzedzone dokładną analizą wymagań klienta. Kolejnym etapem było wspólne zaprojektowanie rozwiązania wpasowującego się nie tylko w aktualne, ale i przyszłe potrzeby ROHLIG SUUS.

Rozwiązania technologiczne są integralną częścią naszych usług. Możemy udostępniać je w modelu Software as a Service, co pozwala zamienić koszty stałe na zmienne i elastycznie dopasować je do rzeczywistych potrzeb klienta – dodaje Konrad Rochalski.

W ramach usługi ArchiDoc odpowiada także za wsparcie techniczne i serwisowe klienta.

ROHLIG SUUS Logistics to jedna z największych firm logistycznych w Polsce, działająca na rynku globalnym. Oferta operatora obejmuje transport drogowy, morski, lotniczy, kolejowy, usługi magazynowe, projekty cargo oraz obsługę celną.

Czytaj także

Data publikacji:

Źródło:

INFOR

Zdjęcia

ArchiDoc digitalizuje obieg dokumentów w ROHLIG SUUS Logistics /fot. Fotolia
ArchiDoc digitalizuje obieg dokumentów w ROHLIG SUUS Logistics /fot. Fotolia

Polish your HR English 2 Angielski (nie) tylko dla HR –owca49.90 zł

Narzędzia przedsiębiorcy

POLECANE

Dotacje dla firm

reklama

Ostatnio na forum

RODO 2018

Pomysł na biznes

Eksperci portalu infor.pl

Kirill Bigai

Współzałożyciel i dyrektor generalny platformy Preply dla poszukiwania korepetytorów online

Zostań ekspertem portalu Infor.pl »
Notyfikacje
Czy chcesz otrzymywać informacje o najnowszych zmianach? Zaakceptuj powiadomienia od mojafirma.Infor.pl
Powiadomienia można wyłączyć w preferencjach systemowych
NIE
TAK