| IFK | IRB | INFORLEX | GAZETA PRAWNA | INFORORGANIZER | APLIKACJE | KARIERA | SKLEP
reklama
Jesteś tutaj: STRONA GŁÓWNA > Moja firma > Aktualności > Ciesiołkiewicz: rząd przyjmie autopoprawkę do budżetu

Ciesiołkiewicz: rząd przyjmie autopoprawkę do budżetu

Rząd podczas środowego posiedzenia, które rozpoczęło się o godz. 10, przyjmie autopoprawkę do projektu ustawy budżetowej na 2006 rok - poinformował rzecznik rządu Konrad Ciesiołkiewicz.

Rzecznik zapowiedział, że po posiedzeniu Rady Ministrów zostaną wydane komunikaty Centrum Informacyjnego Rządu oraz ministerstwa finansów. Jak dodał, w komunikacie resortu opisane zostaną szczegóły autopoprawki.We wtorek wieczorem w TVN24 wicepremier i minister finansów Zyta Gilowska zwróciła uwagę, że po złożeniu rządowej autopoprawki do projektu budżetu Sejm uchwalił ustawy, które dla budżetu mają poważne skutki."Nie można sobie pozwolić na to, żeby uchwalić budżet, w którym nie ma pieniędzy, a które muszą być wydane" - powiedziała.Jak poinformowała, rząd pracuje nad "technicznymi sposobami" znalezienia 1 mld 300 mln zł po stronie dochodów i po stronie wydatków."Nie jesteśmy jeszcze pewni, które z instrumentów dostępnych rządowi wybierzemy" - dodała."Nie jest wykluczone, że tempo prac nad ustawą ulegnie niewielkiemu zwolnieniu" - powiedziała wicepremier.

reklama

Polecamy artykuły

Narzędzia przedsiębiorcy

POLECANE

Dotacje dla firm

reklama

Ostatnio na forum

Fundusze unijne

Pomysł na biznes

Eksperci portalu infor.pl

Małgorzata Krzyżowska

Adwokat. Członek założyciel Międzynarodowej Kancelarii Aliant® z siedzibą w Zurychu. W strukturach kancelarii odpowiada za koordynację pracy zespołu prawników, obsługujących klientów w Polsce i w regionie Europy Centralnej. Absolwentka Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego. Odbyła aplikację adwokacką w Poznaniu, jest członkiem Wielkopolskiej Izby Adwokackiej oraz członkiem Okręgowej Rady Adwokackiej w Poznaniu. Posiada kilkunastoletnie doświadczenie w zakresie bieżącej obsługi podmiotów gospodarczych, w szczególności w zakresie umów, sporów sądowych oraz due diligence. Ukończyła szkolenia w zakresie odpowiedzialności członków zarządu spółek kapitałowych, brała udział w seminariach zagranicznych obejmujących: prawne aspekty transakcji międzynarodowych, tworzenie wewnętrznych procedur bankowych, funkcjonowanie podmiotów gospodarczych ze szczególnym uwzględnieniem budowania trwałych relacji z kontrahentami, odbyła szkolenie z zakresu prowadzenia mediacji i rozwiązywania sporów, a także szkolenie doskonalące wystąpienia publiczne. Autorka porad eksperckich w dziennikach branżowych. Została doceniona również przez portal SkutecznyAdwokat.pl. W dniu 1 marca 2013 r. otrzymała tytuł Prawnika Roku 2012 Wielkopolski. W roku 2013 została przyjęta do grona prawników prestiżowej organizacji prawnej Union Internationale des Avocats.

Zostań ekspertem portalu Infor.pl »
Notyfikacje
Czy chcesz otrzymywać informacje o najnowszych zmianach? Zaakceptuj powiadomienia od mojafirma.Infor.pl
Powiadomienia można wyłączyć w preferencjach systemowych
NIE
TAK