| IFK | IRB | INFORLEX | GAZETA PRAWNA | INFORORGANIZER | APLIKACJA MOBILNA | KARIERA | SKLEP
reklama
Jesteś tutaj: STRONA GŁÓWNA > Moja firma > Biznes > Zarządzanie > Szkolenia > Oferty szkoleń > Bezpłatne szkolenie „Automatyzacja procesów konsolidacyjnych w strukturze wielofirmowej” – 8 października 2014 r.

Bezpłatne szkolenie „Automatyzacja procesów konsolidacyjnych w strukturze wielofirmowej” – 8 października 2014 r.

Serwis decyzje- IT.pl zaprasza do udziału w bezpłatnym szkoleniu on-line „Automatyzacja procesów konsolidacyjnych w strukturze wielofirmowej”, które odbędzie się 8 października 2014 r. Patronat medialny nad szkoleniem objął portal Infor.pl

Konsolidacja danych spółek może być czasochłonna, często więc realizowana jest przy okazji łączenia lub przejmowania spółek, wykorzystywana w cyklicznych czynnościach sprawozdawczych lub na potrzeby podatkowe.

Wykorzystując narzędzia wbudowane w system Sage ERP X3 można wiele z czynności potrzebnych do przeprowadzenia konsolidacji zautomatyzować i usprawnić, co pozwoli na łatwe konsolidowanie danych na żądanie.

Podczas webinarium zajmiemy się różnymi aspektami konsolidacji w grupie firm na przykładzie rozwiązań zaimplementowanych w systemie Sage ERP X3. Omówimy zarówno definicje danych podstawowych w systemie ERP wraz z cechami umożliwiającymi automatyzację konsolidacji, a także pokażemy, jak te cechy mogą wpływać na raportowanie transakcji w ujęciu pojedynczej firmy oraz w ujęciu grupy.

Podczas spotkania poruszymy także praktyczne aspekty odwzorowania struktur grup firm powiązanych w systemie Sage ERP X3, jak hierarchie, obsługa wielu legislacji, walut i lokalizacji czy obsługa wielu języków


W trakcie webinarium omówimy między innymi:

  • Obsługę wielu firm, walut i legislacji w systemie Sage ERP X3
  • Kontrolę na poziomie jednostek organizacyjnych
  • Konsolidację
  • Automatyzację transakcji między-firmowych (Inter-company)
  • Raportowanie indywidualne i zbiorcze 

Termin:

8 października 2014 roku, początek o godz. 10:00 – zakończenie o godz. 11:00 (po zakończeniu webinarium, jeszcze przez pół godziny będzie można zadawać pytania prowadzącemu).


Organizatorzy:

Sage jest jednym z największych dostawców rozwiązań ERP na świecie. Grupa Sage (Sage Group plc) jest także światowym liderem wśród dostawców rozwiązań wspomagających zarządzanie, głównie dla małych i średnich przedsiębiorstw. Firma została założona w 1981 roku i jest notowana na Londyńskiej Giełdzie (LSE) od 1989 roku. Posiada 6 milionów klientów oraz ponad 13 200 pracowników na całym świecie.

decyzje-IT.pl to specjalistyczny, internetowy serwis branży IT stanowiący centrum wiedzy na temat oprogramowania dla biznesu (m.in. systemów klasy BI i Controlling, BPM, CRM, ERP, Finanse i księgowość, MES, APS, SCM, PLM). Celem serwisu jest kompleksowe wsparcie menedżerów w wyborze integrowanych systemów informatycznych wspomagających zarządzanie. Serwis skierowany jest do kadry zarządzającej i specjalistów przedsiębiorstw różnych branż planujących, nadzorujących lub realizujących inwestycje IT.


Kontakt z organizatorem: Serwis decyzje-it.pl, redakcja@decyzje-it.pl, tel. +48 618653515

reklama

Zdjęcia

Bezpłatne szkolenie „Automatyzacja procesów konsolidacyjnych w strukturze wielofirmowej” – 8 października 2014 r. / fot. Fotolia
Bezpłatne szkolenie „Automatyzacja procesów konsolidacyjnych w strukturze wielofirmowej” – 8 października 2014 r. / fot. Fotolia

Zakładowy Fundusz Świadczeń Socjalnych 2017 Komentarz54.90 zł

Narzędzia przedsiębiorcy

POLECANE

Dotacje dla firm

reklama

Ostatnio na forum

Pomysł na biznes

Eksperci portalu infor.pl

Kancelaria GRAVIS LEGAL GROUP Widera, Sułkowski Sp.j.

Kancelaria

Zostań ekspertem portalu Infor.pl »