| IFK | IRB | INFORLEX | GAZETA PRAWNA | INFORORGANIZER | APLIKACJE | KARIERA | SKLEP
reklama
Jesteś tutaj: STRONA GŁÓWNA > Moja firma > Biznes > Zarządzanie > Szkolenia > Oferty szkoleń > Bezpłatne szkolenie „Automatyzacja procesów konsolidacyjnych w strukturze wielofirmowej” – 8 października 2014 r.

Bezpłatne szkolenie „Automatyzacja procesów konsolidacyjnych w strukturze wielofirmowej” – 8 października 2014 r.

Serwis decyzje- IT.pl zaprasza do udziału w bezpłatnym szkoleniu on-line „Automatyzacja procesów konsolidacyjnych w strukturze wielofirmowej”, które odbędzie się 8 października 2014 r. Patronat medialny nad szkoleniem objął portal Infor.pl

Konsolidacja danych spółek może być czasochłonna, często więc realizowana jest przy okazji łączenia lub przejmowania spółek, wykorzystywana w cyklicznych czynnościach sprawozdawczych lub na potrzeby podatkowe.

Wykorzystując narzędzia wbudowane w system Sage ERP X3 można wiele z czynności potrzebnych do przeprowadzenia konsolidacji zautomatyzować i usprawnić, co pozwoli na łatwe konsolidowanie danych na żądanie.

Podczas webinarium zajmiemy się różnymi aspektami konsolidacji w grupie firm na przykładzie rozwiązań zaimplementowanych w systemie Sage ERP X3. Omówimy zarówno definicje danych podstawowych w systemie ERP wraz z cechami umożliwiającymi automatyzację konsolidacji, a także pokażemy, jak te cechy mogą wpływać na raportowanie transakcji w ujęciu pojedynczej firmy oraz w ujęciu grupy.

Podczas spotkania poruszymy także praktyczne aspekty odwzorowania struktur grup firm powiązanych w systemie Sage ERP X3, jak hierarchie, obsługa wielu legislacji, walut i lokalizacji czy obsługa wielu języków


W trakcie webinarium omówimy między innymi:

  • Obsługę wielu firm, walut i legislacji w systemie Sage ERP X3
  • Kontrolę na poziomie jednostek organizacyjnych
  • Konsolidację
  • Automatyzację transakcji między-firmowych (Inter-company)
  • Raportowanie indywidualne i zbiorcze 

Termin:

8 października 2014 roku, początek o godz. 10:00 – zakończenie o godz. 11:00 (po zakończeniu webinarium, jeszcze przez pół godziny będzie można zadawać pytania prowadzącemu).


Organizatorzy:

Sage jest jednym z największych dostawców rozwiązań ERP na świecie. Grupa Sage (Sage Group plc) jest także światowym liderem wśród dostawców rozwiązań wspomagających zarządzanie, głównie dla małych i średnich przedsiębiorstw. Firma została założona w 1981 roku i jest notowana na Londyńskiej Giełdzie (LSE) od 1989 roku. Posiada 6 milionów klientów oraz ponad 13 200 pracowników na całym świecie.

decyzje-IT.pl to specjalistyczny, internetowy serwis branży IT stanowiący centrum wiedzy na temat oprogramowania dla biznesu (m.in. systemów klasy BI i Controlling, BPM, CRM, ERP, Finanse i księgowość, MES, APS, SCM, PLM). Celem serwisu jest kompleksowe wsparcie menedżerów w wyborze integrowanych systemów informatycznych wspomagających zarządzanie. Serwis skierowany jest do kadry zarządzającej i specjalistów przedsiębiorstw różnych branż planujących, nadzorujących lub realizujących inwestycje IT.


Kontakt z organizatorem: Serwis decyzje-it.pl, redakcja@decyzje-it.pl, tel. +48 618653515

Polecamy artykuły

Zdjęcia

Bezpłatne szkolenie „Automatyzacja procesów konsolidacyjnych w strukturze wielofirmowej” – 8 października 2014 r. / fot. Fotolia
Bezpłatne szkolenie „Automatyzacja procesów konsolidacyjnych w strukturze wielofirmowej” – 8 października 2014 r. / fot. Fotolia

Przewodnik po zmianach przepisów 2017/201849.00 zł

Narzędzia przedsiębiorcy

POLECANE

Dotacje dla firm

reklama

Ostatnio na forum

RODO 2018

Pomysł na biznes

Eksperci portalu infor.pl

Marcin Janiak

Prawnik, ekspert w zakresie prawa cywilnego

Zostań ekspertem portalu Infor.pl »
Notyfikacje
Czy chcesz otrzymywać informacje o najnowszych zmianach? Zaakceptuj powiadomienia od mojafirma.Infor.pl
Powiadomienia można wyłączyć w preferencjach systemowych
NIE
TAK