| IFK | IRB | INFORLEX | GAZETA PRAWNA | INFORORGANIZER | APLIKACJE | KARIERA | SKLEP
reklama

Czytaj także

Jesteś tutaj: STRONA GŁÓWNA > Moja firma > Biznes > Firma > e-Firma > Samouczek > Internet Explorer 8 - czyli imperium kontratakuje

Internet Explorer 8 - czyli imperium kontratakuje

Wydaje Ci się, że płyniesz? Nie płyniesz, dryfujesz w chaosie informacji. Ale nadchodzi pomoc ... Internet Explorer 8.

Polska rewolucja


Nowa wyszukiwarka Microsoftu przynosi duże zmiany w szybkości poruszania się w sieci. Istotne dla nas jest, że po raz pierwszy na polski rynek wchodzi produkt zaprojektowany lokalnie. Nowy IE8 jak żadna inna przeglądarka, uwzględnia preferencje użytkowników w Polsce.

Powstawał w ścisłej współpracy z największymi portalami: Onet.pl, Allegro.pl i Nasza-Klasa.pl Analizując zachowania internautów stworzono narzędzia takie jak akceleratory, obiekty Web Slice czy inteligentny pasek adresowy.


Bezpieczny na bank

Ósma odsłona Internet Exlorera jest według twórców najbezpieczniejszą obecnie wyszukiwarką na świecie. Jest to ważne dla nas użytkowników coraz powszechniej korzystających z bankowości internetowej, płacących przelewami za towar czy usługi.

Jeśli przeglądarka uzna, że jakaś firma przygląda się twoim ruchom w sieci natychmiast cię o tym powiadomi. Zapewnia to tryb Filtrowanie InPrivate. Kolejnym nowym narzędziem dbającym o bezpieczeństwo i prywatność jest Przeglądanie InPrivate, które umożliwia bezpieczne dokonywanie poleceń przelewu z komputerów publicznych np. w kafejce internetowej. System nie zapisuje żadnych prywatnych danych w pamięci komputera.


Zawsze na czasie

Web Slice jest również bardzo przydatnym narzędziem. Służy ono do monitorowania części stron internetowych, które cię szczególnie interesują. Zaraz po uruchomieniu przeglądarki powiadamia o wszystkich zmianach w naszych ulubionych portalach.

Załóżmy, że masz profil na serwisie społecznościowym Nasza-Klasa.pl. Teraz dzięki specjalnemu dodatkowi nie musisz już wchodzić na stronę serwisu i logować się, aby odczytać wiadomości ze skrzynki. Web Slice powiadomi cię o nich, jak tylko do niej wpłyną.
Samą wiadomość będziesz mógł przeczytać klikając na ikonkę skrzynki w pasku Ulubionych twojej przeglądarki internetowej.

Łukasz Plewa

Czytaj także

Narzędzia przedsiębiorcy

POLECANE

Dotacje dla firm

reklama

Ostatnio na forum

RODO 2018

Pomysł na biznes

Eksperci portalu infor.pl

INDOS SA

Zostań ekspertem portalu Infor.pl »

Notyfikacje
Czy chcesz otrzymywać informacje o najnowszych zmianach? Zaakceptuj powiadomienia od mojafirma.Infor.pl
Powiadomienia można wyłączyć w preferencjach systemowych
NIE
TAK