REKLAMA

REKLAMA

Kategorie
Zaloguj się

Zarejestruj się

Proszę podać poprawny adres e-mail Hasło musi zawierać min. 3 znaki i max. 12 znaków
* - pole obowiązkowe
Przypomnij hasło
Witaj
Usuń konto
Aktualizacja danych
  Informacja
Twoje dane będą wykorzystywane do certyfikatów.
Porada Infor.pl

Philips D812 – dwie karty SIM i ciekawy design

Kamil Rogala
Philips D812
Philips D812

REKLAMA

REKLAMA

Firma Philips zaprezentowała telefon, który z pewnością przypadnie do gustu biznesmenom, którzy bardzo często podróżują, nawet między kontynentami. Mowa tu o modelu D812, który obsługuje dwie karty SIM w systemach GSM i CDMA. Na rynku pojawia się coraz więcej modeli obsługujących dwie karty SIM. Czym więc zaskakuje nowe urządzenie Philipsa?

Zacznijmy od systemu, którego notabene w modelu D812 brakuje. Czemu? Otóż urządzenia dual-SIM’owe nie miały do tej pory szczęścia do zgodnej współpracy z największymi na rynku systemami operacyjnymi. Być może właśnie dlatego, zdający się mieć ku temu odpowiednie predyspozycje, D812 pozbawiony został Androida. Zamiast tego zastosowano w nim autorski system Philipsa, który świetnie sobie radzi w obecnych już na rynku telefonach tej marki. W związku z tym możemy się spodziewać urządzenia sprawnego i dobrze dostosowanego do klienckiej grupy docelowej.

REKLAMA

Polecamy: Sklepy internetowe i serwisy społecznościowe – dobre połączenie?

REKLAMA

Wróćmy do samego telefonu. Otóż Philips D812 poza sieciami 2G zapewnia także wymianę danych dzięki obsłudze CDMA 2000 1xEV-DO. Co prawda standard ten jest dla nas nieznany, ale nieźle sprawdza się na Dalekim Wschodzie i w Ameryce. Telefon ma oryginalny design, szczególnie w odniesieniu do dolnej części przedniego panelu, gdzie zostały umieszczone klawisze funkcyjne. Dzięki połączeniu czerni obudowy ze złotem, D812 może zdawać się ekskluzywnym nabytkiem, choć dla niektórych design może być nieco ekstrawagancki i odrobinę tandetny – kwestia gustu.

Jeśli chodzi o parametry telefonu, niestety nie ma tu rewelacji. Urządzenie wyposażono w wyświetlacz dotykowy wyświetlający 64 tysiące kolorów, przekątnej 3,2" i rozdzielczości 240x400 pikseli. Aparat fotograficzny z matrycą 3,2 Mpx i automatycznym ustawianiem ostrości pozwala na rejestrację wideo w rozdzielczości QVGA. Dodatkowo do dyspozycji użytkownika oddano jedynie 130 MB pamięci, którą można rozszerzyć kartami pamięci. Jeśli będziemy chcieli wymienić dane między urządzeniami, do dyspozycji oddano nam jedynie USB i Bluetooth, ponieważ telefon nie posiada WiFi. Podsumowując – jak na dzisiejsze standardy, parametry D812 są bardzo ubogie.

Zobacz również: Nowy wymiar zakupów – Facebook Deals wkracza do Europy

Dalszy ciąg materiału pod wideo

Firma Philips proponuje mocnego średniaka o niebanalnym, choć nieco ekstrawaganckim wyglądzie dla bardzo konkretnego kręgu odbiorców. Telefon przyda się przede wszystkim tam, gdzie sąsiadują ze sobą kraje z różnymi standardami komunikacji mobilnej. Niestety nie wiadomo, czy telefon pojawi się w sprzedaży w którejś z krajowych sieci.

Autopromocja

REKLAMA

Źródło: INFOR

Oceń jakość naszego artykułu

Dziękujemy za Twoją ocenę!

Twoja opinia jest dla nas bardzo ważna

Powiedz nam, jak możemy poprawić artykuł.
Zaznacz określenie, które dotyczy przeczytanej treści:

REKLAMA

QR Code

© Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu za zgodą wydawcy INFOR PL S.A.

Moja firma
Zapisz się na newsletter
Zobacz przykładowy newsletter
Zapisz się
Wpisz poprawny e-mail
Skuteczne kierowanie rozproszonym zespołem w branży medycznej

Zarządzanie zespołem w branży medycznej to zadanie, które wymaga nie tylko specjalistycznej wiedzy, ale też głębokiego zrozumienia dynamiki interpersonalnej i psychologii pracy. Jako przedsiębiorca i założyciel BetaMed S.A., zawsze stawiałam przede wszystkim na rozwój kompetencji kierowniczych, które bezpośrednio przekładały się na jakość opieki nad pacjentami i atmosferę panującą w zespole.

GUS: Wzrósł indeks kosztów zatrudnienia. Czy wzrost kosztów pracy może być barierą w prowadzeniu działalności gospodarczej?

GUS podał, że w IV kwartale 2023 r. indeks kosztów zatrudnienia wzrósł o 1,9 proc. kdk i 12,8 proc. rdr. Mimo to zmniejszył się udział firm sygnalizujących, że wzrost kosztów pracy lub presji płacowej może być w najbliższym półroczu barierą w prowadzeniu działalności gospodarczej.

Biznesowy sukces na rynku zdrowia? Sprawdź, jak się wyróżnić

W Polsce obserwujemy rosnącą liczbę firm, które specjalizują się w usługach związanych ze zdrowiem, urodą i branżą wellness. Właściciele starają się wyjść naprzeciw oczekiwaniom klientów i jednocześnie wyróżnić na rynku. Jak z sukcesami prowadzić biznes w branży medycznej? Jest kilka sposobów. 

Wakacje składkowe. Dla kogo i jak z nich skorzystać?

Sejmowe komisje gospodarki i polityki społecznej wprowadziły poprawki redakcyjne i doprecyzowujące do projektu ustawy. Projekt ten ma na celu umożliwić przedsiębiorcom tzw. "wakacje składkowe", czyli przerwę od płacenia składek ZUS.

REKLAMA

Czego najbardziej boją się przedsiębiorcy prowadzący małe biznesy? [BADANIE]

Czego najbardziej boją się małe firmy? Rosnących kosztów prowadzenia działalności i nierzetelnych kontrahentów. A czego najmniej? Najnowsze badanie UCE RESEARCH przynosi odpowiedzi. 

AI nie zabierze ci pracy, zrobi to człowiek, który potrafi z niej korzystać

Jak to jest z tą sztuczną inteligencją? Zabierze pracę czy nie? Analitycy z firmy doradczej IDC twierdzą, że jednym z głównych powodów sięgania po AI przez firmy jest potrzeba zasypania deficytu na rynku pracy.

Niewypłacalność przedsiębiorstw. Od początku roku codziennie upada średnio 18 firm

W pierwszym kwartale 2023 r. niewypłacalność ogłosiło 1635 firm. To o 31% więcej niż w tym okresie w ubiegłym roku i 35% wszystkich niewypłacalności ogłoszonych w 2023 r. Tak wynika z raportu przygotowanego przez ekonomistów z firmy Coface.  

Rosnące płace i spadająca inflacja nic nie zmieniają: klienci patrzą na ceny i kupują więcej gdy widzą okazję

Trudne ostatnie miesiące i zmiany w nawykach konsumentów pozostają trudne do odwrócenia. W okresie wysokiej inflacji Polacy nauczyli się kupować wyszukując promocje i okazje cenowe. Teraz gdy inflacja spadła, a na dodatek rosną wynagrodzenia i klienci mogą sobie pozwolić na więcej, nawyk szukania niskich cen pozostał.

REKLAMA

Ustawa o kryptoaktywach już w 2024 roku. KNF nadzorcą rynku kryptowalut. 4,5 tys. EUR za zezwolenie na obrót walutami wirtualnymi

Od końca 2024 roku Polska wprowadzi w życie przepisy dotyczące rynku kryptowalut, które dadzą Komisji Nadzoru Finansowego (KNF) szereg nowych praw w zakresie kontroli rynku cyfrowych aktywów. Za sprawą konieczności dostosowania polskiego prawa do przegłosowanych w 2023 europejskich przepisów, firmy kryptowalutowe będą musiały raportować teraz bezpośrednio do regulatora, a ten zyskał możliwość nakładanie na nie kar grzywny. Co więcej, KNF będzie mógł zamrozić Twoje kryptowaluty albo nawet nakazać ich sprzedaż.

KAS: Nowe funkcjonalności konta organizacji w e-Urzędzie Skarbowym

Spółki, fundacje i stowarzyszenia nie muszą już upoważniać pełnomocników do składania deklaracji drogą elektroniczną, aby rozliczać się elektronicznie. Krajowa Administracja Skarbowa wprowadziła nowe funkcjonalności konta organizacji w e-US.

REKLAMA