| INFORLEX | GAZETA PRAWNA | KONFERENCJE | INFORORGANIZER | APLIKACJE | KARIERA | SKLEP
Jesteś tutaj: STRONA GŁÓWNA > Moja firma > Biznes > Firma > Zakładam firmę > Sklep zoologiczny > Sklep z artykułami dla zwierząt – reklama

Sklep z artykułami dla zwierząt – reklama

Ważnym elementem rozwoju Twojego przedsięwzięcia i jego sukcesu będzie odpowiednia reklama.

Bardzo wiele można zyskać dzięki własnej stronie internetowej, ale musi być ona ciekawa, interesująca, przyciągająca klienta. Warto zainwestować, bo na pewno szybko zwróci się ten wydatek. Warto pamiętać, że w dobie Internetu, każde wejście na stronę to szansa na zwiększenie zysków firmy. Ale nawet najlepiej przygotowana strona internetowa nie spełni swojego zadania, jeżeli będzie nieaktualna.

Każdy klient, odwiedzając stronę będzie przede wszystkim szukał aktualnych informacji i będzie chciał zapoznać się z bieżącą ofertą. Strona zawierająca aktualne informacje, z wiadomościami odpowiadającymi na potencjalne pytania Twoich klientów przynosi firmie duże korzyści, buduje pozytywny obraz Twojej firmy. Nieaktualna strona zniechęca i raczej drugi raz klient na nią nie wejdzie.

Rejestracja i pierwszy rok utrzymania domeny internetowej wiążą się na ogół z wydatkiem kilkudziesięciu złotych. W następnych latach cena utrzymania domeny waha się średnio od 40 zł do 150 zł za rok. Koszt wykupienia miejsca na serwerze (hosting) kształtuje się w zależności od pojemności, szybkości, możliwości programowych serwera. Najczęściej waha się on od kilkudziesięciu do kilkuset złotych za rok użytkowania.

Polecamy: Wybór nazwy domeny

Kwota ok. 500-700 zł powinna wystarczyć na przygotowanie w miarę prostego projektu witryny. Strona przygotowana z dużym rozmachem może kosztować co najmniej kilka tysięcy złotych.

Warto na początek zareklamować się w prasie lokalnej i od czasu do czasu powtarzać ogłoszenia. Przydadzą się ulotki, które można zostawiać np. w pobliskich klinikach weterynaryjnych.

Porównaj: Gdzie się reklamować

Czytaj także

Narzędzia przedsiębiorcy

POLECANE

Koronawirus a przedsiębiorcy

reklama

Ostatnio na forum

Pomysł na biznes

Eksperci portalu infor.pl

GLC

Doradztwo podatkowe i prawne. Outsourcing usług księgowych i HR. Audyty finansowe.

Zostań ekspertem portalu Infor.pl »