reklama
| INFORLEX | GAZETA PRAWNA | KONFERENCJE | INFORORGANIZER | APLIKACJE | KARIERA | SKLEP
reklama
reklama

Jean Louis David


Provalliance Poland Sp. z o.o.
ul. Kaleńska 5 (przy Rondzie Wiatraczna), 04-367 Warszawa
tel.: (22) 870 05 20
faks: (22) 482 10 91
email: tomasz.baczyk@provalliance.com.pl
strona www: www.jld.com.pl

Franczyza Jean Louis David należy do branży związanej z urodą i prezentami.

Salony Jean Louis David to ogólnoświatowa sieć ponad 1000 salonów fryzjerskich działających na zasadzie franchisingu we Francji, Włoszech, Hiszpanii, Szwajcarii, Belgii, Polsce, Portugalii, Rosji, Stanach Zjednoczonych. Twórcą sieci salonów jest Jean Louis David, który dzięki swoim pomysłom i doświadczeniu fryzjerskiemu stworzył innowacyjne techniki strzyżeń i koloryzacji oraz nie mniej ważne sposoby zarządzania i prowadzenia salonu fryzjerskiego.

W Polsce Jean Louis David jest obecny od 1994 r. Obecnie posiadamy 24 salony własne i 9 salonów franczyzowych.

Wszystkie salony fryzjerskie Jean Louis David mają jednolity wystrój i wygląd, wyposażenie, aranżację wnętrz, meble oraz proponują te same rodzaje usług, linie produktów do użytku i sprzedaży, kampanie promocyjne i reklamowe. Dzięki temu klienci naszych salonów mają pewność, że zawsze odnajdą taką samą jakość usług i produktów na całym świecie. Jednolity wizerunek marki i reklamy potwierdza profesjonalizm marki i jej dbałość o szczegóły.

Jean Louis David stworzył również własne produkty do pielęgnacji Urban Care i stylizacji włosów Urban Style. Są to profesjonalne gamy produktów dostępne wyłącznie w salonach.

Własny salon Jean Louis David

Jean Louis David to sukces mierzony zadowoleniem naszych klientów. To również system franchisingu, dzięki któremu możesz otworzyć swój własny salon.

Nowy franczyzobiorca może liczyć na naszą pomoc w zakresie doboru lokalizacji salonu, adaptacji lokalu i aranżacji wnętrza zgodnego z wizerunkiem marki. Pomagamy w rekrutacji personelu i gwarantujemy efektywne szkolenia w Centrum Treningowym Jean Louis David. W celu zdobycia nowych klientów gwarantujemy skuteczną reklamę lokalną i krajową.
Oferujemy kompletne informacje i profesjonalną pomoc w zakresie prowadzenia salonu.

 - Zawsze modne tendencje fryzur
 - Doskonałe techniki strzyżeń i koloryzacji
 - Naukę zarządzania salonem
 - Naukę metod sprzedaży
 - Efektywne szkolenia personelu
 - Skuteczną reklamę marki i salonu

Nasza oferta skierowana jest do inwestorów chcących otworzyć salon w mieście powyżej 300 tys. Mieszkańców.
Idealną lokalizacją dla salonów jest handlowa ulica o dużym natężeniu ruchu pieszego i/lub samochodowego oraz centrum handlowe z dużą galerią handlową.
Lokal powinien dysponować bezpośrednim wejściem od ulicy i posiadać dużą witrynę.
Zalecana powierzchnia lokalu to ok. 60 – 80 m2.
Franczyzobiorca sam znajduje lokal lub może otrzymać propozycję od Franczyzobiorcy. Finalnie lokal podlega weryfikacji przez Franczyzodawcę

Koszty otwarcia salonu Jean Louis David to:

- opłata otwarciowa
- przygotowanie projektu salonu
- adaptacja budowlana lokalu
- zakup mebli
- narzędzia fryzjerskie
- produkty kosmetyczne i techniczne

Całkowita wysokość inwestycji to ok. 300.000 zł netto.

W celu uzyskania szczegółowych informacji dotyczących otwarcia salonu Jean Louis David wyślij zapytanie na adres: tomasz.baczyk@provalliance.com.pl

reklama

Czytaj także

Źródło:

INFOR
Nowy JPK_VAT z deklaracją i ewidencją39.00 zł
reklama

Narzędzia przedsiębiorcy

reklama
reklama

POLECANE

reklama

Koronawirus a przedsiębiorcy

reklama

Ostatnio na forum

reklama

Artykuł Partnerski

Dotacje dla firm

reklama

Eksperci portalu infor.pl

Łukasz Kuczkowski

Radca prawny, Master of Executive MBA, Partner. Kieruje biurem kancelarii Raczkowski Paruch w Poznaniu. Od ponad 12 lat doradza klientom w zakresie prawa pracy. Posiada szczególnie bogate doświadczenie w zbiorowych stosunkach pracy, w tym w zakresie rozwiązywania i wdrażania układów zbiorowych i innych porozumień ze stroną związkową, gwarancji pracowniczych, prowadzenia sporów zbiorowych i negocjacji ze związkami zawodowymi. Prowadził szereg restrukturyzacji pracowniczych obejmujących zarówno zwolnienia grupowe, jak i programy dobrowolnych odejść oraz inne formy zmniejszania poziomu zatrudnienia. Doradza przy zatrudnianiu kadry menedżerskiej wysokiego szczebla. Bardzo często reprezentuje klientów przed sądami pracy. Ma dużą znajomość branży transportowej i produkcyjnej. Pracował w renomowanych polskich kancelariach.

Zostań ekspertem portalu Infor.pl »
reklama
reklama
reklama