| INFORLEX | GAZETA PRAWNA | KONFERENCJE | INFORORGANIZER | APLIKACJE | KARIERA | SKLEP
Jesteś tutaj: STRONA GŁÓWNA > Moja firma > Aktualności > Polecamy książkę "Pieniądze albo życie. 9 kroków do finansowej niezależności"

Polecamy książkę "Pieniądze albo życie. 9 kroków do finansowej niezależności"

Mamy przyjemność zaprezentować książkę "Pieniądze albo życie. 9 kroków do finansowej niezależności", której autorami są Vicki Robin i Joe Dominguez. Ta pozycja dostarcza wielu cennych rad w jaki sposób możemy myśleć o naszych pieniądzach, odnosimy się do nich i jak z nich korzystać, by sprawiały większą radość niż dotychczas. Książka ukazała się pod patronatem medialnym Infor.

Od ponad 25 lat książka "Pieniądze albo życie" należy do obowiązkowych lektur dla każdego, kto pragnie odzyskać możliwość cieszenia się pełnią życia poprzez transformację swoich relacji z pieniędzmi. Setki tysięcy czytelników podążało już drogą wyznaczoną przez przedstawiony w niej program dziewięciu kroków, ucząc się pod kierunkiem Vicki Robin tego, jak żyć w sposób bardziej świadomy i rozważny, przydając swojemu życiu większego niż dotąd sensu i znaczenia. To nowa, gruntownie przepracowana i unowocześniona wersja tej klasycznej już dziś, bestsellerowej pozycji.

Bez względu na to, czy dopiero zaczynasz swoją karierę zawodową i wchodzisz w życie finansowe, czy też zmierzasz właśnie ku emeryturze i przejściu w stan spoczynku, książka ta wskaże ci właściwy kierunek postępowania:

  • jak wyjść z długów i zacząć powiększać oszczędności;
  • jak oszczędzać pieniądze raczej dzięki przemyślanym i dobrym nawykom niż ścisłej kontroli budżetu;
  • jak posprzątać swoje życie, usunąć zeń wszystkie zbędne i niepotrzebne rzeczy, które je zagracają, i żyć „równie dobrze, mając mniej”;
  • jak inwestować swoje oszczędności,  generować zysk i zapewniać sobie regularne dochody;
  • jak oszczędzając pieniądze, dbać jednocześnie o dobrostan naszej planety… i jeszcze wiele, wiele więcej.

Kiedy zdobędziesz pełnię kontroli nad swoimi pieniędzmi, będziesz mógł przestać zapracowywać się na śmierć i zacząć rzeczywiście zarabiać na życie, i to takie, które będzie ci sprawiało znacznie większą radość i przyjemność niż dotychczas. 

Nowatorski i inspirujący przewodnik, wprowadzający nas w świat nowej moralności w naszych osobistych relacjach z pieniędzmi.

 „Los Angeles Times”

Dziś, jak nigdy dotąd, czas już zaprzestać prób „wyprzedzenia konkurentów” w wyścigu, który jest zarówno z góry ustawiony, jak i pozbawiony większego sensu, i zorientować się, w jaki sposób zorganizować swoje życie tak, żeby mogło ono być rzeczywiście twoje, jedyne w swoim rodzaju i bezcenne, przeżywane w pełni dla siebie i ze względu na siebie, a także dla dobra wspólnoty, do której należysz, oraz całej naszej planety. Książka "Pieniądze albo życie" pokazuje ci, w jaki sposób dokonać tej zmiany.

Bill McKibben

Książka Vicki Robin "Pieniądze albo" życie udziela czytelnikowi daru głęboko przemyślanych i wnikliwych, dających się zastosować w praktyce rad dotyczących tego, w jaki sposób może on, na swoich własnych warunkach, osiągnąć prawdziwą niezależność finansową. Jest ona niewątpliwie jednym z najbardziej uznanych i docenianych poradników finansowych naszych czasów,  przy czym jej rola i znaczenie będą stale rosły, stanowiąc nieoceniony dar również dla przyszłych pokoleń.

Farnoosh Torabi, autorka bestsellerowych książek z dziedziny finansów, a także popularnego, nagradzanego podcastu finansowego So Money

Większość książek, które traktują o pieniądzach, pełna jest opisów wciąż tych samych zużytych i sztampowych praktyk, taktycznych zagrywek, trików i porad. Tymczasem ta książka zdecydowanie przewyższa je wszystkie, dokonując tego, co najważniejsze: radykalnie zmieniając sposób, w jaki myślimy o naszych pieniądzach, odnosimy się do nich i korzystamy z nich. Jeśli szukasz tej jednej, najlepszej książki na temat pieniędzy, to właśnie masz ją przed sobą. Nigdy już nie będziesz w taki sam sposób jak dotąd patrzył na swoje pieniądze (a także na swoje życie).

Jesse Meacham, twórca programu „You Need a Budget”

"Pieniądze albo życie" należy do tego rzadkiego gatunku książek, które są zarówno mapą, jak i kompasem. Dla nas, którzy wchodzimy w trudne ekonomicznie czasy, ta wizjonerska książka stanowi rodzaj bardzo pragmatycznej i skutecznej mapy, wskazującej możliwości zredukowania kosztów naszego życia i jednocześnie zwiększenia naszych dochodów i oszczędności. Co równie ważne i istotne, jest ona także rodzajem kompasu, który może wskazać nam drogę ku naszym prawdziwym, niemonetarnym wartościom, takim jak te określane przez nasze uczestnictwo we wspólnocie, przez związki przyjaźni oraz głębsze relacje z naszym miejscem na ziemi i środowiskiem naturalnym.

Kenny Ausubel, dyrektor generalny i współzałożyciel firmy Bioneers

"Pieniądze albo życie. 9 kroków do finansowej niezależności"

Vicki Robin, Joe Dominguez

Książka ukazała się nakładem wydawnictwa MT Biznes

Czytaj także

Data publikacji:

Źródło:

INFOR

Zdjęcia

"Pieniądze albo życie. 9 kroków do finansowej niezależności" - Vicki Robin, Joe Dominguez
"Pieniądze albo życie. 9 kroków do finansowej niezależności" - Vicki Robin, Joe Dominguez

VAT 2020. Komentarz199.00 zł

Narzędzia przedsiębiorcy

POLECANE

Dotacje dla firm

reklama

Ostatnio na forum

Pomysł na biznes

Eksperci portalu infor.pl

Agnieszka Kalicińska

Konsultant w Departamencie Doradztwa Podatkowego i Prawnego w Mariański Group Kancelaria Prawno-Podatkowa

Zostań ekspertem portalu Infor.pl »