Kategorie

Polska branża motoryzacyjna

Zapisz się na newsletter
Zobacz przykładowy newsletter
Zapisz się
Wpisz poprawny e-mail
Polska firma Triggo pochwaliła się planami na przyszłość. Marka rozpoczęła współpracę z Giugiaro i chce zaistnieć w Chinach.
Już we wrześniu Porsche pochwali się pracami nad nową platformę cyfrową One Digital Platform. Nowoczesne rozwiązanie nie jest jednak ich samodzielnym dziełem. Udział w pracach ma polska firma Grape Up.
Rynek firm transportowych w Polsce jest bardzo duży. Okazuje się jednak, że udział transportu drogowego w całym transporcie w Polsce będzie systematycznie rósł.
Polska branża motoryzacyjna będzie potrzebowała jeszcze w 2015 r. ok. 3 tys. inżynierów. Tak szacuje firma Bergman Engineering, która specjalizuje się w rekrutacji inżynierów.
Dobre wiadomości z polskiej branży motoryzacyjnej. W 2014 r. zwiększyła się wartość eksportu, o ile?
Branża motoryzacyjna w Polsce to bardzo ważna gałąź krajowej gospodarki. Daje pracę prawie milionowi osób w Polsce i przynosi duże zyski.
Rok 2014, był dla polskiej branży motoryzacyjnej całkiem niezły. Powstały m.in. nowe miejsca pracy, rozpoczęto nowe inwestycje.
Rynek motoryzacyjny w Polsce stale rozszerza swój obszar działania. Dzięki temu branża ta duże szanse na osiąganie pozytywnych wyników w najbliższych latach.
Polska branża motoryzacyjna jest często oceniana pod kątem produkcji samochodów. Tymczasem większą potęgą jesteśmy w dziedzinie produkcji części zamiennych.