Kategorie

Oprogramowanie antywirusowe

Zapisz się na newsletter
Zobacz przykładowy newsletter
Zapisz się
Wpisz poprawny e-mail
Dla większości użytkowników domowych program antywirusowy powinien przede wszystkim być bezpieczny. Nie jest to jednak jedyne kryterium, okazuje się, że najistotniejszą kwestią dla gospodarstw domowych jest to czy program jest darmowy. AntiVir Personall Free jest takim właśnie programem - darmowym, do tego bezpiecznym i nie pożerającym dużych zasobów pamięci systemowej.
BitDefender to wszechstronny program chroniący nasze komputery przed wirusami, programami szpiegującymi czy atakami phisingowymi. Posiada on dwie technologie zabezpieczające przed odnowieniami zagrożeń. Poza normalnymi funkcjami skanowania program wyposażony jest w funkcje niespotykane w innych tego typu produktach.
Najnowsza wersja, czyli 2009 uznanego i kompleksowego pakietu zabezpieczającego polskiej firmy G DATA. Podstawą pakietu jest uznany i skuteczny program antywirusowy G DATA AntiVirus.
Panda Internet Security 2009 to pakiet zabezpieczeń, który umożliwia bezpieczne korzystanie z internetu.
Bezpłatny program służący głównie do ochrony prywatności. CCleaner umożliwia za pomocą jednego kliknięcia czyszczenie historii po surfowaniu.