| INFORLEX | GAZETA PRAWNA | KONFERENCJE | INFORORGANIZER | APLIKACJE | KARIERA | SKLEP
Jesteś tutaj: STRONA GŁÓWNA > Moja firma > Biznes > Firma > e-Firma > Programy dla firm > AntiVir Personal - domowy antywirus

AntiVir Personal - domowy antywirus

Dla większości użytkowników domowych program antywirusowy powinien przede wszystkim być bezpieczny. Nie jest to jednak jedyne kryterium, okazuje się, że najistotniejszą kwestią dla gospodarstw domowych jest to czy program jest darmowy. AntiVir Personall Free jest takim właśnie programem - darmowym, do tego bezpiecznym i nie pożerającym dużych zasobów pamięci systemowej.

Program antywirusowy firmy Avira GmbH posiada reputacje jednego z najlepszych programów antywirusowych do zastosowań domowych. Potrafi skanować zasoby lokalnego komputera w poszukiwaniu wirusów oraz prowadzi ochronę w czasie rzeczywistym.

Aktualizacja bazy wirusów jest automatyczna ale można oczywiście ją pobierać i wgrywać ręcznie. Filtruje zarówno przychodzącą i wychodzącą pocztę elektroniczną, jak i pobierane z Internetu pliki. Free Antivirus charakteryzuje się dużą ilością sygnatur wirusów, często aktualizowaną by zapewnić jak najlepsze zabezpieczenie przed najnowszymi zagrożeniami. 

Pobierz: AntiVir Personal

Czytaj także

Narzędzia przedsiębiorcy

POLECANE

Koronawirus a przedsiębiorcy

reklama

Ostatnio na forum

Pomysł na biznes

Eksperci portalu infor.pl

Paulina Łukaszyk

Radca Prawny Paulina Łukaszyk specjalizuje się w problematyce gospodarki nieruchomościami, postępowań egzekucyjnych oraz prawa cywilnego. Na co dzień zajmuje się sprawami branży wodociągowo-kanalizacyjnej, aspektami prawnymi funkcjonowania wspólnot mieszkaniowych oraz ochroną danych osobowych.

Zostań ekspertem portalu Infor.pl »