Kategorie

Mróz

Zapisz się na newsletter
Zobacz przykładowy newsletter
Zapisz się
Wpisz poprawny e-mail
Pompka spryskiwacza działa, a płyn nie leci? To jedna z usterek, które dotyczą układy zmywania przedniej szyby w aucie. Z czego wynika?
Przymarznięte wycieraczki to zimowy problem kierowców. Jak sobie z nim radzić i co zrobić żeby nie uszkodzić piór wycieraczek? Radzimy co zrobić.
Co zrobić, gdy zamarzają zamki w samochodzie? Dziś odpowiemy na zimowe pytanie kierowców, które pojawia się wraz z pierwszymi mrozami.
Zamarzające drzwi w samochodzie to popularny problem zimowy kierowców. Jak sobie z nim poradzić? Jest kilka sposobów, które omówimy dziś!
Zamarznięte drzwi w samochodzie to scenariusz, który w czasie pierwszych mrozów staje się szczególnie aktualny. Jak sobie poradzić z problemem?
Podróżowanie samochodem podczas siarczystych mrozów wymaga nie tylko ostrożności ze względu na możliwość wystąpienia śliskiej nawierzchni. Gdy temperatura powietrza spada znacznie poniżej zera stopni Celsjusza powinniśmy dbać o odpowiednie nawodnienie organizmu.
Straż miejska w w Rudzie Śląskiej pomaga mieszkańcom uruchomić samochody, których akumulatory poddały się na mrozie. Strażnicy pomagają mieszkańcom 24h na dobę, wystarczy zadzwonić do nich pod numer alarmowy 986.