Kategorie

Czyszczenie, Wnętrze samochodu

Zapisz się na newsletter
Zobacz przykładowy newsletter
Zapisz się
Wpisz poprawny e-mail
Skąd pochodzą brzydkie zapachy we wnętrzu samochodu? Czy ich obecność oznacza awarię? W jaki sposób można poradzić sobie z tym problemem?
Nieprzyjemny zapach wnętrza pojazdu może wiązać się z zaleganiem w jego wnętrzu niebezpiecznych dla zdrowia grzybów i wirusów. O czystość kabiny auta dbać powinni przede wszystkim alergicy.
Według badań naukowców z Uniwersytetu Queen Mary w Londynie, na kierownicy w  samochodzie osobowym czai się dziewięć razy więcej bakterii niż na desce sedesowej w publicznej toalecie.
Utrzymanie czystości we wnętrzu samochodu zimą stanowi nie lada problem. Najwięcej kłopotów sprawiają takie zanieczyszczenia, jak błoto pośniegowe, śnieżno-błotna solanka, a nawet – zwykły czysty śnieg.
Plamy na tapicerce są trudne do usunięcia. Dlatego najlepiej skorzystać z substancji impregnujących materiał. Jednak nawet gdy dojdzie do zabrudzania, są sposoby by je usunąć. Nie zawsze konwencjonalne.
Naklejki na każdej części samochodu bywają trudne do usunięcia. Jednak nie jest to niemożliwe. Na każdy typ naklejki i jej umiejscowienie jest odpowiedni sposób. W poradniku tym pokażemy, jak pozbyć się naklejek na tylnej szybie.
Zachowanie czystości w aucie, kiedy jest większość mokrych i zimnych dni jest bardzo trudne. W poradniku tym pokażemy, jak sobie poradzić z takim problemem.
Chcąc zwalczyć wilgoć musimy najpierw wiedzieć, w jaki sposób dostaje się ona do środka samochodu. Oto kilka porad, jak poradzić sobie z tym problemem.
Guma do żucia na tapicerce samochodowej to nie lada problem. Jest bardzo trudna do usunięcia i szczególnie nieestetyczna, dlatego podpowiadamy, jak skutecznie usunąć ją z wnętrza naszego pojazdu.
Jeśli mamy dzieci, zabrudzenia z czekolady na tapicerce nie są dla nas nowością. Wgnieciona w teksturę czekolada może być trudna do usunięcia, dlatego podpowiadamy, jak skutecznie wyczyścić taką plamę.
Brzydkie zapachy często towarzyszą nam w naszych samochodach. Jak się ich skutecznie pozbyć?
Mimo dużej troski, jaką właściciele samochodów zwykle otaczają wnętrza swoich pojazdów, nie sposób uniknąć przykrych zapachów, które z różnych powodów pojawiają się i nie znikają samoistnie. Walka z nimi przypomina nieraz syzyfowe prace.
Utrzymanie skórzanej tapicerki w aucie nie jest takie proste. Dbanie o nią systematycznie przedłuża jej żywot w samochodzie.
Zawsze chcemy aby nasz samochód był w środku pachnący i czysty. Jak go wyczyścić?
Prosty sposób, aby zadbać o skórzane fotele w samochodzie.
Dbając o samochód, trzeba również dbać o jego wnętrze. Jak należy czyścić dywaniki samochodowe.
Wydaje się, ze czyszczenie auta to pole do czystej improwizacji. Jeśli chcemy by nasz samochód był czysty a jazda nim bezpieczna, przy jego sprzątaniu należy trzymać się kilku ważnych zasad.
Zwierzaki, papierosy, jedzące dzieci. Źródeł niemiłych aromatów w aucie jest mnóstwo. Jak sobie z nimi radzić?