| INFORLEX | GAZETA PRAWNA | KONFERENCJE | INFORORGANIZER | APLIKACJE | KARIERA | SKLEP
Jesteś tutaj: STRONA GŁÓWNA > Moja firma > Biznes > Zarządzanie > Szkolenia > Oferty szkoleń > Ogólnopolska Konferencja Prawo Mediów Społecznościowych we Wrocławiu

Ogólnopolska Konferencja Prawo Mediów Społecznościowych we Wrocławiu

"Ogólnopolska Konferencja Prawo Mediów Społecznościowych" jest pierwszym w Polsce projektem skupiającym się w pełni jedynie na aspektach prawnych dotyczących portali społecznościowych. Konferencja ma za zadanie zaznajomić z tą tematyka nie tylko studentów i doktorantów, ale także prawników, by dać im możliwość wyjścia naprzeciw wyzwaniom związanym z rozwojem prawa nowych technologii.

Skupienie się na nieznanej jeszcze dziedzinie prawa, która w Polsce nie ma jeszcze nawet nazwy zwyczajowej, pozwoli na spojrzenie krytycznym okiem zarówno na krajowe regulacje, nienadążające za rozwijającą się technologią, jak i na kwestię stosowania przestarzałego prawa do nowopowstałych stanów faktycznych.

Pierwsza edycja będzie obfitowała w wiele tematów, które spędzają sen z powiek niejednemu praktykowi, zajmującemu się szeroko pojętym prawem Internetu – organizacja konkursu i licytacji na portalach społecznościowych, miejsce emoji i hashtagów w prawie patentowym, konta w mediach społecznościowych po śmierci czy przeniesienie praw autorskich z agencji na firmę to tylko część tematów, jakimi będziemy się zajmować.

Ogólnopolska Konferencja Prawo Mediów Społecznościowych odbędzie się 22 maja 2017 r., we Wrocławiu, na Wydziale Prawa, Administracji i Ekonomii Uniwersytetu Wrocławskiego. Serdecznie zapraszamy!

Po więcej informacji o Konferencji zapraszamy na wydarzenie na Facebook'u:
www.facebook.com/events/1395369003817561/.

Zapisy na Konferencję są prowadzone pod linkiem: bit.ly/PrawoMS.

Czytaj także

Narzędzia przedsiębiorcy

POLECANE

Koronawirus a przedsiębiorcy

Ostatnio na forum

Pomysł na biznes

Eksperci portalu infor.pl

Patrycja Łazowa

Konsultant projektów rekrutacyjnych

Zostań ekspertem portalu Infor.pl »