REKLAMA

REKLAMA

Kategorie
Zaloguj się

Zarejestruj się

Proszę podać poprawny adres e-mail Hasło musi zawierać min. 3 znaki i max. 12 znaków
* - pole obowiązkowe
Przypomnij hasło
Witaj
Usuń konto
Aktualizacja danych
  Informacja
Twoje dane będą wykorzystywane do certyfikatów.

Bezpłatne webinarium ,,Efektywne zarządzanie sprzedażą przy wykorzystaniu CRM Exact Synergy Enterprise’’ - 28 listopada 2014 r.

 decyzje-IT.pl
decyzje-IT.pl to specjalistyczny, internetowy serwis branży IT, stanowiący centrum wiedzy na temat rozwiązań informatycznych dla przedsiębiorstw i organizacji.
webinarium ,,Efektywne zarządzanie sprzedażą przy wykorzystaniu CRM Exact Synergy Enterprise’’ - 28 listopada 2014 r.
webinarium ,,Efektywne zarządzanie sprzedażą przy wykorzystaniu CRM Exact Synergy Enterprise’’ - 28 listopada 2014 r.

REKLAMA

REKLAMA

Serwis decyzje - IT.pl zaprasza do uczestnictwa w bezpłatnym webinarium ,,Efektywne zarządzanie sprzedażą przy wykorzystaniu CRM Exact Synergy Enterprise’’, które odbędzie się 28 listopada 2014 r. o godz. 10.00. Patronat medialny nad webinarium objął portal Infor.pl

Budowanie silnej pozycji na rynku wymaga wyjątkowej dbałości zarówno w procesie pozyskiwania nowych, jak i przy zacieśniania relacji z aktualnymi klientami.

REKLAMA

Aby móc skutecznie realizować zadanie sprzedażowe, niezbędne jest posiadanie nie tylko wiedzy o kliencie, ale również umiejętne zarządzanie danymi, procesami i własnym zespołem.

 • W jaki sposób wesprzeć działania account manager’owie, sprzedawców, handlowców, jak również dyrektorów sprzedaży różnych szczebli skupionych na finalizowaniu otwartych kontaktów, umów?
 • Jak usprawnić komunikację i uwidocznić proces sprzedaży? Jak zdefiniować i zarejestrować wszystkie procesy począwszy od pierwszego kontaktu, przez zawarcie umowy sprzedaży po zarządzanie relacjami z klientem?
 • Jak usprawnić pracę zaangażowanych w dany proces pracowników?
 • Jak przechowywać wszystkie informacje dotyczące klientów, związanych z nimi dokumentów i wszystkich procesów w jednej bazie?

REKLAMA

Dzięki CRM Exact Synergy Enterprice, możliwe jest utworzenie 360-stopniowego, aktualizowanego w czasie rzeczywistym narzędzia, które połączy ludzi, transakcje i zapewni wgląd w całość własnego środowiska biznesowego – zarówno klientów, pracowników, dostawców czy partnerów.

Jeden system normujący, automatyzujący i archiwizujący Twoje procesy, zarządzający dokumentami i zapewniający łatwy dostęp do informacji. Z wbudowanymi narzędziami do analiz oraz panelem sterowania, pozwalającym na sprawne zarządzanie określonymi procesami biznesowymi w Twojej firmie.


Agenda:

Dalszy ciąg materiału pod wideo

Prezentacja    firmy   oraz  głównych  produktów  Exact Software 
Prezentacja CRM Exact Synergy Enterprise

CRM Exact Synergy Enterprise wspiera w swoich działaniań osoby skupione wokół sprzedaży czyniąc ich pracę bardziej efektywną i wydajną poprzez najistotniejsze funkcjonalności:

 • Całościowy wgląd w proces sprzedaży: śledzenie całego procesu sprzedaży, począwszy od wstępnego zainteresowania ze strony potencjalnego klienta usługami lub produktami, aż po zakończenie transakcji sukcesem lub porażką.
 • Zarządzanie szansami sprzedażowymi: określanie prawdopodobieństwa oraz daty finalizacji sprzedaży, aktualnego etapu, źródła pozyskania, następnego kroku oraz przewidywanej wartości sprzedaży.
 • Kalendarz: informacja gdzie powinieneś być.
 • Zarządzanie swoimi zadaniami: jakie zadania powinny być wykonane dziś.
 • Wgląd w dane oraz informacje o kliencie: co wydarzyło się u klienta w ostatnich dwóch miesiącach, co wpłynie na jutrzejszą wizytę.
 • Przejrzysty wgląd w spodziewane kontrakty: które kontrakty planowane są do zamknięcia w tym miesiącu, a które wymagają akcji dziś.


Adresaci:

 • Dyrektorzy sprzedaży dowolnego szczebla
 • Account managerowie
 • Sprzedawcy
 • Handlowcy
 • Osoby odpowiedzialne za sprzedaż
 • Osoby zajmujące się obsługą klientów


Termin:

28 listopada 2014 roku o godz. 10.00 


Prowadzący:

Izabela Górecka-Olejniczak Senior Business Consultant, 20 lat doświadczenia z systemem Exact, zarówno podczas wdrożeń, jak i pracy w dziale sprzedaży.

Jakub Smolarek Konsultant z 10 letnim doświadczeniem, 6 lat doświadczenia z systemem Exact, udział w ponad 30 wdrożeniach.


Uczestnictwo:

Udział jest bezpłatny. Ilość miejsc ograniczona.


Organizatorzy:

http://decyzje-it.pl/pub/uploadimages/exact_logo_70_x_35.jpg

Exact Software Poland Sp. z o.o. jest uznanym dostawcą nowoczesnych rozwiązań informatycznych dla biznesu.

Firma oferuje tradycyjne systemy wspierające zarządzanie przedsiębiorstwem (ERP) i systemy elektronicznego obiegu dokumentów (Workflow), jak również aplikacje do automatyzacji procesów magazynowych (WMS), zarządzania mobilnym serwisem oraz prowadzenia handlu elektronicznego z wykorzystaniem portalu B2B e-Commerce.

http://decyzje-it.pl/pub/uploadimages/0.jpghttp://decyzje-it.pl/pub/uploadimages/logo_decyzje.jpg

decyzje-IT.pl to specjalistyczny, internetowy serwis branży IT stanowiący centrum wiedzy na temat oprogramowania dla biznesu (m.in. systemów klasy BI i Controlling, BPM, CRM, ERP, Finanse i księgowość, MES, SCM, PLM). Celem serwisu jest kompleksowe wsparcie menedżerów w wyborze integrowanych systemów informatycznych wspomagających zarządzanie. Serwis skierowany jest do kadry zarządzającej i specjalistów przedsiębiorstw różnych branż planujących, nadzorujących lub realizujących inwestycje IT.


Kontakt z organizatorem: Serwis decyzje-it.pl, redakcja@decyzje-it.pl, tel. +48 618653515

Autopromocja

REKLAMA

Oceń jakość naszego artykułu

Dziękujemy za Twoją ocenę!

Twoja opinia jest dla nas bardzo ważna

Powiedz nam, jak możemy poprawić artykuł.
Zaznacz określenie, które dotyczy przeczytanej treści:

REKLAMA

QR Code
Moja firma
Zapisz się na newsletter
Zobacz przykładowy newsletter
Zapisz się
Wpisz poprawny e-mail
Skuteczne zarządzanie zespołem: relacje i współpraca

W dzisiejszym, dynamicznie zmieniającym się środowisku biznesowym, skuteczne zarządzanie zespołem jest kluczowym czynnikiem sukcesu każdej organizacji. Budowanie relacji, współpraca oraz efektywna komunikacja stanowią fundamenty, na których opiera się sprawne funkcjonowanie zespołu.

Wniosek o zwrot nadpłaty składki zdrowotnej warto złożyć do 3 czerwca 2024 r.

Przedsiębiorcy do 3 czerwca 2024 r. mają czas na złożenie wniosku o zwrot nadpłaty składki zdrowotnej. Co, jeśli przedsiębiorca nie złoży wniosku o zwrot nadpłaty?

Walka o przetrwanie. W ciągu dekady zniknie większość sklepów internetowych

Na rynku e-commerce, który jest niezwykle konkurencyjny, już w pierwszym roku działalności zanika 5% firm. Po upływie dziesięciu lat nadal funkcjonuje jedynie 37% z nich - informuje wtorkowe wydanie "Rzeczpospolitej".

Handel w dwie niedziele w każdym miesiącu - jest wniosek o odrzucenia projektu nowelizacji

Polska Izba Handlu wnioskuje o odrzucenie w całości poselskiego projektu przywracającego handel w 2 niedziele w miesiącu - wynika z opinii PIH złożonego w trakcie procesu legislacyjnego.

REKLAMA

Dzień Matki. Jak wygląda rynek pracy kobiet?

W ciągu ostatnich kilku lat sytuacja kobiet na rynku pracy mocno ewoluowała. Pomimo podejmowania przez firmy działań na rzecz równouprawnienia płci panie bywają niejednokrotnie w nieco gorszej sytuacji zawodowej niż panowie. Jak wygląda rynek pracy kobiet? Czy pracodawcy oferują dodatkowe benefity dla rodziców? Co jest dla nich ważne u pracodawcy?

Pablo Escobar jako znak towarowy? Sąd odmawia

Sąd UE odmówił rejestracji oznaczenia słownego „Pablo Escobar” pod unijnym znakiem towarowym. Sąd uznał je za sprzeczne z porządkiem publicznym i dobrymi obyczajami. Za bardzo kojarzy się z handlem narkotykami i zbrodnią.

Ogromne grzywny za niewdrożenie dyrektywy NIS2. Do kiedy trzeba to zrobić?

Dyrektywa Unii Europejskiej w sprawie środków na rzecz wysokiego wspólnego poziomu cyberbezpieczeństwa na terytorium Unii (NIS2) ma duże znaczenie dla poprawy cyberbezpieczeństwa UE. Jej wejście w życie nastąpiło w styczniu 2023 r. - z terminem na dostosowanie niezbędnych do wykonania niniejszej dyrektywy przepisów krajowych do 18 października 2024 r. Kto powinien przygotować się do działania w zgodzie z NIS2-  analizuje Michał Borowiecki, dyrektor Netskope na Polskę i Europę Wschodnią.

Nowa usługa dla indywidualnych przedsiębiorców w aplikacji mObywatel 2.0

W aplikacji mObywatel 2.0 pojawiła się usługa "Firma" skierowana do osób prowadzących jednoosobową działalność gospodarczą. Jak z niej skorzystać?

REKLAMA

Onboarding w hybrydowym modelu pracy

Czym jest onboarding? Jak wygląda w pracy hybrydowej? 

Efekt Marywilskiej i fali pożarów: przedsiębiorcy pytają o ubezpieczenia i podatki pod względem strat

Tragedia tysięcy kupców, którzy prowadzili swoje biznesy często poniżej poziomu ryzyka skłania wielu przedsiębiorców do refleksji nad warunkami w jakich oni sami prowadzą swoją działalność. Efekt Marywilskiej i fali pożarów w ogóle: dwie ważne kwestie, w których doradzają eksperci to rozliczanie strat i inne aspekty podatkowe nieszczęścia oraz skuteczność polis jako zabezpieczenia przed skutkami nieszczęść.

REKLAMA