| INFORLEX | GAZETA PRAWNA | KONFERENCJE | INFORORGANIZER | APLIKACJE | KARIERA | SKLEP
Jesteś tutaj: STRONA GŁÓWNA > Moja firma > Biznes > Zarządzanie > Szkolenia > Oferty szkoleń > Finał akcji edukacyjnej „Po pierwsze biznes” – 23 listopada 2012 r. w Warszawie

Finał akcji edukacyjnej „Po pierwsze biznes” – 23 listopada 2012 r. w Warszawie

Ostatnia i zarazem podsumowująca tegoroczną edycję akcji „Po Pierwsze Biznes“ będzie konferencja warszawska, która odbędzie się 23 listopada 2012 r. w hotelu Polonia Palace. Gościem specjalnym konferencji w Warszawie będzie prof. Modzelewski, wybitny ekspert w dziedzinie podatków.

W panelu dyskusyjnym na temat relacji fiskusa z przedsiębiorcą wystąpią m.in. Marcin Kołodziejczyk, założyciel ruchu Niepokonani 2012 oraz Jerzy Bielawny z Instytutu Studiów Podatkowych. Paneliści na bazie swoich doświadczeń powiedzą przedsiębiorcom, jak w praktyce bronić się przed fiskusem za pomocą dostępnych na rynku narzędzi oraz rozwiązań.

Na konferencji w Warszawie podsumowane zostaną również wyniki badań ankietowych przeprowadzonych wśród uczestników konferencji regionalnych. W sumie zebrano ponad 400 ankiet, w których zapytano przedsiębiorców o takie aspekty, jak proponowane zmiany w systemie podatkowym, największe utrudnienia w rozliczaniu podatków czy charakter ich relacji z fiskusem. Konferencję poprowadzi i wyniki omówi Przemysław Talkowski, autor programu „Państwo w Państwie” oraz „Nie daj się fiskusowi”.

Po części wykładowej, przedsiębiorcy będą mieli okazję odbyć indywidualne konsultacje z ekspertami ISP, a także wymienić się swoimi doświadczeniami związanymi z prowadzeniem własnego biznesu.

Ze szczegółową agendą konferencji zapoznać się można na stronie www.popierwszebiznes.pl, poprzez którą prowadzona jest również rejestracja online.

Cel akcji „Po Pierwsze Biznes“

Prowadzenie firmy łączy się z nieustającym ryzykiem fiskalnym. Agresywne interpretacje urzędników, zawiłe i zmieniające się prawo podatkowe to realne zagrożenia dla prowadzenia własnego biznesu, dlatego tak ważne jest bycie na bieżąco ze zmianami w prawie podatkowym.

W tym właśnie celu powstała skierowana do polskich przedsiębiorców akcja edukacyjna „Po pierwsze biznes“, którą zainicjowała firma Risk Partner we współpracy z PKPP Lewiatan oraz Instytutem Studiów Podatkowych.

Akcja obejmuje cykliczne konferencje poświęcone bezpieczeństwu podatkowemu. Spotkania z przedsiębiorcami odbyły się do tej pory w 7 polskich miastach, m in. w Krakowie, Katowicach, Gdyni, Poznaniu czy Wrocławiu. Akcja trwa od sierpnia 2012 r. i zostanie podsumowana na ww. Konferencji w Warszawie.

Czytaj także

Narzędzia przedsiębiorcy

POLECANE

Koronawirus a przedsiębiorcy

reklama

Ostatnio na forum

Pomysł na biznes

Eksperci portalu infor.pl

TaxCorner

TaxCorner - Kancelaria Doradcy Podatkowego Artur Ratajczak jest młodą, prężnie rozwijającą się firmą doradztwa podatkowego. Świadczymy usługi doradcze, wykorzystując swoją wiedzę i doświadczenie oferujemy usługi najwyższej jakości.

Zostań ekspertem portalu Infor.pl »