reklama
| INFORLEX | GAZETA PRAWNA | KONFERENCJE | INFORORGANIZER | APLIKACJE | KARIERA | SKLEP
reklama
reklama
Jesteś tutaj: STRONA GŁÓWNA > Moja firma > Biznes > Firma > e-Firma > Samouczek > Jak szybko utworzyć wiele folderów z różnymi nazwami?

Jak szybko utworzyć wiele folderów z różnymi nazwami?

Tworzenie folderu i nadanie mu nazwy to czynność, którą potrafi wykonać każdym, nawet „komputerowy żółtodziób”. Wystarczą bowiem dwa kliknięcia myszką i uzupełnienie etykiety. Sprawa zaczyna się komplikować, gdy chcemy utworzyć więcej folderów. Wtedy to za każdym razem tworzenie i uzupełnianie informacji może być nużącym zajęciem, zajmującym dużo czasu. Wyobraźmy sobie, że musimy utworzyć kilkadziesiąt folderów na różne zdjęcia czy dokumenty. W takim przypadku warto skorzystać z aplikacji, która skróci czas potrzebny na tworzenie folderów z różnymi nazwami.

Folder Frenzy jest aplikacją, w której wpisujemy nazwy folderów w jednym polu tekstowym a następnie klikamy na jeden przycisk, aby szybko je utworzyć. Najpierw pobieramy aplikację Folder Frenzy i zapisujemy ją w dowolnym miejscu, gdyż program nie wymaga instalacji i zajmuje niecały megabajt. Po rozpakowaniu archiwum z aplikacją, uruchamiamy Folder Frenzy i po przeczytaniu zatwierdzamy regulamin.

Zobacz również: Internet - Podstawy

Obsługa programu nie powinna przysporzyć problemów nawet początkującym użytkownikom komputera. Wystarczy wpisać w pole tekstowe nazwy folderów, a każdą oddzielić klawiszem Enter. Gdy już wszystkie nazwy zostaną wpisane klikamy na przycisk Create Folder(s) i w tym samym folderze, w którym znajduje się aplikacja zostaną utworzone nowe obiekty.

Zobacz również: Internet - Konsument

reklama

Czytaj także

Narzędzia przedsiębiorcy

reklama
reklama

POLECANE

reklama

Koronawirus a przedsiębiorcy

reklama

Ostatnio na forum

reklama

Dotacje dla firm

reklama

Eksperci portalu infor.pl

Kamil Wolański

ekspert Grupy INELO

Zostań ekspertem portalu Infor.pl »
reklama
reklama
reklama