reklama
| INFORLEX | GAZETA PRAWNA | KONFERENCJE | INFORORGANIZER | APLIKACJE | KARIERA | SKLEP
reklama
reklama
Jesteś tutaj: STRONA GŁÓWNA > Moja firma > Biznes > Firma > e-Firma > Technologia > Windows 7 kontra Leopard

Windows 7 kontra Leopard

Od lat trwają technologiczne wojny - Google kontra Microsoft, Microsoft kontra Apple. Gdzie w drugiej połowie tego roku będzie przebiegać główny front? Nachodzi największa bitwa systemów operacyjnych - Windows 7 kontra Leopard.

Sprzedaż systemu Mac OS X Leopard firmy Apple jak do tej pory jest zadowalająca. Co więcej, Apple zapowiedział, że nowy system operacyjny tej firmy, Snow Leopard, będzie mógł wykonywać niektóre zadania nawet o 90 proc. szybciej od obecnego "lamparta". Snow Leopard ma pojawić się w sprzedaży już we wrześniu - jak podaje serwis CNN.

Microsoft - sytuacja przed bitwą

Natomiast zupełnie inna historia jest z Microsoftem.... Windows Vista nie sprzedaje się - do tego przyczynił się ogólny spadek sprzedaży wydajnych PC-tów, głównie negatywne recenzje systemu oraz odrzucenie go przez użytkowników. Wszystko to razem spowodowało, że Windows Vista osiągnął okazał się wielkim rozczarowaniem - także w sprzedaży.

Ale Microsoft myśli, że znalazł lekarstwo na swoje problemy - tym lekarstwem ma być system Windows 7, który pojawi się 22 października, na chwilę przed sezonem świątecznym. Microsoft twierdzi, że Windows 7 jest szybszy niż Vista i pozbawiony niepotrzebnych funkcji.

Źródło: Technologie Gazeta.pl

reklama

Czytaj także

Źródło:

Własne

Zdjęcia


Uprawnienia rodziców w pracy. Poradnik pracodawcy59.00 zł
reklama

Narzędzia przedsiębiorcy

reklama
reklama

POLECANE

reklama

Koronawirus a przedsiębiorcy

reklama

Ostatnio na forum

reklama

Pomysł na biznes

reklama

Eksperci portalu infor.pl

Edyta Bielak-Jomaa

Generalny Inspektor Ochrony Danych Osobowych, absolwentka Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Łódzkiego, gdzie uzyskała stopień doktora nauk prawnych i została zatrudniona w Katedrze Prawa Pracy WPiA UŁ na stanowisku adiunkta; do czasu powołania na stanowisko Generalnego Inspektora Ochrony Danych Osobowych, pełniła funkcję Kierownika Podyplomowych Studiów Ochrony Danych Osobowych WPiA UŁ oraz Kierownika Centrum Ochrony Danych Osobowych i Zarządzania Informacją. Była wykładowcą z zakresu ochrony danych osobowych, prawa pracy i zagranicznych migracji zarobkowych. Pełniła funkcję opiekuna naukowego Międzywydziałowego Koła Studenckiego Praw Osób Niepełnosprawnych, prowadziła szkolenia w ramach działalności Międzynarodowej Fundacji Kobiet oraz cykl szkoleń organizowanych dla pracowników i pracodawców regionu „Różni, ale równi” dotyczących równego traktowania oraz zakazu dyskryminacji na rynku pracy. Jest autorką ponad 30 opracowań z zakresu prawa pracy, problematyki rynku pracy, oraz ochrony danych osobowych. Jej zainteresowania naukowe obejmują przede wszystkim problematykę ochrony dóbr osobistych pracowników i ochronę danych osobowych w zatrudnieniu. Jako pierwsza rozpoczęła badania nad ochroną danych osobowych bezrobotnych i poszukujących pracy.

Zostań ekspertem portalu Infor.pl »
reklama
reklama
reklama