Kategorie

Dell 2135cn

Drukarka 2135cn umożliwia drukowanie, kopiowanie, faksowanie i skanowanie oraz eliminuje problemy związane z zarządzaniem czterema oddzielnymi urządzeniami. W dłuższym okresie jest niedroga i zapewnia niskie koszty wydruku strony czarno-białej oraz kolorowej.

Profesjonalne efekty

 • Profesjonalnej jakości wydruki laserowe w rozdzielczości 600x600 dpi.
 • Drukowanie z szybkością do 12 stron na minutę w kolorze i do 16 stron na minutę w czerni oraz do 40 000 stron miesięcznie 
 • Jakość obrazu jest optymalizowana bez ingerencji użytkownika.

Uproszczone zarządzanie

 • Uprość pracę w sieci dzięki internetowemu narzędziu konfiguracyjnemu drukarek Dell, interfejsowi wykorzystującemu przeglądarkę, który umożliwia zmianę ustawień z dowolnego miejsca z dostępem do sieci.
 • Wybierz użytkowników, którzy mogą wykonywać wydruki w kolorze i oszczędzaj toner przy użyciu programu Dell ColorTrackTM 2.1.
 • Bezproblemowo drukuj w czerni po wyczerpaniu kolorowego toneru.
 • Uprość zarządzanie dzięki systemowi zarządzania tonerem firmy Dell, który automatycznie powiadamia o niskim poziomie toneru w celu zamówienia materiałów eksploatacyjnych przed ich wyczerpaniem.

Technologia agregacji emulsji tonera

 • Zapewnia dokładne obrazy dzięki użyciu mniejszych cząsteczek tonera w celu odwzorowania pikseli
 • Może zmniejszyć zużycie energii podczas drukowani
 • Umożliwia szybkie rozgrzanie drukarki i rozpoczęcie drukowania

Dell ColorTrackTM 2.1

Pomaga zmniejszyć rozłożone w czasie koszty dzięki zaawansowanym funkcjom monitorowania drukarki, które umożliwiają zarządzanie zasobami w biurze z centralnej lokalizacji. Program Dell ColorTrackTM 2.1 umożliwia włączanie, wyłączanie lub ustawianie limitów drukowania w czerni oraz w kolorze. Program ColorTrackTM 2.1 wraz z internetowym narzędziem konfiguracyjnym drukarek Dell umożliwiają skuteczne i zdalne zarządzanie posiadanymi drukarkami.

Parametry techniczne:

Typ drukarki Kolorowa wielofunkcyjna drukarka laserowa.

Wymiary drukarki (szer. x gł. x wys.) 436 mm x 497 mm x 580 mm

Waga drukarki 30 kg

Maksymalna szybkość drukowania Do 16 stron na minutę w czerni i do 12 stron na minutę w kolorze (A4)

Rozdzielczość drukowania 600 x 600 punktów na cal (dpi)

Maksymalna wydajność miesięczna: Do 40 000 stron miesięcznie

Standardowy podajnik papieru Podajnik uniwersalny na pojedyncze arkusze, szuflada na 250 arkuszy

Procesor 400 MHz

Standardowa ilość pamięci 128 MB

Maksymalna ilość pamięci 384 MB

Gniazda rozszerzeń nie

Maksymalna pojemność wejściowa papieru: 250 arkuszy

Standardowa/maksymalna pojemność tacy na wydruki pojemnik na 150 arkuszy

Opcjonalne akcesoria podajnika nie

Funkcja druku dwustronnego (dupleks) nie

Obsługiwane rodzaje nośników Zwykły papier (normalny lub gruby); karta okładkowa (normalna lub gruba); papier makulaturowy; papier powlekany (cienki, normalny lub gruby); koperty;

Obsługiwana gramatura papieru Automatyczny podajnik dokumentów: (50–125 g) na metr kwadratowyStandardowa szuflada na 250 arkuszy: (60–216 g) na metr kwadratowy

Standardowe interfejsy (kable nie są dołączone) Obsługiwane szybkie złącze USB 2.0 (złącze typu B); Ethernet 10/100 BaseT

Język drukarki HP PCL® emulacja 5e/6: 81 czcionek

Kompatybilne klienckie systemy operacyjne Microsoft® Windows® 2000 SP2-4, Windows XP SP1-2, Windows XP 64-bitowy, Windows Server® 2003 SP1, Windows Server 2003 x64, Windows Vista® (32 i 64-bitowy), Windows Server 2008 x64,obsługa systemu Windows® 7 będzie dostępna do pobrania na stronie www.support.dell.com.

Oprogramowanie zarządzające drukarką Menedżer wydruku; Dell Open Manage

Internetowe narzędzie konfiguracyjne drukarek Dell  Dell Color TrackTM 2.1, PaperPort 11 i System zarządzania tonerem firmy DellTM ;HP Openview ;CA Unicenter; IBM Tivoli;Baza MIB drukarki

Certyfikaty i spełniane normy  WHQL, Baza MIB drukarki, RoHS, zgodność z normą Energy Star® , Blue Angel, SAP, Certyfikat Novell® Yes, Citrix® Metaframe Presentation Server 4.0 / 4.5 (Windows Server 2000/2003 z usługami terminala/serwera)

Więcej informacji na temat sprzętu znajdziesz na komputer.wieszjak.pl

Sprawdź ceny modelu 2135cn

Źródło: Własne
Czy ten artykuł był przydatny?
tak
nie
Dziękujemy za powiadomienie
Jeśli nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytania w tym artykule, powiedz jak możemy to poprawić.
UWAGA: Ten formularz nie służy wysyłaniu zgłoszeń . Wykorzystamy go aby poprawić artykuł.
Jeśli masz dodatkowe pytania prosimy o kontakt

Komentarze(0)

Uwaga, Twój komentarz może pojawić się z opóźnieniem do 10 minut. Zanim dodasz komentarz -zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.
  QR Code
  Moja firma
  1 sty 2000
  17 cze 2021
  Zakres dat:

  Inflacja - maj 2021 r.

  Inflacja - maj 2021 r. - ile wyniosła? GUS zaprezentował wskaźniki cen towarów i usług konsumpcyjnych w maju 2021 r. Inflacja w maju okazała się niższa od wskaźnika podanego na początku czerwca w szybkim szacunku.

  Kto nie dostanie kredytu mieszkaniowego?

  Kredyt mieszkaniowy. Na brak pieniędzy banki nie mogą dziś narzekać. To pomaga im wypłacać Polkom rekordowe kwoty w formie kredytów mieszkaniowych. Nie jest jednak tak, że każdy chętny dostaje kredyt. Mniej więcej 3 osoby na 10 odchodzą z kwitkiem – sugerują szacunki BIK.

  Domek letniskowy - monitoring i inne smart zabezpieczenia

  Domek letniskowy - zabezpieczenia. W okresie wakacyjnym właściciele domków letniskowych znacznie częściej odwiedzają swoje oazy spokoju w górach, na wsi lub nad jeziorami. Weekendowe wypady, choć dające mieszkańcom miast upragnione wytchnienie od miejskiego zgiełku, wiążą się również z szeregiem czynności, o których trzeba pamiętać, aby właściwie zabezpieczyć domek przed wyjazdem. Podpowiadamy, jak w prosty sposób poprawić komfort i bezpieczeństwo w takich miejscach.

  Projektowanie osiedli - aktualne trendy

  Projektowanie osiedli. Czy pandemia zmieniła sposób projektowania osiedli mieszkaniowych? Jakie nowe rozwiązania wprowadzają deweloperzy, jeśli chodzi o aranżację budynków, części wspólnych i miejsc przeznaczonych do rekreacji w realizowanych projektach? Jakie trendy dają się zauważyć?

  Mieszkaniówka ma się dobrze. Deweloperzy biją kolejne rekordy

  Rynek nieruchomości. Ostatni rok wywołał sporo zamieszania w gospodarce światowej. Pomimo początkowych obaw, mieszkaniówka okazała się wirusoodporna, a rynek zalicza dalsze wzrosty. Nieruchomości wciąż drożeją, zainteresowanych zakupem nowego lokum nie brakuje, a deweloperzy osiągają rekordowe wyniki.

  Maksymalna opłata za śmieci uzależniona od ilości zużytej wody - zmiany w ustawie śmieciowej

  Maksymalna wysokość opłaty za odpady, obliczana na podstawie metody od ilości zużytej wody ma wynosić 7,8 proc. dochodu rozporządzalnego na 1 osobę ogółem za gospodarstwo domowe, tj. ok. 150 zł - poinformowało we wtorek 15 czerwca 2021 r. Centrum Informacyjne Rządu.

  Zawieranie umów w formie elektronicznej, zarządzanie dokumentami online. Czy prawnicy pozbędą się papierów?

  Zawieranie umów w formie elektronicznej. Tak jak biznesmeni rozpoczynający swoją karierę w latach 80-tych i 90-tych są przyzwyczajeni do noszenia znacznej ilości gotówki w kieszeni, tak prawnicy są przyzwyczajeni do wszystkiego, co jest „na piśmie”, „stwierdzone pismem”, ma „formę pisemną”, itp. Jak słusznie wskazała Rzecznik Generalna TSUE (w swojej opinii w sprawie C-258/16), teksty zapisuje się od tysięcy lat na różnych nośnikach – na glinianych tabliczkach, papirusie, marmurze czy granicie. Współcześnie coraz powszechniej używa się jednak elektronicznych środków przekazu. Odchodzi się od utożsamiania formy pisemnej wyłącznie z formą papierową (wydrukiem papierowym).

  Jak firma powinna informować o realizacji zadania publicznego?

  Od 25 czerwca br. będą obowiązywały nowe regulacje dla beneficjentów programów finansowanych z budżetu państwa lub z państwowych funduszy celowych, w tym z PFRON. Jakie obowiązki informacyjne ma firma?

  Zarządzanie firmą budowlaną - dostęp do danych w czasie rzeczywistym

  Zarządzanie firmą budowlaną. Sektor budowlany wyszedł obronną ręką z zawirowań związanych z pandemią koronawirusa. Duży wpływ miały m.in. inwestycje zakontraktowane jeszcze przed wybuchem pandemii. Jednak wydajność prac prowadzonych w zaostrzonym reżimie sanitarnym spadła o ok. 5-20 proc. (zob. Raport PZPB “Sektor budownictwa w obliczu COVID-19”). Poszukiwanie możliwości optymalizacji powinno być więc jednym z priorytetów tej branży. Szansą na znaczne poprawienie wyników oraz lepszą organizację pracy jest bieżący dostęp do danych oraz ich analiza, która pozwala podejmować słuszne decyzje biznesowe.

  Czy przedsiębiorca może sprawdzić kto jest zaszczepiony?

  Była wojna o maseczki, będzie o dowody szczepienia? Przedsiębiorcy mają wątpliwości, jak sprawdzać czy klient jest zaszczepiony. Jakie obowiązki ma pracodawca, a jakie prawa pracownik?

  Co 4 firma ma kłopoty ze spłata rat kredytu lub leasingu

  Co druga firma z sektora MŚP w ciągu ostatnich trzech miesięcy poniosła w związku z pandemią dodatkowe koszty. Pojawiły się problemy ze spłatą rat leasingu. Ale te wydatki to nie jedyne zmartwienie firm. Jakie kłopoty finansowe mają firmy?

  Rynek konsumenta. Kto kupuje zdalnie, a kto stacjonarnie?

  Zakupy przez internet zyskały przez pandemię. W wyniku kolejnych obostrzeń nakładanych na branżę i wielu tygodni niemal całkowitego zakazu handlu drogą stacjonarną dla wielu sklepów handel internetowy był jedynym kanałem dystrybucji.

  Wynajem - jedno mieszkanie, podwójny zysk

  Wynajem nieruchomości. W obliczu rosnącej inflacji, która w maju br. sięgnęła już blisko 5%, warto zastanowić się, co zrobić, aby zaoszczędzone pieniądze nie straciły na wartości. Jedną z inwestycji, po którą wciąż chętnie sięgają Polacy są nieruchomości. Mimo rosnących cen mieszkań, nadal jest to najbezpieczniejsza i najpewniejsza forma lokaty kapitału. Ponadto na rynku pojawił się nowy produkt mający przyspieszyć zwrot z takiej inwestycji – tzw. Wehikuł Inwestycyjny.

  Kiedy ruszy Krajowy Rejestr Zadłużonych?

  Krajowy Rejestr Zadłużonych miał zacząć działać w lipcu tego roku, ale poczekamy jeszcze na jego uruchomienie. Kto trafi do Krajowego Rejestru Zadłużonych?

  Mixed-use, czyli budownictwo wielofunkcyjne

  Budownictwo wielofunkcyjne - mixed-use. Nowoczesne kompleksy wielofunkcyjne, otwarte na interakcje społeczne i zapewniające lokalne potrzeby, które wygrywają dziś z tradycyjnymi biurowcami, wyznaczają kierunek rozwoju inwestycji w sektorze komercyjnym.

  Lokalny program "Mój Deszcz"

  Lokalny program "Mój Deszcz". Miejski program dotacji do łapania deszczówki, uzupełniający program centralny, rozpoczyna samorząd Gliwic. Na wykonanie zbiorników do łapania i wykorzystania wód deszczowych ma być przeznaczone do 4 tys. zł – w ramach półmilionowego budżetu.

  Zdjęcie samochodu z rejestracją nie narusza RODO

  Zdjęcie samochodu z rejestracją spokojnie można publikować. Powód? Numer rejestracyjny pojazdu nie stanowi danych osobowych.

  Cupra Ateca [TEST]: w 4,9 sek. do setki w... rodzinnym SUV-ie

  Cupra Ateca choć ma typowo rodzinne ubranie, oferuje kierowcy aż 300 koni. Czy takie połączenie sprawdza się na drodze?

  Jak sprawdzić numer PKK? Kierowcę czeka wizyta w urzędzie...

  Jak sprawdzić numer PKK? Niestety, ale ustawodawca nie przewidział możliwości sprawdzenia online. To oznacza, że kierowca musi zawitać w urzędzie.

  Co zawiera pakiet dla zagranicznych inwestorów?

  Proponowany pakiet dla zagranicznych inwestorów to m.in.: "jedno okienko", w którym firma będzie mogła ustalić wszystkie podatkowe aspekty inwestycji, czy możliwość odliczania VAT od usług finansowych.

  Rynek nieruchomości biurowych w Europie

  Rynek nieruchomości biurowych. Z powodu pandemii Covid-19 spadło zapotrzebowanie na biura w Europie i inwestycje w nowe nieruchomości. W Londynie ten trend zaczyna się odwracać. We Francji wzrasta zapotrzebowanie na zielone dachy i tarasy. W Szwecji myśli się o "biurach przyszłości". Nadal puste pozostają biura we Włoszech, Hiszpanii i Portugalii.

  Kasa fiskalna 2021 - rejestracja i zwolnienie

  Bez względu na rodzaj kasy przedsiębiorca ma obowiązek dokonania jej fiskalizacji i uzyskać numer ewidencyjny. Jak zarejestrować kasę fiskalną? Kto może to zrobić? Ile to kosztuje?

  Wniosek o dokonanie adnotacji w dowodzie rejestracyjnym

  Wniosek o dokonanie adnotacji w dowodzie rejestracyjnym: jak wygląda, jakie dokumenty do niego dołączyć i ile kosztuje załatwienie sprawy?

  Dlaczego pracownicy wolą model hybrydowy?

  Aż 61 proc. pracowników chce pracować w modelu hybrydowym, pracę wyłącznie z domu chciałoby świadczyć zaledwie 15 proc. Jak ten trend wpływa na rynek nieruchomości biurowych?

  Dlaczego ciągłość IT jest numerem 1 dla firm?

  Zdolność firm do szybkiego odtworzenia środowiska pracy w wyniku awarii lub cyberataku jest dziś wystawiana na bardzo trudną próbę. Bardzo wiele biznes „zawdzięcza” tutaj pandemii i powszechnemu przejściu na pracę zdalną.