reklama
| INFORLEX | GAZETA PRAWNA | KONFERENCJE | INFORORGANIZER | APLIKACJE | KARIERA | SKLEP
reklama
reklama
Jesteś tutaj: STRONA GŁÓWNA > Moja firma > Biznes > Wiadomości > Polska promuje usługi turystyczne

Polska promuje usługi turystyczne

Przedsiębiorcy trudniący się świadczeniem usług turystycznych mogą zacierać ręce. Przed Euro 2012 ruszył program promujący polska turystykę. 22 września odbyła się konferencja podsumowująca projekt.

-Polska turystyka od dawna potrzebowała dobrej i skutecznej promocji. Dlatego cieszy mnie fakt, że to przedsięwzięcie realizowane jest z takim powodzeniem - powiedziała minister Elżbieta Bieńkowska na konferencji dotyczącej projektu „Promujmy Polskę Razem”, która 22 września 2010 roku odbyła się w Warszawie.

Minister Elżbieta Bieńkowska zauważyła, że dysponujemy bardzo wysokiej jakości, ciekawymi produktami turystycznymi, które są jednak mało znane turystom zagranicznym. Teraz, w obliczu zbliżającej się Prezydencji Polski w UE czy Mistrzostw Europy w Piłce Nożnej EURO 2012 nadszedł czas na dynamiczne i efektywne działania, które wypromują nasz kraj na arenie międzynarodowej. Konferencja stanowiła podsumowanie czteromiesięcznej podróży żaglowca Fryderyk Chopin. 

Polecamy: Jak założyć własną firmę

Minister Bieńkowska podkreśliła, że rejs żaglowca traktujemy jako efektowne rozpoczęcie realizacji projektu, które doskonale wpisało się w obchody roku chopinowskiego. W trakcie właśnie zakończonej wyprawy żaglowiec zawinął do 17 najważniejszych portów europejskich, w tym: Londynu, Amsterdamu, Antwerpii, Lubeki czy Kopenhagi. Ten nowatorski pomysł na promocję polskiej turystyki został doceniony przez międzynarodową widownię, która licznie odwiedzała miejsca do których zawitał żaglowiec.

Projekt systemowy Polskiej Organizacji Turystycznej „Promujmy Polskę Razem” jest wdrażany w ramach Działania 6.3 Promocja turystycznych walorów Polski Programu Innowacyjna Gospodarka. Jego głównym celem jest zwiększenie skuteczności i efektywności działań marketingowych na rzecz promocji polskiej turystyki. Obok rejsu żaglowca projekt obejmuje także między innymi: udział Polski w międzynarodowych targach turystycznych, stworzenie zintegrowanego systemu informacji turystycznej oraz kampanię multimedialną.

Źródło: MRR

reklama

Czytaj także

Źródło:

INFOR

Zdjęcia


VAT 2021. Podatki część 239.90 zł
reklama

Narzędzia przedsiębiorcy

reklama
reklama

POLECANE

reklama

Koronawirus a przedsiębiorcy

reklama

Ostatnio na forum

reklama

Dotacje dla firm

reklama

Eksperci portalu infor.pl

Biuro Rachunkowe BMGM Spółka z o.o.

Usługi księgowe i doradztwo biznesowe

Zostań ekspertem portalu Infor.pl »
reklama
reklama
reklama