reklama
| INFORLEX | GAZETA PRAWNA | KONFERENCJE | INFORORGANIZER | APLIKACJE | KARIERA | SKLEP
reklama
reklama

Wiadomości

Uroczystości pogrzebowe szefa Sztabu Generalnego WP

Aktualizacja: 19.04.2010

W dniach 20 i 21 kwietnia br. w Warszawie odbędą się uroczystości pogrzebowe tragicznie zmarłego w katastrofie lotniczej pod Smoleńskiem szefa Sztabu Generalnego Wojska Polskiego śp. generała Franciszka Gągora. »

Premia dla młodych rolników podniesiona do 75 tys. zł

Aktualizacja: 19.04.2010

KE przyjęła propozycję Polski w sprawie podwyższenia z 50 do 75 tys. zł premii dla "Młodych rolników", wypłacanej ze środków Programu Obszarów Wiejskich na lata 2007-2013. »

Pogrzeb Sławomira Skrzypka

Aktualizacja: 19.04.2010

Dziś (19 kwietnia br.) Polska żegna Sławomira Skrzypka, prezesa NBP, który zginął tragicznie w katastrofie samolotowej pod Smoleńskiem. »

Kolejne wsparcie dla mikroprzedsiębiorstw

Aktualizacja: 19.04.2010

Ministerstwo Rolnictwa i Rozwoju Wsi wprowadziło korzystne zmiany w warunkach uzyskania wsparcia na "Tworzenie i rozwój mikroprzedsiębiorstw" finansowane z Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007-2013. »

Spadki na giełdach europejskich

Aktualizacja: 19.04.2010

Piątkowa sesja (16 kwietnia br.) na giełdach europejskich upłynęła pod znakiem znaczących spadków, chociaż większa część sesji nie zapowiadała takich rozstrzygnięć, inwestorzy oczekiwali bowiem na dane makroekonomiczne z USA. »

W maju mija termin składania wniosków o przyznanie płatności obszarowych

Aktualizacja: 19.04.2010

Jeszcze tylko miesiąc mają rolnicy na złożenie wniosków o przyznanie płatności obszarowych za 2010 rok. Podstawowy termin składania wniosków o przyznanie płatności obszarowych upływa 17 maja br. »

Szefowie 18 państw i rządów złożyli hołd Parze Prezydenckiej

Aktualizacja: 19.04.2010

Ministerstwo Spraw Zagranicznych poinformowało, że w uroczystościach pogrzebowych Pary Prezydenckiej w Krakowie wzięły udział delegacje zagraniczne 18 państw. »

Adoptując dziecko można stracić prawo do urlopu ojcowskiego

Aktualizacja: 19.04.2010

Długotrwałe procedury związane z adoptowaniem dziecka powodują, że rodzic traci prawo do dodatkowego urlopu z tytułu opieki nad dzieckiem. »

Oszuści zarabiją na sms-owych kondolencjach

Aktualizacja: 19.04.2010

Tuż po katastrofie w Smoleńsku rozmnożyły się strony internetowe z kondolencjami, które można było wykupić, wysyłając SMS. Cena – bagatela, nawet 30 złotych. »

Polacy dyskutują na temat przyszłości kraju

Aktualizacja: 19.04.2010

Pogrzeb Lecha Kaczyńskiego był początkiem wielkiej narodowej dyskusji na temat wyborów prezydenckich i przyszłości kraju. »

Uroczystości pogrzebowe na Wawelu

Aktualizacja: 18.04.2010

Dziś (18 kwietnia) w Krakowie odbędą się uroczystości pogrzebowe Lecha Kaczyńskiego, prezydenta RP i jego małżonki Marii. Oboje zginęli tragicznie 10 kwietnia w katastrofie lotniczej pod Smoleńskiem. Po mszy św. w Bazylice Mariackiej para prezydencka zostanie pochowana w krypcie katedry na Wawelu. »

Msza żałobna w intencji ofiar katastrofy

Aktualizacja: 18.04.2010

W sobotę (17 kwietnia br.) na placu Piłsudskiego w Warszawie odbyły się państwowe uroczystości żałobne poświęcone pamięci wszystkich ofiar katastrofy lotniczej pod Smoleńskiem, którzy mieli wziąć udział w uroczystościach 70. rocznicy zbrodni katyńskiej. »

Pośmiertne odznaczenia dla funkcjonariuszy BOR

Aktualizacja: 18.04.2010

Bronisław Komorowski, pełniący obowiązki prezydenta RP, przyznał odznaczenia i awansował funkcjonariuszy Biura Ochrony Rządu, tragicznie zmarłych w katastrofie pod Smoleńskiem. Awans na I stopień oficerski otrzymało pięciu funkcjonariuszy BOR - podaje MSWiA. »

Kraków: utrudnienia w ruchu w związku z uroczystością pogrzebową

Aktualizacja: 18.04.2010

W niedzielę (18 kwietnia br.) w Krakowie obowiązuje ograniczony ruch drogowy w centrum miasta oraz na trasie przejazdu konduktu pożegnalnego - informuje MSWiA. »

Odznaczenie dla mecenas Joanny Agackiej – Indeckiej

Aktualizacja: 16.04.2010

Krzysztof Kwiatkowski, minister sprawiedliwości podjął decyzję o uhonorowaniu tragicznie zmarłej mecenas Joanny Agackiej – Indeckiej najwyższym odznaczeniem resortowym – Srebrnym Medalem Pamiątkowym Ministra Sprawiedliwości. »

reklama
reklama

POLECANE

reklama

Koronawirus a przedsiębiorcy

reklama

Ostatnio na forum

reklama

Dotacje dla firm

reklama

Eksperci portalu infor.pl

Sedlak & Sedlak

Najstarsza polska firma doradztwa HR. To zobowiązuje.

Zostań ekspertem portalu Infor.pl »
reklama
reklama
reklama