| IFK | IRB | INFORLEX | GAZETA PRAWNA | INFORORGANIZER | APLIKACJE | KARIERA | SKLEP

Wiadomości

Becikowe na podstawie zaświadczenia od położnej

Aktualizacja: 19.04.2010

Ministerstwo Zdrowia informuje, że w związku z wejściem w życie ustawy z dnia 5 marca 2010 r. o zmianie ustawy świadczeniach rodzinnych oraz ustawy o świadczeniach opieki zdrowotnej finansowanych ze środków publicznych (Dz. U. Nr 50, poz. 301) zmieniły się zasady wypłacania zasiłku i zapomogi z tytułu urodzenia dziecka – tzw. „becikowego”. »

Pył wulkaniczny nie zagraża zdrowiu

Aktualizacja: 19.04.2010

Ministerstwo Zdrowia uspokaja, że pyły wulkaniczne, unoszące się nad terytorium Polski, nie stanowią obecnie zagrożenia dla zdrowia ludności. »

Pośmiertne odznaczenia żołnierzy i pracowników wojska

Aktualizacja: 19.04.2010

Bogdan Klich, minister obrony narodowej wystąpił do Marszałka Sejmu, Bronisława Komorowskiego, wykonującego obowiązki Prezydenta RP, o pośmiertne mianowanie na wyższe stopnie żołnierzy oraz odznaczenie żołnierzy i pracowników wojska, którzy zginęli w katastrofie prezydenckiego samolotu 10 kwietnia br. pod Smoleńskiem. »

Uroczystości pogrzebowe szefa Sztabu Generalnego WP

Aktualizacja: 19.04.2010

W dniach 20 i 21 kwietnia br. w Warszawie odbędą się uroczystości pogrzebowe tragicznie zmarłego w katastrofie lotniczej pod Smoleńskiem szefa Sztabu Generalnego Wojska Polskiego śp. generała Franciszka Gągora. »

Premia dla młodych rolników podniesiona do 75 tys. zł

Aktualizacja: 19.04.2010

KE przyjęła propozycję Polski w sprawie podwyższenia z 50 do 75 tys. zł premii dla "Młodych rolników", wypłacanej ze środków Programu Obszarów Wiejskich na lata 2007-2013. »

Pogrzeb Sławomira Skrzypka

Aktualizacja: 19.04.2010

Dziś (19 kwietnia br.) Polska żegna Sławomira Skrzypka, prezesa NBP, który zginął tragicznie w katastrofie samolotowej pod Smoleńskiem. »

Kolejne wsparcie dla mikroprzedsiębiorstw

Aktualizacja: 19.04.2010

Ministerstwo Rolnictwa i Rozwoju Wsi wprowadziło korzystne zmiany w warunkach uzyskania wsparcia na "Tworzenie i rozwój mikroprzedsiębiorstw" finansowane z Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007-2013. »

Spadki na giełdach europejskich

Aktualizacja: 19.04.2010

Piątkowa sesja (16 kwietnia br.) na giełdach europejskich upłynęła pod znakiem znaczących spadków, chociaż większa część sesji nie zapowiadała takich rozstrzygnięć, inwestorzy oczekiwali bowiem na dane makroekonomiczne z USA. »

W maju mija termin składania wniosków o przyznanie płatności obszarowych

Aktualizacja: 19.04.2010

Jeszcze tylko miesiąc mają rolnicy na złożenie wniosków o przyznanie płatności obszarowych za 2010 rok. Podstawowy termin składania wniosków o przyznanie płatności obszarowych upływa 17 maja br. »

Szefowie 18 państw i rządów złożyli hołd Parze Prezydenckiej

Aktualizacja: 19.04.2010

Ministerstwo Spraw Zagranicznych poinformowało, że w uroczystościach pogrzebowych Pary Prezydenckiej w Krakowie wzięły udział delegacje zagraniczne 18 państw. »

Adoptując dziecko można stracić prawo do urlopu ojcowskiego

Aktualizacja: 19.04.2010

Długotrwałe procedury związane z adoptowaniem dziecka powodują, że rodzic traci prawo do dodatkowego urlopu z tytułu opieki nad dzieckiem. »

Oszuści zarabiją na sms-owych kondolencjach

Aktualizacja: 19.04.2010

Tuż po katastrofie w Smoleńsku rozmnożyły się strony internetowe z kondolencjami, które można było wykupić, wysyłając SMS. Cena – bagatela, nawet 30 złotych. »

Polacy dyskutują na temat przyszłości kraju

Aktualizacja: 19.04.2010

Pogrzeb Lecha Kaczyńskiego był początkiem wielkiej narodowej dyskusji na temat wyborów prezydenckich i przyszłości kraju. »

Uroczystości pogrzebowe na Wawelu

Aktualizacja: 18.04.2010

Dziś (18 kwietnia) w Krakowie odbędą się uroczystości pogrzebowe Lecha Kaczyńskiego, prezydenta RP i jego małżonki Marii. Oboje zginęli tragicznie 10 kwietnia w katastrofie lotniczej pod Smoleńskiem. Po mszy św. w Bazylice Mariackiej para prezydencka zostanie pochowana w krypcie katedry na Wawelu. »

Msza żałobna w intencji ofiar katastrofy

Aktualizacja: 18.04.2010

W sobotę (17 kwietnia br.) na placu Piłsudskiego w Warszawie odbyły się państwowe uroczystości żałobne poświęcone pamięci wszystkich ofiar katastrofy lotniczej pod Smoleńskiem, którzy mieli wziąć udział w uroczystościach 70. rocznicy zbrodni katyńskiej. »

POLECANE

Dotacje dla firm

reklama

Ostatnio na forum

RODO 2018

Pomysł na biznes

Eksperci portalu infor.pl

Exact Software

Exact Software Poland Sp. z o.o. dostarcza dynamiczne oprogramowanie dla biznesu.

Zostań ekspertem portalu Infor.pl »
Notyfikacje
Czy chcesz otrzymywać informacje o najnowszych zmianach? Zaakceptuj powiadomienia od mojafirma.Infor.pl
Powiadomienia można wyłączyć w preferencjach systemowych
NIE
TAK