Kategorie
Zaloguj się

Zarejestruj się

Proszę podać poprawny adres e-mail Hasło musi zawierać min. 3 znaki i max. 12 znaków
* - pole obowiązkowe
Przypomnij hasło
Witaj
Usuń konto
Aktualizacja danych
  Informacja
Twoje dane będą wykorzystywane do certyfikatów.

Jak rozwijać firmę z Doradcą Internetowym

  • Artykuł sponsorowany
foto: materiały prasowe
Przedsiębiorcy dziś już nie wyobrażają sobie prowadzenia firmy bez stałej jej obecności w Internecie. Nic dziwnego, nieustanny rozwój technologii skłania ich bowiem do promowania swojej oferty w sieci. Ważna jest jednak odpowiednio zaplanowana strategia. Z pomocą przychodzi tutaj Doradca Internetowy, który pomaga właścicielom biznesów działać w świecie online i odnosić sukcesy.

Nowoczesne rozwiązania dla biznesu

Dzisiaj firmy, które chcą wyróżnić się na tle konkurencji, powinny być otwarte na rozwój i dostosowywać się do zmieniających się potrzeb rynku i konsumentów. Nie da się ukryć, że obecność w sieci to już niemal konieczność. Dzięki temu można dotrzeć do większej liczby klientów, zdobyć rozpoznawalność i zwiększyć sprzedaż.

Czasem ciężko jednak nadążyć za innowacjami i zrozumieć skomplikowany świat marketingu internetowego. Przedsiębiorcy decydują się więc na współpracę ze specjalistami, którzy pomogą im skutecznie promować ich firmę w sieci. Sami zaś w tym czasie mogą spokojnie skupić się na prowadzeniu biznesu. Przykładem firmy, która wspiera polskich przedsiębiorców, jest WeNet, czyli zespół profesjonalnych Doradców Internetowych.

Kim jest Doradca Internetowy?

Wiedza, doświadczenie, niezawodność i zaangażowanie – tym może pochwalić się Doradca Internetowy WeNet, który pomaga firmom zaistnieć w Internecie, promować ich wizerunek, zdobywać nowych klientów i zwiększać sprzedaż. Doradca Internetowy wspiera przedsiębiorców w ich rozwoju. Wykorzystuje do tego nieograniczone możliwości, jakie daje świat online i marketing internetowy oraz nowoczesne rozwiązania technologiczne.

WeNet to zespół specjalistów, którzy doradzają i wdrażają odpowiednie rozwiązania dla biznesu. W ofercie znaleźć można budowę stron internetowych i e-sklepów, ich pozycjonowanie, kampanie promocyjne w Internecie czy narzędzia, które usprawniają komunikację z klientami, np. wirtualny asystent. Doradca oferuje wsparcie, dzięki któremu firmy zdobywają nowych klientów i zyskują lepszy kontakt z obecnymi.

Doradca Internetowy oczami przedsiębiorców

Przedsiębiorcy zdają sobie sprawę, jak ważna jest obecność ich firm w Internecie. Dzięki niej mogą docierać do większej liczby klientów i cieszyć się lepszymi wynikami sprzedażowymi. Potwierdzeniem coraz większej świadomości właścicieli małych i średnich firm o tym, jak istotna jest promocja w sieci, jest badanie, które przeprowadziła spółka WeNet wśród swoich klientów. Badanie zrealizowane zostało metodą CATI na grupie 107 przedsiębiorców.

82% z nich nie wyobraża dziś sobie prowadzenia firmy bez jej obecności w Internecie. Ponad połowa badanych stwierdziła, ze posiadanie strony internetowej znacząco wpłynęło na zainteresowanie ich produktami/usługami.

Przedsiębiorcy wiedzą, że posiadanie firmowej strony WWW to dziś podstawa prowadzenia działalności. Ci, którzy jeszcze jej nie mają, oczekują od Doradcy Internetowego, że pomoże on stworzyć im efektowną stronę. Natomiast respondenci, którzy mają już własną witrynę, chcą jej skutecznego pozycjonowania w wyszukiwarce.

Kolejna ważna kwestia dotyczy tego, co właściwie generuje największe zainteresowanie ofertą. Tutaj czynników jest kilka. Zalicza się do nich stronę internetową firmy i jej pozycjonowanie w Google, obecność w mediach społecznościowych takich jak np. Facebook i Instagram, opinie o firmie w Internecie i rekomendacje innych klientów. Ten ostatni czynnik wskazało 55% respondentów, którzy brali udział w badaniu.

To dlatego tak ważne jest, aby do promocji własnego biznesu wykorzystywać marketing rekomendacji, którego celem jest pozyskanie pozytywnych opinii od swoich konsumentów. Opinie te pomaga firmom zdobywać Doradca Internetowy, wykorzystując do tego dostępne na rynku narzędzia, które aktywnie pozyskują i publikują opinie klientów.

W trosce o satysfakcjonującą współpracę

Doradca Internetowy stara się, aby współpraca z każdym klientem była jak najbardziej efektywna, na wysokim poziomie i opierała się na wzajemnym zaufaniu. Potrzeby klienta stawia na pierwszym miejscu. To dlatego na początku przeprowadza z nim dokładną rozmowę, której celem jest zrozumienie jego potrzeb i oczekiwań. Następnie doradza, przygotowuje indywidualnie dopasowaną ofertę i planuje działania. Kolejny etap to już realizacja ustalonych działań i prowadzenie kampanii promocyjnej. Specjalista cały czas nad nią czuwa, monitoruje wyniki oraz raportuje i definiuje ewentualne zmiany.

Klient nigdy nie zostaje więc sam i może liczyć na niezbędne wsparcie swojego Doradcy Internetowego. Doradca pomaga swojemu klientowi na każdym etapie współpracy. Działa razem ze sztabem ekspertów – grafików, programistów, specjalistów SEO, copywriterów, specjalistów od Social Mediów itd.

WeNet to zespół doświadczonych doradców, którzy wprowadzają swoich klientów w świat marketingu internetowego i sprzedaży online. Pomaga małym i średnim przedsiębiorcom zaistnieć na mapie lokalnego biznesu. Z usług spółki korzysta już ponad 48 tys. małych i średnich przedsiębiorców. Firma zatrudnia ponad 1200 specjalistów w całej Polsce, którzy wspierają rozwój biznesu w Internecie i działa na rynku już od 30 lat.

Poszerzaj swoją wiedzę, czytając naszą publikację
Praktyczny leksykon VAT 2021. Wszystko o zmianach w rozliczeniach VAT
Praktyczny leksykon VAT 2021. Wszystko o zmianach w rozliczeniach VAT
Tylko teraz
119,00 zł
129,00
Przejdź do sklepu
Źródło: Artykuł sponsorowany
Czy ten artykuł był przydatny?
tak
nie
Dziękujemy za powiadomienie
Jeśli nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytania w tym artykule, powiedz jak możemy to poprawić.
UWAGA: Ten formularz nie służy wysyłaniu zgłoszeń . Wykorzystamy go aby poprawić artykuł.
Jeśli masz dodatkowe pytania prosimy o kontakt
QR Code
Moja firma
1 sty 2000
8 gru 2021
Zakres dat:
Zapisz się na newsletter
Zobacz przykładowy newsletter
Zapisz się
Wpisz poprawny e-mail
Powierzchnia biurowa w Polsce – sytuacja na koniec listopada 2021
Sytuacja na biurowym rynku nieruchomości nie wróciła do trendów sprzed pandemii COVID-19. Obecna sytuacja epidemiologiczna i kolejna mutacja wirusa nie wskazują na jej koniec. Nie dziwi więc, że uczestniczy rynku biurowego pochodzą do niego z dużą ostrożnością. Jak wyglądała na nim sytuacja na koniec listopada 2021 r.? Ile przybyło nowej powierzchni i ile wyniósł wskaźnik pustostanów w stolicy?
Nauka zdalna i nowe limity. Grudzień 2021
Nauka zdalna i nowe limity. Rząd od 15 grudnia zmniejsza limity osób w transporcie, restauracjach, kinach czy teatrach dla osób niezaszczepionych. Zwiększenie limitu będzie możliwe tylko dla osób zaszczepionych zweryfikowanych przez przedsiębiorcę za pomocą certyfikatu COVID-19. Kluby nocne i dyskoteki zostaną zamknięte. Wyjątkiem będzie noc sylwestrowa – wynika z informacji zamieszczonej na stronie gov.pl.
Zielony wodór z OZE w Polsce
"Zielony wodór z OZE w Polsce"- raport jest początkiem dyskusji nad wykorzystaniem odnawialnych źródeł energii do produkcji wodoru - poinformował podczas wtorkowej prezentacji raportu wiceminister klimatu i środowiska Ireneusz Zyska.
Rata kredytu hipotecznego może wzrosnąć po kolejnej podwyżce stóp procentowych – o ile?
Rata kredytu hipotecznego może wzrosnąć po kolejnej podwyżce stóp procentowych – o ile?
Pracodawca będzie mógł zażądać od pracownika wyniku testu na COVID-19
Pracodawca będzie mógł zażądać od pracownika wyniku testu na COVID-19, który będzie dostępny bezpłatnie - powiedział w trakcie konferencji prasowej minister zdrowia Adam Niedzielski.
Czas pracy kierowcy. Rząd przyjął projekt noweli ustawy
Czas pracy kierowcy - projekt noweli ustawy ws. m.in. transportu drogowego i czasu pracy kierowców. Projekt dostosowuje polskie prawo do przepisów UE tworzących tzw. Pakiet Mobilności, dotyczący m.in. zasad wynagradzania kierowców wykonujących międzynarodowy transport drogowy.
Leasing samochodu, czyli kupujemy auto firmowe
Leasing samochodu jest coraz popularniejszym sposobem finansowania. Potwierdzają to dane Związku Polskiego Leasingu: łączne finansowanie udzielone przez polską branżę leasingową w ciągu pierwszych trzech kwartałów 2021 r. wyniosło aż 68,2 mld zł, czyli więcej aż o ponad 41% w stosunku do analogicznego okresu 2020 r. . Natomiast, gdyby spojrzeć na poszczególne kategorie zakupów finansowanych poprzez leasing, pierwsze miejsce pod względem dynamiki wzrostu zajmują pojazdy ciężarowe z wynikiem 86% r/r. Leasing samochodów transportowych, maszyn, pojazdów lekkich czy nieruchomości stał się wygodną opcją, po którą sięgają przedsiębiorcy chcący rozwinąć swoje biznesy – a w pandemii dla niektórych firm to jedyne wyjście, pozwalające dokonać takiego kroku. Mimo że w ubiegłym roku z leasingu skorzystał co 4. inwestujący w Polsce , to jednak samo rozwiązanie, posiadające w naszym kraju przecież już długą historię, wciąż może budzić wiele znaków zapytania. Co wybrać – kredyt firmowy czy leasing? Co się bardziej opłaca? W jakich sytuacjach najlepiej skorzystać z leasingu? To tylko kilka z nich. Eksperci Związku Firm Pośrednictwa Finansowego (ZFPF) podpowiadają, co trzeba wiedzieć o leasingu na początek.
5G a dostawcy wysokiego ryzyka
Najnowsza wersja projektu nowelizacji ustawy o Krajowym Systemie Cyberbezpieczeństwa wzbudza niemałe emocje. Nie ma się czemu dziwić - wprowadzono w niej kategorię tak zwanych dostawców infrastruktury 5G wysokiego ryzyka, którą będzie określało Rządowe Kolegium ds. Cyberbezpieczeństwa – pisze Andrzej Arendarski, Prezydent Krajowej Izby Gospodarczej.
Gwarantowany kredyt mieszkaniowy a ceny mieszkań
Gwarantowany kredyt mieszkaniowy a ceny mieszkań. Wprowadzenie gwarancji wkładu własnego w kredytach mieszkaniowych może nasilić niektóre z tendencji na rynku mieszkaniowym, np. wzrostu cen i dynamiki kredytu - poinformował 7 grudnia 2021 r. Narodowy Bank Polski w raporcie o stabilności systemu finansowego. Upowszechnienie się kredytów z gwarantowanym wkładem może zwiększyć ryzyko zw. z nadmiernym zadłużeniem części gospodarstw domowych. Ponadto zdaniem NBP ryzyko prawne walutowych kredytów mieszkaniowych pozostaje głównym ryzykiem stabilności finansowej w kraju mimo, że zmniejszyło się prawdopodobieństwo materializacji najbardziej kosztownych dla banków rozstrzygnięć sądowych.
Pełno(s)prawni w pracy – dlaczego warto otworzyć firmę na OzN? [PODCAST]
Jaka jest sytuacja osób z niepełnosprawnością (OzN) na otwartym rynku pracy? Czy sukces zawodowy jest dla każdego? Dlaczego wiara we własne siły jest kluczowa?
Nadchodzi KSeF – Czym jest i jak firmy powinny się do niego przygotować?
Po pierwsze, czym jest KSeF? Choć ostatnimi czasy sam zwrot często pojawia się na łamach prasy i w innych mediach, to dla wielu tytułowy KSeF wciąż jest zagadką. Nie można go jednak ignorować, chociażby i z tego powodu, że zwiastuje on początek nowej ery w obszarze wymiany faktur elektronicznych, jak również rozległych zmian w polskim prawie podatkowym. Wszystko to za sprawą zmiany modelu przetwarzania e-faktur w Polsce na tzw. model clearance, zgodnie z którym wymiana faktur elektronicznych ma się odbywać za wykorzystaniem narzędzia/systemu informatycznego dostępnego w danym kraju.
Koncentracja firm handlowych. UOKiK wydał warunkową zgodę
Prezes UOKiK Tomasz Chróstny wydał warunkową zgodę na nabycie przez Carrefour Polska powierzchni handlowej wykorzystywanej przez hipermarket Tesco w Bielanach Wrocławskich - poinformował Urząd Ochrony Konkurencji i Konsumentów.
Wsparcie branży turystycznej. 153 mln zł pożyczek dla firm turystycznych w Polsce Wschodniej
Ze wsparcia branży turystycznej w Polsce Wschodniej skorzystało do tej pory ponad 800 firm; łączna kwota udzielonych pożyczek wyniosła 153 mln zł - poinformowało we wtorek Ministerstwo Funduszy i Polityki Regionalnej.
Kredyty hipoteczne. W listopadzie mniej zapytań niż w październiku
Kredyty hipoteczne. W listopadzie 2021 r. o kredyt mieszkaniowy wnioskowało łącznie 36,08 tys. potencjalnych kredytobiorców, to spadek o 7,4 proc. w porównaniu do poprzedniego miesiąca, kiedy to takich wniosków złożono łącznie 38,96 tys. - wynika z danych Biura Informacji Kredytowej (BIK).
Fundusze inwestycyjne w najem nieruchomości – zmiana lidera przygotowującego projekt
Fundusze inwestycyjne w najem nieruchomości. Ministerstwo Finansów przejmie stery nad przygotowaniem projektu ustawy dotyczącej powołania w Polsce tzw. Reit-ów. Czy ta zmiana przyspieszy prace?
Systemy bezpieczeństwa: Toyota T-Mate to nowość
Systemy bezpieczeństwa: Toyota zaprezentowała właśnie nową generację systemów bezpieczeństwa czynnego o nazwie T-Mate. Co daje?
Opony Audi Q4 e-tron. Bridgestone na pierwszy montaż
Opony Audi Q4 e-tron? Bridgestone opracował specjalne ogumienie o bardzo niskich oporach toczenia. Trafi na pierwszy montaż do elektryka.
Zmiany w prawie ochrony sygnalistów
Do 17 grudnia Polska jest zobowiązana wdrożyć do porządku prawnego dyrektywę Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2019/1937 z 23 października 2019 r. w sprawie ochrony osób zgłaszających naruszenia prawa Unii (Dz.Urz. UE z 2019 r. L 305, s. 17). Dyrektywa określa ramy ochrony sygnalistów jako osób zgłaszających naruszenia określonego prawa, sposoby informowania o tych nieprawidłowościach oraz obowiązki przedsiębiorców w tym zakresie. Małe biura rachunkowe nie zostały potraktowane ulgowo, będą zobowiązane do wprowadzenia zmian w ustawowym terminie, bez względu na poziom zatrudnienia.
Proekologiczne i prospołeczne działania deweloperskie
Proekologiczne i prospołeczne działania deweloperskie. Jakie inicjatywy sprzyjające środowisku i lokalnym społecznościom podejmują firmy deweloperskie budujące mieszkania? W jakie kampanie i przedsięwzięcia się angażują? Co robią dla poprawy estetyki i infrastruktury miast?
mPrawo Jazdy. 4 miliony w rok
mPrawo Jazdy, czyli prawo jazdy w naszej aplikacji mObywatel, świętuje pierwsze urodziny. Jak na takiego młodzika - radzi sobie świetnie. W swoich telefonach ma je już prawie 4 miliony kierowców!
Branża IT. Dwie trzecie pracodawców planuje powiększenie zespołów IT
Branża IT. Dwie trzecie pracodawców planuje powiększenie zespołów IT; częściej wzrost zatrudnienia planują firmy mikro i małe niż duże - przekazała w poniedziałek Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości. W najbliższych miesiącach będą najczęściej poszukiwani pracownicy na stanowisko programisty.
Szacowana stopa bezrobocia w listopadzie wyniosła 5,4 proc.
Szacowana stopa bezrobocia w listopadzie wyniosła 5,4 proc. i w porównaniu z poprzednim miesiącem spadła o 0,1 pkt. proc. – poinformowało w poniedziałek PAP Ministerstwo Rodziny i Polityki Społecznej. Sytuacja na rynku pracy jest lepsza, niż przed pandemią - komentuje minister Marlena Maląg.
Leasing - polskie firmy zwiększają inwestycje
Jak wynika z najnowszego raportu „Leasing Index” przygotowanego przez Santander Leasing Polska, inwestycje wśród małych i średnich przedsiębiorstw w Polsce wzrosły podczas pandemii koronawirusa o 25%. Największym beneficjentem tych wzrostów są nowe technologie, w tym usługi chmurowe.
Samochód elektryczny zimą. Jak zwiększyć zasięg?
Samochód elektryczny zimą? Baterie elektryków nie przepadają za mrozami. Są jednak sposoby na optymalizację zasięgu e-aut zimą. Oto one.
Kredyty hipoteczne – rekordowa sprzedaż w III kwartale
Wartość kredytów hipotecznych udzielonych przy wsparciu ekspertów zrzeszonych w Związku Firm Pośrednictwa Finansowego (ZFPF) oraz firmy Open Finance po raz pierwszy w historii przekroczyła 12 mld zł. Jest to wzrost o blisko 7% w porównaniu do II kw. br. Czy równie wysoką wartość osiągnęły kredyty gotówkowe i firmowe?