| IFK | IRB | INFORLEX | GAZETA PRAWNA | INFORORGANIZER | APLIKACJE | KARIERA | SKLEP
reklama
Jesteś tutaj: STRONA GŁÓWNA > Moja firma > Aktualności > Kolejna edycja konkursu o znak jakości przedsiębiorców

Kolejna edycja konkursu o znak jakości przedsiębiorców

Do połowy października firmy mają czas, by ubiegać się o Znak Jakości Przedsiębiorców - Wiktorię. Konkurs ma upowszechniać zasady etyki i rzetelnego wykonywania działalności gospodarczej oraz wspierać inicjatywę i przedsiębiorczość.

 

Organizatorem konkursu jest Warszawska Izba Przedsiębiorców. Szef Izby Waldemar Piórek podał, że już w pierwszym dniu składania nominacji - 30 sierpnia - wpłynęły 382 aplikacje. Piórek podkreślił podczas konferencji prasowej inaugurującej XIV edycję, że udział w konkursie jest bezpłatny. Partnerem konkursu są m.in.: Związek Powiatów Polskich i Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości.

Żeby wziąć udział w konkursie, firma musi zostać nominowana przez samorząd terytorialny, gospodarczy lub organizatorów. Nie jest ważna wielkość firmy, musi być ona jednak zarejestrowana w Polsce i tu mieć siedzibę.

Po uzyskaniu nominacji, firmy zostaną poproszone o złożenie informacji o swoich działaniach, kondycji finansowej, aktywności społecznej oraz opinii zewnętrznych. Jednym z elementów weryfikacji uczestników ma być kontrola ich wiarygodności finansowej przez partnera konkursu - biuro informacji gospodarczej BIG - InfoMonitor.

Na podstawie tych informacji kapituła konkursu wyłoni laureatów w piętnastu kategoriach. Nagrody zostaną wręczone 10 grudnia podczas gali w Warszawie. W ocenie organizatorów znak jest doskonałym narzędziem promocji i pomaga w rozwoju przedsiębiorczości oraz sprzyja wzrostowi konkurencyjności.

Pierwsze edycje konkursu obejmowały Warszawę, potem rozszerzyły się na województwo mazowieckie. Od ubiegłorocznej edycji konkurs ma charakter ogólnopolski.

Polecamy artykuły

Narzędzia przedsiębiorcy

POLECANE

Dotacje dla firm

reklama

Ostatnio na forum

RODO 2018

Pomysł na biznes

Eksperci portalu infor.pl

Anna Mrugas

ekspert z zakresu prawa pracy

Zostań ekspertem portalu Infor.pl »
Notyfikacje
Czy chcesz otrzymywać informacje o najnowszych zmianach? Zaakceptuj powiadomienia od mojafirma.Infor.pl
Powiadomienia można wyłączyć w preferencjach systemowych
NIE
TAK