REKLAMA

REKLAMA

Kategorie
Zaloguj się

Zarejestruj się

Proszę podać poprawny adres e-mail Hasło musi zawierać min. 3 znaki i max. 12 znaków
* - pole obowiązkowe
Przypomnij hasło
Witaj
Usuń konto
Aktualizacja danych
  Informacja
Twoje dane będą wykorzystywane do certyfikatów.

Sanyo Innuendo – ciekawy telefon biznesowy z mnóstwem dodatków

Kamil Rogala
Sanyo Innuendo
Sanyo Innuendo

REKLAMA

REKLAMA

Obecnie większość nowo powstających telefonów ma podobny design. Zwłaszcza telefony typu smartfon oferują nieco już oklepany design. Dlatego też każdy nietypowy telefon pojawiający się na rynku jest godny uwagi. Takim telefonem z pewnością jest Sanyo Innuendo. Urządzenie obsługuje sieć 3G, ma godny uwagi design, rozkładaną obudowę i dwa wyświetlacze. Niestety jak to często bywa w przypadku nietypowych telefonów, na próżno go szukać w polskich sieciach i sklepach. Nie mniej jednak przyjrzyjmy się nowemu dziełu firmy Sanyo.

Urządzenie w budowie przypomina niewielki notes – posiada rozkładaną obudowę. W przedni panel wspomnianej rozkładanej obudowy został wkomponowany dyskretny wyświetlacz z klawiaturą numeryczną. Co ciekawe, żeby wykonać połączenie nie musimy rozkładać telefonu. Jeśli zaś chcemy coś napisać, wysłać wiadomość, czy skorzystać z multimediów, można skorzystać ze sporego wyświetlacza i klawiatury qwerty, która pojawia się po otworzeniu klapki.

REKLAMA

Zobacz również: Phishing – jak nie dać się oszukać w Internecie?

REKLAMA

Wizualnie telefon może wydawać się dość spory i na pierwszy rzut oka, może kojarzyć się z Nokią E90. Urządzenie jednak nie jest tak duże i ma rozmiary 104,1x55,9x15,2 mm i waży 108 gramów. Wewnętrzny wyświetlacz ma 2,8" i wyświetla obraz w rozdzielczości 400x240 pikseli. Ukryty zewnętrzny wyświetlacz wykonany w technologii OLED i służący do szybkich połączeń głosowych ma z przekątną 1,3 cala.

Wyposażenie telefonu dopełnia aparat fotograficzny o dość skromnej jak na dzisiejsze standardy matrycy 3,2 megapiksela, która co prawda nagrywa wideo, ale nie ma wsparcia ani lampy błyskowej, ani autofocusa – trochę szkoda. Producent dokłada do zestawu kartę microSD o skromnej pojemności 1 GB. To również bardzo mało, ale na szczęście Innuendo obsługuje karty do 32 GG, a to już słuszna pojemność. Pozostałe opcje obejmują obsługę Bluetooth 2.0 z EDR, słownik XT9, lokalizację Sprint Navigation oraz odtwarzanie najpopularniejszych formatów multimedialnych.

Zobacz również: Organizer i kalendarz, jako program komputerowy?

Dalszy ciąg materiału pod wideo

Telefon Sanyo Innuendo to świetne rozwiązanie dla wszystkich osób, które dużo pracują z tekstem, a nie chcą nosić w kieszeni dużych urządzeń. Niestety największą wadą telefonu jest fakt, że nie obsługuje on polskich sieci GSM. Jeśli jednak ktoś dużo podróżuje poza granicami naszego kraju, Sanyo Innuendo może być świetnym kompanem podczas długich wycieczek.

Sanyo Innuendo
Autopromocja

REKLAMA

Źródło: INFOR

Oceń jakość naszego artykułu

Dziękujemy za Twoją ocenę!

Twoja opinia jest dla nas bardzo ważna

Powiedz nam, jak możemy poprawić artykuł.
Zaznacz określenie, które dotyczy przeczytanej treści:

REKLAMA

QR Code

© Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu za zgodą wydawcy INFOR PL S.A.

Moja firma
Zapisz się na newsletter
Zobacz przykładowy newsletter
Zapisz się
Wpisz poprawny e-mail
Jaki jest sekret sukcesu rodzinnych firm?

Magazyn "Forbes" regularnie publikuje listę 100 najbogatszych Polaków. W pierwszej dziesiątce tegorocznego zestawienia jest kilku przedsiębiorców działających w firmach rodzinnych. Jaka jest ich recepta na sukces? 

Skuteczne kierowanie rozproszonym zespołem w branży medycznej

Zarządzanie zespołem w branży medycznej to zadanie, które wymaga nie tylko specjalistycznej wiedzy, ale też głębokiego zrozumienia dynamiki interpersonalnej i psychologii pracy. Jako przedsiębiorca i założyciel BetaMed S.A., zawsze stawiałam przede wszystkim na rozwój kompetencji kierowniczych, które bezpośrednio przekładały się na jakość opieki nad pacjentami i atmosferę panującą w zespole.

GUS: Wzrósł indeks kosztów zatrudnienia. Czy wzrost kosztów pracy może być barierą w prowadzeniu działalności gospodarczej?

GUS podał, że w IV kwartale 2023 r. indeks kosztów zatrudnienia wzrósł o 1,9 proc. kdk i 12,8 proc. rdr. Mimo to zmniejszył się udział firm sygnalizujących, że wzrost kosztów pracy lub presji płacowej może być w najbliższym półroczu barierą w prowadzeniu działalności gospodarczej.

Biznesowy sukces na rynku zdrowia? Sprawdź, jak się wyróżnić

W Polsce obserwujemy rosnącą liczbę firm, które specjalizują się w usługach związanych ze zdrowiem, urodą i branżą wellness. Właściciele starają się wyjść naprzeciw oczekiwaniom klientów i jednocześnie wyróżnić na rynku. Jak z sukcesami prowadzić biznes w branży medycznej? Jest kilka sposobów. 

REKLAMA

Wakacje składkowe. Dla kogo i jak z nich skorzystać?

Sejmowe komisje gospodarki i polityki społecznej wprowadziły poprawki redakcyjne i doprecyzowujące do projektu ustawy. Projekt ten ma na celu umożliwić przedsiębiorcom tzw. "wakacje składkowe", czyli przerwę od płacenia składek ZUS.

Czego najbardziej boją się przedsiębiorcy prowadzący małe biznesy? [BADANIE]

Czego najbardziej boją się małe firmy? Rosnących kosztów prowadzenia działalności i nierzetelnych kontrahentów. A czego najmniej? Najnowsze badanie UCE RESEARCH przynosi odpowiedzi. 

AI nie zabierze ci pracy, zrobi to człowiek, który potrafi z niej korzystać

Jak to jest z tą sztuczną inteligencją? Zabierze pracę czy nie? Analitycy z firmy doradczej IDC twierdzą, że jednym z głównych powodów sięgania po AI przez firmy jest potrzeba zasypania deficytu na rynku pracy.

Niewypłacalność przedsiębiorstw. Od początku roku codziennie upada średnio 18 firm

W pierwszym kwartale 2023 r. niewypłacalność ogłosiło 1635 firm. To o 31% więcej niż w tym okresie w ubiegłym roku i 35% wszystkich niewypłacalności ogłoszonych w 2023 r. Tak wynika z raportu przygotowanego przez ekonomistów z firmy Coface.  

REKLAMA

Rosnące płace i spadająca inflacja nic nie zmieniają: klienci patrzą na ceny i kupują więcej gdy widzą okazję

Trudne ostatnie miesiące i zmiany w nawykach konsumentów pozostają trudne do odwrócenia. W okresie wysokiej inflacji Polacy nauczyli się kupować wyszukując promocje i okazje cenowe. Teraz gdy inflacja spadła, a na dodatek rosną wynagrodzenia i klienci mogą sobie pozwolić na więcej, nawyk szukania niskich cen pozostał.

Ustawa o kryptoaktywach już w 2024 roku. KNF nadzorcą rynku kryptowalut. 4,5 tys. EUR za zezwolenie na obrót walutami wirtualnymi

Od końca 2024 roku Polska wprowadzi w życie przepisy dotyczące rynku kryptowalut, które dadzą Komisji Nadzoru Finansowego (KNF) szereg nowych praw w zakresie kontroli rynku cyfrowych aktywów. Za sprawą konieczności dostosowania polskiego prawa do przegłosowanych w 2023 europejskich przepisów, firmy kryptowalutowe będą musiały raportować teraz bezpośrednio do regulatora, a ten zyskał możliwość nakładanie na nie kar grzywny. Co więcej, KNF będzie mógł zamrozić Twoje kryptowaluty albo nawet nakazać ich sprzedaż.

REKLAMA