| IFK | IRB | INFORLEX | GAZETA PRAWNA | INFORORGANIZER | APLIKACJA MOBILNA | KARIERA | SKLEP
reklama
Jesteś tutaj: STRONA GŁÓWNA > Moja firma > Biznes > Wiadomości > Mistrz menedżerów wybrany!

Mistrz menedżerów wybrany!

Zakończyły się I Mistrzostwa Polski Kadry Menedżerskiej programu Talent Club. Zawodnicy z całego kraju konkurowali ze sobą w eliminacjach regionalnych, a następnie w ogólnopolskim Finale o tytuł Mistrza Polski z zakresu wiedzy i kompetencji menedżerskich.

Bez względu na to, jak trudne były pytania, z pewnością było o co walczyć. Wśród nagród, jakie powędrowały do osób, które najlepiej rozwiązały interdyscyplinarny test dla finalistów, znalazły się: pełne lub częściowe dofinansowanie studiów podyplomowych w Akademii Leona Koźmińskiego, szansa zbadania swoich talentów i predyspozycji w ramach Analizy Indywidualnej Extended DISC, audyt kariery przeprowadzony przez firmę Architekci Kariery, sesje coachingowe, które zaoferuje Morgan Brown Group, a dodatkowo dla Mistrza Polski Kadry Menedżerskiej - udział w sezonie zimowym 2011 w wyprawie narciarskiej z elitarnym Klubem Businessman Fun Club.

Ale przecież nie wyłącznie o wygraną tu chodziło - Zainteresowanie Mistrzostwami pokazało, że polscy menedżerowie chcą sprawdzać i podnosić swoje kwalifikacje – cieszy się Jacek Bochenek. Miejmy więc nadzieję, że podczas kolejnej edycji Mistrzostw przedstawiciele kadry menedżerskiej jeszcze tłumniej ruszą, by sprawdzić swoje kompetencje i przy okazji powalczyć o cenne nagrody!

Źródło: Talent Club

reklama

Polecamy artykuły

Źródło:

INFOR

Zdjęcia

Dobry menedżer ma naturalny „talent” do zarządzania firmą i pracującymi w niej ludźmi.
Dobry menedżer ma naturalny „talent” do zarządzania firmą i pracującymi w niej ludźmi.

Personel i Zarządzanie 4/201730.03 zł

Narzędzia przedsiębiorcy

POLECANE

Dotacje dla firm

reklama

Ostatnio na forum

Pomysł na biznes

Eksperci portalu infor.pl

Bernardo Cartoni i Wspólnicy Sp. K.

Kancelaria Prawnicza

Zostań ekspertem portalu Infor.pl »