| INFORLEX | GAZETA PRAWNA | KONFERENCJE | INFORORGANIZER | APLIKACJE | KARIERA | SKLEP
Jesteś tutaj: STRONA GŁÓWNA > Moja firma > Biznes > Firma > Zakładam firmę > Pizzeria > Pizzeria - reklama

Pizzeria - reklama

Otwierając pizzerię nie zapomnij o tym, że bardzo ważnym elementem będzie przygotowanie odpowiedniej reklamy. Jej zadaniem będzie zaprezentowanie potencjalnym, przyszłym klientom faktu jej otwarcia, oraz jej ofertę.

Wybierając adres www swojej strony pamiętaj, że powinien on koniecznie zawierać nazwę firmy lub jej skrót bądź wskazywać na rodzaj działalności. To bardzo ważne, aby można było łatwo odnaleźć Twój adres. Chcąc uzyskać taki adres należy zarejestrować się i wykupić domenę. Najprościej jest zrobić to przy pomocy firmy specjalizującej się w sprzedaży domen.

www.home.pl
www.nazwa.pl
www.az.pl

Ile kosztuje założenie strony internetowej?

Rejestracja i pierwszy rok utrzymania domeny internetowej wiążą się na ogół z wydatkiem kilkudziesięciu złotych. W następnych latach cena utrzymania domeny waha się średnio od 40 do 150 zł za rok.

Koszt wykupienia miejsca na serwerze (hosting) kształtuje się w zależności od pojemności, szybkości, możliwości programowych serwera. Najczęściej waha się on od kilkudziesięciu do kilkuset złotych za rok użytkowania. Kwota ok. 500-700 zł powinna wystarczyć na przygotowanie w miarę prostego projektu witryny. Strona przygotowana z dużym rozmachem może kosztować co najmniej kilka tysięcy złotych.

Na naszym rynku funkcjonuje wiele firm oferujących tworzenie stron internetowych, zapoznaj się z ofertą przynajmniej kilku nim zwrócisz się do którejś.

www.stronywwwdlafirm.pl
ww.go-tworzeniestroninternetowych.pl
www.webon.pl
www.vgh.pl
www.o12.pl
www.taniestronyinternetowe.pl

Plakaty i ulotki

Planując działania reklamowe pomyśl o plakatach a szczególnie ulotkach. Już nawet za kilkaset złotych możesz je wydrukować. Pamiętaj, że ulotka reklamowa jest najprostszą formą prezentacji oferty firmy.

Warto więc poświęcić jej przygotowaniu trochę uwagi, szczególnie że dobrze zrobiona ulotka może w ciągu jednej chwili rozbudzić zainteresowanie klienta Twoją ofertą.

Ulotka ma jeszcze tą zaletę, że jest stosunkowo tania a pozwala na dotarcie do szerokiego grona potencjalnych klientów.

www.drukowanieulotek.pl
www.maxmedia.pl
www.drukula.com
www.drukujulotki.com
www.fabrykaulotek.pl


Anna Konarzewska-Żuczek

Czytaj także

Narzędzia przedsiębiorcy

POLECANE

Dotacje dla firm

reklama

Ostatnio na forum

Pomysł na biznes

Eksperci portalu infor.pl

Santana Nowak

Specjalistka w zakresie prawa cywilnego, posiadająca bogate doświadczenie zawodowe w wielu dziedzinach prawa

Zostań ekspertem portalu Infor.pl »