| IFK | IRB | INFORLEX | GAZETA PRAWNA | INFORORGANIZER | APLIKACJE | KARIERA | SKLEP
Jesteś tutaj: STRONA GŁÓWNA > Moja firma > Aktualności > 2-godzinny warsztat „Zaprojektuj swój czas” – 22 kwietnia 2015 r.

2-godzinny warsztat „Zaprojektuj swój czas” – 22 kwietnia 2015 r.

Zapraszamy na warsztat "Zaprojektuj swój czas”, który odbędzie się w środę 22 kwietnia 2015, w godzinach 15.00-17.00 w Warszawie ul. Narbutta 40/13. Szkolenie skierowane jest do menadżerów, przedsiębiorców oraz pracowników biurowych firm. Do wszystkich, którzy stoją przed wyzwaniem natłoku zadań i chcieliby osiągać wysoką efektywność osobistą nie płacąc przy tym zbyt dużych kosztów związanych z brakiem czasu i życiem w ciągłym pośpiechu. Patronat medialny nad warsztatami objął portal Infor.pl

Znany z eksperckich publikacji, również na łamach INFOR, autor warsztatu, Grzegorz Frątczak stworzył unikalną formułę szkolenia, o którym tak piszą uczestnicy: „Z mojego punktu widzenia, „Zaprojektuj swój czas” to najlepszy warsztat w jakim miałam okazję uczestniczyć. Nie jeden z najlepszych, ale właśnie najlepszy. Jako była pracownica korporacji, w tym przez ponad 10 lat na wysokich stanowiskach menedżerskich, brałam udział w licznych szkoleniach.  Na tym warsztacie znalazłam wskazówki, których szukałam, jak zarządzać czasem swoim i innych.” Katarzyna Biegańska – dyrektor wydawniczy.

Ten dwugodzinny warsztat działa jak kompas, który pozwala odnaleźć prostą drogę produktywności w zatłoczonym zadaniami dniu! Jest tak ponieważ istnieją techniki, które działają w większości sytuacji w jakich przychodzi nam pracować. Można się ich nauczyć i zacząć stosować je w sposób naturalny po to, by jeszcze bardziej świadomie budować swoje efektywne i spełnione życie.

W czasie warsztatu, doświadczony i znany trener biznesu, coach i menedżer z dyplomem MBA Grzegorz Frątczak, przekaże uczestnikom m.in.:

  • Co marnuje 40% czasu każdego dnia i jak go odzyskać poprzez 3 skuteczne strategie.
  • Jak poprzez nawyki, zmianę przekonań i kwestionowanie zastałej rzeczywistości można zaoszczędzić nawet 2 godziny dziennie.
  • W jaki sposób poprawić swoją produktywność w pracy.
  • Jak zaprojektować styl pracy i życia, aby osiągnąć spokój i równowagę między życiem osobistym i zawodowym.
  • Co i jak można usprawnić, by szybciej i skuteczniej osiągać swoje cele.

Odpłatność za warsztat jest realizowana, głównie w celu potwierdzenia i rezerwacji miejsca – 21 zł. Szczegółowe informacje o szkoleniu i zakup biletów na to wydarzenie można znaleźć na stronie: http://projektantczasu.pl/zaprojektuj-swoj-czas-warsztat-2/

Czytaj także

Aktualizacja: 20.04.2015

Ekspert:

Grzegorz Frątczak

Doświadczony coach i trener biznesu, menedżer z dyplomem MBA. Ekspert w CEO Solutions. Akredytowany trener w Ernst &Young Academy of Business.

Zdjęcia

2-godzinny warsztat „Zaprojektuj swój czas” – 22 kwietnia 2015 r.
2-godzinny warsztat „Zaprojektuj swój czas” – 22 kwietnia 2015 r.

Zapraszamy na warsztat „Zaprojektuj swój czas” – 22 kwietnia 2015 r.
Zapraszamy na warsztat „Zaprojektuj swój czas” – 22 kwietnia 2015 r.

Samochód w firmie69.00 zł

Narzędzia przedsiębiorcy

POLECANE

Dotacje dla firm

reklama

Ostatnio na forum

RODO 2018

Pomysł na biznes

Eksperci portalu infor.pl

Stillwell Polska Sp. z o.o.

Stillwell Polska Sp. z o.o. jest nowoczesną firmą prawniczą zajmującą się obsługą prawną przedsiębiorstw a także sprzedażą gotowych spółek.

Zostań ekspertem portalu Infor.pl »
Notyfikacje
Czy chcesz otrzymywać informacje o najnowszych zmianach? Zaakceptuj powiadomienia od mojafirma.Infor.pl
Powiadomienia można wyłączyć w preferencjach systemowych
NIE
TAK