reklama
| INFORLEX | GAZETA PRAWNA | KONFERENCJE | INFORORGANIZER | APLIKACJE | KARIERA | SKLEP
reklama
reklama
Jesteś tutaj: STRONA GŁÓWNA > Moja firma > Aktualności > Zmiany w ECDP TAX

Zmiany w ECDP TAX

Z dniem 16 stycznia 2020 r. do spółki podatkowej ECDP przystąpili w charakterze komplementariuszy Krzysztof Komorniczak, współzałożyciel Grupy ECDP, oraz Radosław Żuk, przez co jej nowa nazwa brzmi ECDP TAX Żuk Komorniczak i Wspólnicy sp.k. Dodatkowo, wspólnikami spółki zostali Joanna Szlęzak-Matusewicz oraz Mateusz Cedro.

Radosław Żuk, który został powołany do funkcji komplementariusza spółki, współpracował w ECDP w przeszłości, odpowiadając za doradztwo podatkowe w zakresie kluczowych klientów oraz za szkolenia prawno-podatkowe. Radosław jest doradcą podatkowym, posiadającym wieloletnie doświadczenie w doradztwie podatkowym w zakresie VAT, CIT, PIT oraz optymalizacji podatkowej. Przez wiele lat doradzał największym polskim przedsiębiorstwom oraz zagranicznym koncernom. Autor licznych publikacji z zakresu przepisów prawa i podatków. Przeprowadził ponad 2000 szkoleń z zakresu podatku VAT i CIT, podatku od nieruchomości, PCC oraz procedury podatkowej. Jest wykładowcą w Szkole Głównej Handlowej.

Joanna Szlęzak-Matusewicz, która została wspólnikiem spółki, jest doradcą podatkowym, doktorem nauk ekonomicznych, adiunktem w Zakładzie Podatków Instytutu Finansów w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie. Joanna specjalizuje się w opodatkowaniu podatkiem dochodowym osób prawnych oraz osób fizycznych. Jest autorką wielu publikacji z zakresu podatków i finansów, a także  kilkudziesięciu ekspertyz i opinii dotyczących prawa podatkowego dla Biura Analiz Sejmowych Kancelarii Sejmu RP.

Do grona wspólników dołączył także Mateusz Cedro, który jest doktorantem Katedry Prawa Finansowego Uniwersytetu Łódzkiego. Mateusz jest wieloletnim praktykiem prawa podatkowego oraz procedury podatkowej. Przez lata pełnił funkcje managerskie w czołowych polskich kancelarii podatkowych. Uczestniczył w przeglądach prawnych i podatkowych, sporządzał dokumentacje cen transferowych dla klientów z branży stalowej, ubezpieczeniowej, finansowej, IT, handlowej, transportowej oraz marketingowej. Jest autorem licznych publikacji z zakresu prawa podatkowego.

***

GRUPA ECDP

Grupa ECDP jest jedną z wiodących firm konsultingowych w Polsce obecną na rynku od 14 lat. Obecnie zrzesza kilkanaście spółek w kraju oraz 18 oddziałów na świecie świadczących usługi doradztwa prawnego, podatkowego oraz obsługi księgowej dla biznesu. Działalność ECDP była przez ostatnie lata wielokrotnie doceniana czołowymi miejscami w prestiżowych rankingach, m.in. „Największych Firm Doradztwa Podatkowego” Dziennika Gazety Prawnej oraz „Rankingu Firm Doradztwa Podatkowego” Rzeczpospolitej.

reklama

Czytaj także

Data publikacji:

Zdjęcia

Nowi wspólnicy ECDP TAX: Radosław Żuk, Joanna Szlęzak-Matusewicz, Mateusz Cedro
Nowi wspólnicy ECDP TAX: Radosław Żuk, Joanna Szlęzak-Matusewicz, Mateusz Cedro

Radosław Żuk, doradca podatkowy
Radosław Żuk, doradca podatkowy

Joanna Szlęzak-Matusewicz, doradca podatkowy
Joanna Szlęzak-Matusewicz, doradca podatkowy

Mateusz Cedro
Mateusz Cedro

Sprawozdawczość budżetowa w praktyce. Objaśnienia, wzory, przykłady199.00 zł
reklama

Narzędzia przedsiębiorcy

reklama
reklama

POLECANE

reklama

Koronawirus a przedsiębiorcy

reklama

Ostatnio na forum

reklama

Dotacje dla firm

reklama

Eksperci portalu infor.pl

ODO 24

ODO 24 – to firma, która od 2012 roku oferuje kompleksowe rozwiązania w zakresie ochrony danych osobowych i bezpieczeństwa informacji. Stawia na merytorykę, praktyczne rozwiązania oraz trwałe relacje z klientami budowane w oparciu o partnerstwo, uczciwość i zaufanie. Swoim klientom pomaga chronić dane, minimalizując ryzyko związane z kontrolą, wyciekiem lub ich utratą.

Zostań ekspertem portalu Infor.pl »
reklama
reklama
reklama