reklama
| INFORLEX | GAZETA PRAWNA | KONFERENCJE | INFORORGANIZER | APLIKACJE | KARIERA | SKLEP
reklama
reklama
Jesteś tutaj: STRONA GŁÓWNA > Moja firma > Aktualności > Bezpłatne usługi innowacyjne dla przedsiębiorców

Bezpłatne usługi innowacyjne dla przedsiębiorców

Firmy mogą skorzystać z bezpłatnych usług innowacyjnych związanych z wdrożeniem nowych technologii w przedsiębiorstwach.

Podmiotami udzielającymi pomocy są ośrodki Krajowej Sieci Innowacji (KSI). KSI to grupa usługodawców Krajowego Systemu Usług dla Małych i Średnich Przedsiębiorstw, świadczących usługi doradcze o charakterze proinnowacyjnym.


Znajdź najbliższy ośrodek KSI >>


W ramach usług świadczonych przez KSI przedsiębiorcy mogą uzyskać fachową pomoc, począwszy od przeprowadzenia audytu polegającego na ocenie potencjału i potrzeb technologicznych firmy, przez znalezienie właściwej technologii do rozwoju przedsiębiorstwa, przeprowadzenie procesu transferu technologii, czy pomoc w jej wdrożeniu, a kończąc na ocenie powdrożeniowej.


Usługi systemowe KSI są bezpłatne dla przedsiębiorców, ponieważ są współfinansowane przez Unię Europejską. Wsparcie uzyskane przez firmę w ramach tego projektu stanowi pomoc de minimis. Ośrodki KSI zobowiązane są do wydawania przedsiębiorcom zaświadczenia o otrzymanej przez nich pomocy.


W skład KSI wchodzą różnorodne podmioty, których bogate doświadczenie we współpracy z przedsiębiorcami z różnych branż, czyni z KSI atrakcyjnego partnera dla przedsiębiorcy nowoczesnego, poszukującego przewagi konkurencyjnej poprzez innowacyjność. Warto zatem skorzystać z proponowanej pomocy zwłaszcza, że wprowadzenie innowacyjnych rozwiązań w firmie ma istotny wpływ na poprawę jej pozycji konkurencyjnej i zdolności jej utrzymania na rynku.

mojafirma.infor.pl/PARP

reklama

Czytaj także

Autor:

Źródło:

Mojafirma.infor.pl
Sprawozdawczość budżetowa w praktyce. Objaśnienia, wzory, przykłady199.00 zł
reklama

Narzędzia przedsiębiorcy

reklama
reklama

POLECANE

reklama

Koronawirus a przedsiębiorcy

reklama

Ostatnio na forum

reklama

Dotacje dla firm

reklama

Eksperci portalu infor.pl

Łukasz Markiewicz

radca prawny

Zostań ekspertem portalu Infor.pl »
reklama
reklama
reklama