Kategorie

Kuchnia, Remont

Zapisz się na newsletter
Zobacz przykładowy newsletter
Zapisz się
Wpisz poprawny e-mail
Kuchnia i łazianka to specyficzne pomieszczenia, które należy remontować inaczej niż pozostałą część domu lub mieszkania. Wilgoć, pleśń i wyższa temperatura niż w innych pomieszczeniach powodują, że kuchnię i łazienkę trudno jest utrzymać w czystości. W ochronie pomieszczeń przed zabrudzeniami, grzybem i pleśnią na pewno pomogą nam odpowiednie materiały takie jak: farby emulsyjne czy lakier transparentny.
Możliwości wykończania ścian w kuchni jest wiele. Możemy pomalować ściany specjalną farbą do kuchni, położyć na ścianie płytki ceramiczne, wykończyć ściany specjalnym szkłem, tapetą lub tworzywem sztucznym. Zobacz, które rozwiązanie będzie dla Ciebie najlepsze.
Naturalny kamień to rzecz nie tylko niezwykle trwała, ale także piękna. Kamień dobrze komponuje się z innymi surowcami – drewnem, stalą czy szkłem. Nie sposób wymienić w jednym zdaniu wszystkich możliwości jego wykorzystania. Oto kilka z nich.
W zależności od rodzaju zniszczenia jakiemu uległa fuga, dostępne są odpowiednie metody ich renowacji. Fugi możemy czyścić, malować bądź wymienić na nowe.
Drożność przewodów kanalizacyjnych i utrzymywanie ich w dobrym stanie technicznym to podstawa sprawnego funkcjonowania kanalizacji w domu.
W Twoim domu bateria kuchenna może być zabezpieczona zaworem kulowym lub być bateria z zaworami.
Wielokrotnie spotkasz się z sytuacją cieknącego kranu. Możesz wówczas skorzystać z pomocy fachowca lub życzliwego sąsiada.