Kategorie

Czyszczenie, Felgi

Zapisz się na newsletter
Zobacz przykładowy newsletter
Zapisz się
Wpisz poprawny e-mail
Jest kilka sposobów na poprawę wyglądu naszych felg. Możemy je wypolerować, pomalować lub pochromować. Niektóre z tych czynności możemy wykonać samemu, inne trzeba zlecić specjaliście.
Nie od dziś wiadomo, że chromowane elementy auta stały się pewnego rodzaju wyznacznikiem prestiżu. Auta wyposażone w pakiety chromowanych dodatków i chromowane felgi, błyszczą i zwracają na siebie uwagę. A jak wygląda sytuacja, kiedy sami chcielibyśmy dodać swojemu pojazdowi troszkę blasku, a przy tym zaoszczędzić?
Taka usługa w profesjonalnym zakładzie kosztuje dość sporo. Tymczasem, mając trochę wolnego czasu możemy zrobić to samemu za ułamek tej sumy.
Efektu wypolerowanych felg nie trzeba nikomu reklamować. Koszt profesjonalnej usługi w specjalistycznym zakładzie może jednak przekroczyć sumę tysiąca złotych za komplet felg. Podpowiadamy, jak można zrobić to samemu.
Coraz częściej możemy spotkać samochody, których felgi błyszczą niczym lustro. Taki efekt uzyskuje się dzięki polerowaniu powierzchni obręczy.
Polerowanie felg to zabieg, który sprawi, że nasze koła będą lśnić niczym powierzchnia lustra.
Felgi ze zniszczonym lub porysowanym lakierem możemy odnowić, przywracając im blask. Jak to zrobić?
Szybki sposób na umycie brudnych felg.
Brudne felgi w aucie to tak jak brudne buty u człowieka. Sprawdź, jak należy je prawidłowo czyścić.