Kategorie

Cadillac

Zapisz się na newsletter
Zobacz przykładowy newsletter
Zapisz się
Wpisz poprawny e-mail
Z najnowszego raportu serwisu otoMoto.pl wynika, że polscy kierowcy są w stanie słono zapłacić za spełnienie motoryzacyjnych marzeń. Średnia cena samochodu rodem z USA oferowanego w otoMoto.pl ponad 54 tys. zł, czyli ponad dwukrotnie więcej, niż w przypadku średniej ceny dla wszystkich ogłoszeń.
Cadillac Ciel to najnowszy prototyp amerykańskiego producenta. Auto ma ponad pięć metrów długości i otwarte nadwozie typu cabrio. Cechami charakterystycznymi konceptu są tylne drzwi otwierane "pod wiatr" oraz elementy wnętrza wykonane z drzewa oliwnego.
Cadillac Urban Luxury Concept to nowy pomysł Cadillaca na stylowe i luksusowe poruszanie się po zatłoczonym mieście.
Cadillac Eldorado to najdłużej produkowany samochód osobowy w historii USA. Przy okazji był to też jeden z najdroższych i najbardziej luksusowych Cadillaców w ofercie firmy.
Czym jeździ prezydent Stanów Zjednoczonych? Tego mocno zmodyfikowanego pancernego Cadillaca można było obejrzeć w maju w Warszawie.
Cadillac XLR-V to luksusowy roadster o sportowym charakterze, wyposażony w 450-konny silnik V8 ze sprężarką mechaniczną.

Cadillac STS

Model STS to flagowe auto Cadillaca. Obecnie sprzedawana wersja ma nową automatyczną skrzynię biegów i opcjonalnie napęd na cztery koła. Zmian w Cadillacu STSie jest jednak o wiele więcej.
Cadillac CTS Coupe został zaprezentowany podczas Los Angeles Auto Show w 2009 roku i jest dwudrzwiową wersją wielkiego Cadillaca CTS.
Grudzień to czas wszelkich podsumowań. Zestawienia pojawiają się też w świecie motoryzacyjnym. Co ciekawe dokonują ich nie tylko redakcje motoryzacyjne, wyzwanie podjął między innymi Playboy, który traktuje samochody jako męski gadżet.
Światowa gospodarka powoli wychodzi z kryzysu, co odbija się także na sprzedaży aut luksusowych. Dzięki bogatym klientom, kilka firm mogących pochwalić się ekskluzywnymi modelami aut odnotowało wyraźny wzrost zysków.
Przyznam, że jestem motoryzacyjnym ascetą, ale w tym samochodzie po prostu nie mogłem się nie zakochać !