| IFK | IRB | INFORLEX | GAZETA PRAWNA | INFORORGANIZER | APLIKACJE | KARIERA | SKLEP
Jesteś tutaj: STRONA GŁÓWNA > Moja firma > Biznes > Zarządzanie > Szkolenia > Oferty szkoleń > Rozliczenia pracowników - opodatkowanie i oskładkowanie różnego rodzaju wynagrodzeń - szkolenie

Rozliczenia pracowników - opodatkowanie i oskładkowanie różnego rodzaju wynagrodzeń - szkolenie

23 sierpnia 2017 r. w Warszawie odbędzie się szkolenie " Rozliczenia pracowników - opodatkowanie i oskładkowanie różnego rodzaju wynagrodzeń”. Szkolenie organizuje Centrum Promocji Informatyki. Infor.pl jest patronem medialnym tego wydarzenia.

Za każdym sukcesem danego podmiotu stoją ludzie – zazwyczaj pracownicy. Generują oni przychody pracodawcy, wykonują nałożone na niego obowiązki. Pracownicy to też jednak koszty i to bynajmniej nie małe. Z każdego 1000 zł wydanego na pracownika, ten otrzymuje jedynie 600 zł (reszta to ZUS i PIT).

Istnieje jednak kilka sposobów optymalizacji wynagrodzeniowej. Czasem można uniknąć podatku lub składek wprowadzając odpowiedni zapis w umowie lub właściwie dobierając świadczenia.

Celem szkolenia jest przedstawienie zasad i możliwości wynagradzania osób zatrudnionych oraz konsekwencji podatkowo-ubezpieczeniowych dokonanych wypłat. Dodatkowym atutem szkolenia jest omówienie kwestii związanych z minimalnym wynagrodzeniem u zleceniobiorców.

Do udziału zapraszamy wszystkie podmioty zatrudniające pracowników lub zawierające umowy ze zleceniobiorcami

Szczegółowy PROGRAM szkolenia: http://www.cpi.com.pl/imprezy/2017/rpoo/index.php

Zapraszamy do skorzystania z 10% RABATu na udział w szkoleniu poprzez wypełnienie formularza zgłoszeniowego: http://www.cpi.com.pl/imprezy/2017/rpoo/formularz_pr10.php

Organizator:

Centrum Promocji Informatyki Sp. z o.o.;

www.cpi.com.pl

tel. (22) 870 69 10, 870 69 78;

email: pr@konferencja.com.pl

Czytaj także

Narzędzia przedsiębiorcy

POLECANE

Dotacje dla firm

reklama

Ostatnio na forum

RODO 2018

Pomysł na biznes

Eksperci portalu infor.pl

DIF Brokers

Broker

Zostań ekspertem portalu Infor.pl »