| IFK | IRB | INFORLEX | GAZETA PRAWNA | INFORORGANIZER | APLIKACJE | KARIERA | SKLEP
Jesteś tutaj: STRONA GŁÓWNA > Moja firma > Biznes > Zarządzanie > Szkolenia > Oferty szkoleń > Jak odzyskać 2 godziny dziennie, które tracisz każdego dnia? 2 godzinny warsztat dla przedsiębiorców i menedżerów – 16 czerwca 2015 r.

Jak odzyskać 2 godziny dziennie, które tracisz każdego dnia? 2 godzinny warsztat dla przedsiębiorców i menedżerów – 16 czerwca 2015 r.

Czy chociaż znasz zasady zarządzania czasem… nadal nie osiągasz swoich celów biznesowych? Zapraszamy na warsztat "Zaprojektuj swój czas”, który odbędzie się we wtorek 16 czerwca 2015, w godzinach 17.00-19.00 w Warszawie ul. Narbutta 40/13. Szkolenie skierowane jest do menadżerów i przedsiębiorców. Do wszystkich, którzy stoją przed wyzwaniem natłoku zadań i chcieliby osiągać wysoką efektywność osobistą nie płacąc przy tym zbyt dużych kosztów związanych z brakiem czasu i życiem w ciągłym pośpiechu. Portal Infor.pl objął patronat medialny nad warsztatami.

Znany z eksperckich publikacji, również na łamach INFOR, autor warsztatu, Grzegorz Frątczak stworzył unikalną formułę szkolenia, o którym tak piszą uczestnicy: „Z mojego punktu widzenia, „Zaprojektuj swój czas” to najlepszy warsztat w jakim miałam okazję uczestniczyć. Nie jeden z najlepszych, ale właśnie najlepszy. Jako była pracownica korporacji, w tym przez ponad 10 lat na wysokich stanowiskach menedżerskich, brałam udział w licznych szkoleniach. Na tym warsztacie znalazłam wskazówki, których szukałam, jak zarządzać czasem swoim i innych.” Katarzyna Biegańska – dyrektor wydawniczy.

Ten dwugodzinny warsztat działa jak kompas, który pozwala odnaleźć prostą drogę produktywności w zatłoczonym zadaniami dniu! Jest tak ponieważ istnieją techniki, które działają w większości sytuacji w jakich przychodzi nam pracować. Można się ich nauczyć i zacząć stosować je w sposób naturalny po to, by jeszcze bardziej świadomie budować swoje efektywne i spełnione życie.

Zarządzanie czasem to niezwykły obszar wiedzy, ponieważ bez praktyki trudno o efekty. Dlatego… 80% tego szkolenia powstało z doświadczeń, z pracy z przedsiębiorcami i menedżerami!

W czasie warsztatu, doświadczony i znany trener biznesu, coach i menedżer z dyplomem MBA Grzegorz Frątczak, przekaże uczestnikom wiele praktycznych i niestandardowych rozwiązań. W programie warsztatu m.in.:

  • poprawa swojej produktywności w pracy poprzez sprawdzone strategie i metody na bazie całościowego systemu „5 sił produktywności”.
  • ujawnienie, co marnuje 40% czasu każdego dnia i jak go odzyskać poprzez 3 skuteczne strategie.
  • projektowanie Twojego stylu pracy i życia, aby osiągnąć spokój i równowagę między życiem osobistym i zawodowym.
  • odzyskiwanie nawet 2 godzin dziennie, dzięki nawykom, zmianie przekonań i kwestionowaniu zastałej rzeczywistości.

Odpłatność za warsztat jest realizowana, głównie w celu potwierdzenia i rezerwacji miejsca – 21zł. Szczegółowe informacje i szkoleniu i zakup biletów na to wydarzenie można znaleźć na stronie:

Jak odzyskać 2 godziny dziennie, które tracisz każdego dnia? 2 godzinny warsztat dla przedsiębiorców i menedżerów

Czytaj także

Zdjęcia

Jak odzyskać 2 godziny dziennie, które tracisz każdego dnia? 2 godzinny warsztat dla przedsiębiorców i menedżerów – 16 czerwca  2015 r.
Jak odzyskać 2 godziny dziennie, które tracisz każdego dnia? 2 godzinny warsztat dla przedsiębiorców i menedżerów – 16 czerwca 2015 r.

Split payment - podzielona płatność79.00 zł

Narzędzia przedsiębiorcy

POLECANE

Dotacje dla firm

reklama

Ostatnio na forum

RODO 2018

Pomysł na biznes

Eksperci portalu infor.pl

Prawo i Logistyka

PrawoiLogistyka.pl to serwis tematyczny zajmujący się prawnymi aspektami działalności transportowej.

Zostań ekspertem portalu Infor.pl »
Notyfikacje
Czy chcesz otrzymywać informacje o najnowszych zmianach? Zaakceptuj powiadomienia od mojafirma.Infor.pl
Powiadomienia można wyłączyć w preferencjach systemowych
NIE
TAK