reklama
| INFORLEX | GAZETA PRAWNA | KONFERENCJE | INFORORGANIZER | APLIKACJE | KARIERA | SKLEP
reklama
reklama
Jesteś tutaj: STRONA GŁÓWNA > Moja firma > Biznes > Zarządzanie > Szkolenia > Oferty szkoleń > 2-godzinny warsztat „Zaprojektuj swój czas” – 19 maja 2015 r.

2-godzinny warsztat „Zaprojektuj swój czas” – 19 maja 2015 r.

Zapraszamy na warsztat "Zaprojektuj swój czas”, który odbędzie się we wtorek 19 maja 2015, w godzinach 17.00-19.00 w Warszawie ul. Narbutta 40/13. Szkolenie skierowane jest do menadżerów, przedsiębiorców oraz pracowników biurowych firm. Do wszystkich, którzy stoją przed wyzwaniem natłoku zadań i chcieliby osiągać wysoką efektywność osobistą nie płacąc przy tym zbyt dużych kosztów związanych z brakiem czasu i życiem w ciągłym pośpiechu. Patronat medialny nad warsztatem objął portal Infor.pl

Znany z eksperckich publikacji, również na łamach INFOR, autor warsztatu, Grzegorz Frątczak stworzył unikalną formułę szkolenia, o którym tak piszą uczestnicy: „Z mojego punktu widzenia, „Zaprojektuj swój czas” to najlepszy warsztat w jakim miałam okazję uczestniczyć. Nie jeden z najlepszych, ale właśnie najlepszy. Jako była pracownica korporacji, w tym przez ponad 10 lat na wysokich stanowiskach menedżerskich, brałam udział w licznych szkoleniach.  Na tym warsztacie znalazłam wskazówki, których szukałam, jak zarządzać czasem swoim i innych.” Katarzyna Biegańska – dyrektor wydawniczy.

Ten dwugodzinny warsztat działa jak kompas, który pozwala odnaleźć prostą drogę produktywności w zatłoczonym zadaniami dniu! Jest tak ponieważ istnieją techniki, które działają w większości sytuacji w jakich przychodzi nam pracować. Można się ich nauczyć i zacząć stosować je w sposób naturalny po to, by jeszcze bardziej świadomie budować swoje efektywne i spełnione życie.

W czasie warsztatu, doświadczony i znany trener biznesu, coach i menedżer z dyplomem MBA Grzegorz Frątczak, przekaże uczestnikom m.in.:

  • Co marnuje 40% czasu każdego dnia i jak go odzyskać poprzez 3 skuteczne strategie.
  • Jak poprzez nawyki, zmianę przekonań i kwestionowanie zastałej rzeczywistości można zaoszczędzić nawet 2 godziny dziennie.
  • W jaki sposób poprawić swoją produktywność w pracy.
  • Jak zaprojektować styl pracy i życia, aby osiągnąć spokój i równowagę między życiem osobistym i zawodowym.
  • Co i jak można usprawnić, by szybciej i skuteczniej osiągać swoje cele.

Odpłatność za warsztat jest realizowana, głównie w celu potwierdzenia i rezerwacji miejsca – 21zł. Szczegółowe informacje i szkoleniu i zakup biletów na to wydarzenie można znaleźć na stronie: http://projektantczasu.pl/zaprojektuj-swoj-czas-warsztat-2/

reklama

Czytaj także

Zdjęcia

2-godzinny warsztat „Zaprojektuj swój czas” – 19 maja 2015 r.
2-godzinny warsztat „Zaprojektuj swój czas” – 19 maja 2015 r.

Uprawnienia rodziców w pracy. Poradnik pracodawcy59.00 zł
reklama

Narzędzia przedsiębiorcy

reklama
reklama

POLECANE

reklama

Koronawirus a przedsiębiorcy

reklama

Ostatnio na forum

reklama

Pomysł na biznes

reklama

Eksperci portalu infor.pl

Jacek Żurowski

Dyrektor Regionalny Zebra Technologies w Europie Środkowej

Zostań ekspertem portalu Infor.pl »
reklama
reklama
reklama