| IFK | IRB | INFORLEX | GAZETA PRAWNA | INFORORGANIZER | APLIKACJE | KARIERA | SKLEP
Jesteś tutaj: STRONA GŁÓWNA > Moja firma > Biznes > Zarządzanie > Szkolenia > Oferty szkoleń > Zapraszamy na konferencję "Invest with Emirates" - 3 marca 2015 r.

Zapraszamy na konferencję "Invest with Emirates" - 3 marca 2015 r.

W dniu 3 marca 2015 roku w Warszawie odbędzie się ciekawie zapowiadająca się konferencja "Invest with Emirates 2015". Portal Infor.pl, który objął patronat medialny nad wydarzeniem, pragnie zaprosić wszystkich chętnych do uczestnictwa.

Konferencja będzie doskonałą okazją do nawiązania i zacieśnienia współpracy pomiędzy firmami z Polski i Emiratów Arabskich. Podczas konferencji będzie można nawiązać relacje biznesowe w zakresie inwestycji, handlu i biznesu. Udział w Konferencji wezmą znamienici goście z Emiratów Arabskich i z Polski.

Zapowiedzianymi gośćmi są m.in. Pan Ambasador Zjednoczonych Emiratów Arabskich w Polsce J.E. Asim Mirza Al Rahmah oraz Pan Premier Waldemar Pawlak a także przedstawiciele urzędów i agencji mających realny wpływ na współprace dwustronną. Wezmą w niej udział także przedstawiciele inwestorów oraz rządowych instytucji ZEA.  

Organizatorzy przygotowali specjalny katalog, w którym znajdować się będzie baza firm biorących udział w konferencji.

W katalogu znajdować się będzie krótki opis (w języku angielskim), logo firmy, odnośnik do strony www, a także dane teleadresowe.

Katalog ten będzie dystrybuowany do Izb Gospodarczych we wszystkich 7 Emiratach, a także do Wydziału Promocji Handlu i Inwestycji przy Ambasadzie RP w Abu Dhabi, Polskiej Agencji Informacji i Inwestycji Zagranicznych, Polsko - Emirackiej Grupy Biznesu, a także wielu instytucji rządowych i biznesowych w ZEA.

Więcej na stronie internetowej: http://investwithemirates.pl/

Specjalnie dla czytelników infor.pl organizator przewidział zniżkę w wysokości 35% na wejściówkę.

Czytaj także

Narzędzia przedsiębiorcy

POLECANE

Dotacje dla firm

reklama

Ostatnio na forum

RODO 2018

Pomysł na biznes

Eksperci portalu infor.pl

Szkoła Jazdy Subaru

Kursy z doskonalenia techniki jazdy

Zostań ekspertem portalu Infor.pl »