reklama
| INFORLEX | GAZETA PRAWNA | KONFERENCJE | INFORORGANIZER | APLIKACJE | KARIERA | SKLEP
reklama
reklama
Jesteś tutaj: STRONA GŁÓWNA > Moja firma > Biznes > Zarządzanie > Szkolenia > Oferty szkoleń > Zapraszamy na konferencję "Invest with Emirates" - 3 marca 2015 r.

Zapraszamy na konferencję "Invest with Emirates" - 3 marca 2015 r.

W dniu 3 marca 2015 roku w Warszawie odbędzie się ciekawie zapowiadająca się konferencja "Invest with Emirates 2015". Portal Infor.pl, który objął patronat medialny nad wydarzeniem, pragnie zaprosić wszystkich chętnych do uczestnictwa.

Konferencja będzie doskonałą okazją do nawiązania i zacieśnienia współpracy pomiędzy firmami z Polski i Emiratów Arabskich. Podczas konferencji będzie można nawiązać relacje biznesowe w zakresie inwestycji, handlu i biznesu. Udział w Konferencji wezmą znamienici goście z Emiratów Arabskich i z Polski.

Zapowiedzianymi gośćmi są m.in. Pan Ambasador Zjednoczonych Emiratów Arabskich w Polsce J.E. Asim Mirza Al Rahmah oraz Pan Premier Waldemar Pawlak a także przedstawiciele urzędów i agencji mających realny wpływ na współprace dwustronną. Wezmą w niej udział także przedstawiciele inwestorów oraz rządowych instytucji ZEA.  

Organizatorzy przygotowali specjalny katalog, w którym znajdować się będzie baza firm biorących udział w konferencji.

W katalogu znajdować się będzie krótki opis (w języku angielskim), logo firmy, odnośnik do strony www, a także dane teleadresowe.

Katalog ten będzie dystrybuowany do Izb Gospodarczych we wszystkich 7 Emiratach, a także do Wydziału Promocji Handlu i Inwestycji przy Ambasadzie RP w Abu Dhabi, Polskiej Agencji Informacji i Inwestycji Zagranicznych, Polsko - Emirackiej Grupy Biznesu, a także wielu instytucji rządowych i biznesowych w ZEA.

Więcej na stronie internetowej: http://investwithemirates.pl/

Specjalnie dla czytelników infor.pl organizator przewidział zniżkę w wysokości 35% na wejściówkę.

reklama

Czytaj także

Zdjęcia

Invest with Emirates 2015
Invest with Emirates 2015

Czas pracy 2020. Planowanie, rozliczanie i ewidencja59.00 zł
reklama

Narzędzia przedsiębiorcy

reklama
reklama

POLECANE

reklama

Koronawirus a przedsiębiorcy

reklama

Ostatnio na forum

reklama

Pomysł na biznes

reklama

Eksperci portalu infor.pl

Polskie Centrum Kadrowo – Płacowe

Zostań ekspertem portalu Infor.pl »

reklama
reklama
reklama