| INFORLEX | GAZETA PRAWNA | KONFERENCJE | INFORORGANIZER | APLIKACJE | KARIERA | SKLEP
Jesteś tutaj: STRONA GŁÓWNA > Moja firma > Biznes > Zarządzanie > Szkolenia > Oferty szkoleń > Konferencja dla przedsiębiorczych „Biznes Krok po Kroku” już 26 czerwca w Gdańsku

Konferencja dla przedsiębiorczych „Biznes Krok po Kroku” już 26 czerwca w Gdańsku

Konferencja dla młodych przedsiębiorców, którą po raz siódmy organizuje Fundacja „Twoja Inicjatywa!”, zawita 26 czerwca do Gdańska do Centrum Konferencyjno-Szkoleniowego STARTER. Specjalnie dla przedsiębiorczych osób z trójmiasta powtórnie przyjadą prelegenci i praktycy z całej Polski. Będą opowiadać o tym, jak mądrze prowadzić swój biznes. Posłużą radą, pokażą przykłady. Poprzednie edycje, które miały miejsce w Warszawie, Gdańsku, Katowicach, Poznaniu i Wrocławiu zgromadziły łącznie ponad tysiąc osób. Patronat medialny nad konferencją objął portal Infor.pl

- Coraz więcej osób decyduje się na założenie własnej działalności gospodarczej. Sam pomysł na produkt lub usługę, którą będą oferować, to jednak nie wszystko. Warto stale poszerzać swoją wiedzę, zwłaszcza w obszarach księgowości, finansów, nowych technologii i marketingu – podkreśla Anna Flaga, Prezes Fundacji Twoja Inicjatywa!.

Powtórnie przyszedł czas na Gdańsk. Całodzienne spotkanie dla przedsiębiorców, odbędzie się 26 czerwca w Centrum Konferencyjno-Szkoleniowym STARTER przy ul. Lęborskiej 3b w godzinach 9:00 – 16:00.

O czym będzie mowa?

W trakcie krótkich praktycznych wykładów prelegenci będą mówić o założeniu własnej działalności gospodarczej, sprzedaży i komunikacji. Opowiedzą o tworzeniu biznesu od podstaw, kształtowaniu wizerunku marki oraz pozyskiwaniu kontrahentów. Ważnym tematem będzie marketing, public relations oraz szeroko pojęta promocja firmy, także poprzez działania w Internecie.

Prelegenci

Wśród prelegentów znaleźli się specjaliści i praktycy z różnych dziedzin. I tak, Barbara Bil, adwokat w Izbie Adwokackiej w Warszawie wskaże na co zwrócić uwagę przed zawarciem umowy, Zbigniew Pietrzak-Stocki z Grupy Pracuj doradzi uczestnikom, jak skutecznie rekrutować pracowników, Maciej Trela z Północ Nieruchomości podpowie jak podnająć lokal dla firmy, a Paweł Radomski przybliży biznesową platformę networkingową Multibiznes.pl.

Swoją wiedzą podzielą się również Łukasz Świrgał, Dyrektor Departamentu Marketingu Tax Care oraz Agnieszka Żelazko, Dyrektor Zarządzający w Grupie BRM, która jest autorką książki „10 odsłon PR” skierowanej do przedsiębiorców.

Nagrody

Wśród uczestników szkolenia zostaną rozlosowane atrakcyjne nagrody: pakiety promocyjne firmy Tax Care o wartościach: 500 zł, 1000 zł i 1500 zł, książki Agnieszki Żelazko „10 odsłon PR”, wydane w lutym 2014 roku oraz voucher na godzinną konsultację marketingową ufundowany przez Joannę Staniszewską - You’ll. Dla wszystkich uczestników konferencji, także od You’ll, zniżka 20 proc. na wykonanie projektu profesjonalnej wizytówki, szablonu papieru firmowego oraz szablonu prezentacji.

Zapisy

Koszt całodziennego uczestnictwa w warsztatach to 19 zł (obiad wliczony w cenę). Formularz zgłoszenia znajduje się: www.twoja-inicjatywa.pl – zapisy obowiązkowe.

Czytaj także

Narzędzia przedsiębiorcy

POLECANE

Dotacje dla firm

reklama

Ostatnio na forum

Artykuł Partnerski

Pomysł na biznes

Eksperci portalu infor.pl

Tomasz Krzemirski

Współzałożyciel Fabryki Narciarzy. Instruktor narciarstwa od 19 roku życia. Prócz legitymacji państwowej, posiada również uprawnienia Niemieckiego Stowarzyszenia SPORTS.

Zostań ekspertem portalu Infor.pl »