Kategorie

Używane opony

Zapisz się na newsletter
Zobacz przykładowy newsletter
Zapisz się
Wpisz poprawny e-mail
Oszczędności podczas zakupu ogumienia? Zawsze możesz zdecydować się na opony bieżnikowane. Dziś uważnie się im przyjrzymy.
Opony używane czy nieużywane - oto jest pytanie! Wątpliwości niczym z Szekspirowskiego dramatu rozwiewa Polski Związek Przemysłu Oponiarskiego. Według fachowców tylko kupno nieużywanych, odpowiednio magazynowanych opon jest w stanie zapewnić bezpieczeństwo.
Zakup używanych opon budzi pewne obawy o ich stan. W praktyce okazuje się, że prawidłowy proces ich kontroli oraz odpowiedni wiedza na temat opon, pozwalają nabyć dobry produkt za bardzo rozsądną cenę.
Zakup używanych opon to rozwiązanie tańsze od zakupu nowego ogumienia ale obarczone ryzykiem. Na co zwrócić uwagę podczas zakupu używanych opon?
Nowe opony gwarantują najlepsze właściwości trakcyjne, ale nie są tanie. Czy dobrym pomysłem może być zakup używanych opon?
Używane opony kuszą niską ceną i sporym wyborem różnej klasy modeli. Nie zawsze jednak ich stan jest na tyle dobry, by można ich było używać. Co sprawdzić przed zakupem używanych opon?