Kategorie

ładunek

Zapisz się na newsletter
Zobacz przykładowy newsletter
Zapisz się
Wpisz poprawny e-mail
W portach morskich w październiku przeładowano 5,5 mln ton ładunków, tj. o 0,3 proc. więcej niż przed rokiem - podał GUS.
Przepisy umowy europejskiej ADR bardzo dokładnie opisują warunki bezpiecznego transportu drogowego towarów niebezpiecznych i nie pozostawiają możliwości dowolnej ich interpretacji.
Hellmann Worldwide Logistics Polska rozszerzył zakres usług w transporcie morskim o serwis drobnicowy LCL w imporcie z Dalekiego Wschodu.
Realizowane na rynku duże inwestycje, niezmiennie wiążą się z koniecznością przemieszczania urządzeń i innych elementów, o gabarytach znacznie przekraczających wymiary naczep czy kontenerów. Wymagają one skomplikowanych operacji spedycyjnych i planowania - project cargo.
Kradzieży ładunku można zapobiec. TimoCom wyjaśnia jak przeciwdziałać temu procederowi. Prezentuje możliwości, za pomocą których firmy spedycyjne, transportowe i logistyczne mogą zmniejszyć ryzyko.
Firma kurierska UPS ogłosiła plany rozbudowy węzła lotniczego w porcie lotniczym Kolonia / Bonn. UPS działa na tym lotnisku już 25 lat.