Kategorie

Bagażniki na rowery

Zapisz się na newsletter
Zobacz przykładowy newsletter
Zapisz się
Wpisz poprawny e-mail
A gdyby tak na wyjazd wakacyjny zabrać rowery? To niezwykle proste szczególnie w przypadku, w którym kierowca zdecyduje się na montaż bagażnika rowerowego na klapę. Cały proces można tak naprawdę opisać w kilku punkach.
Taurus, polski producent boksów dachowych i różnego rodzaju bagażników samochodowych wprowadził do oferty najnowszy uchwyt na rower - Taurus BikeUp Pro.
Zakup lub wypożyczenie bagażnika dachowego to skuteczny sposób na zwiększenie możliwości przewozowych samochodu. Jak wybrać boks dachowy oraz jak go pakować?
Ministerstwo Infrastruktury opracowuje projekt rozporządzenia, które umożliwi zakup i montaż trzeciej tablicy rejestracyjnej, przeznaczonej do bagażników rowerowych montowanych na hakach w samochodach. Obecnie większość tego typu konstrukcji zasłania tylną tablicę rejestracyjną auta, co jest niezgodne polskimi przepisami.
Piknik na łonie na natury to dla wielu osób świetny sposób na spędzenie wolnego czasu wraz z rodziną czy najbliższymi przyjaciółmi. Podpowiadamy co warto ze sobą zabrać i o czym pamiętać, aby piknik był udany.
Jaki jest najlepszy (najbardziej ekonomiczny) sposób na przewiezienie rowerów samochodem? Czy najlepszym sposobem jest przewóz rowerów na dachu?