reklama
| INFORLEX | GAZETA PRAWNA | KONFERENCJE | INFORORGANIZER | APLIKACJE | KARIERA | SKLEP
reklama
reklama
Jesteś tutaj: STRONA GŁÓWNA > Moja firma > Biznes > Wiadomości > Państwo dofinansuje wyjazd na CeBIT 2011

Państwo dofinansuje wyjazd na CeBIT 2011

Przedsiębiorcy wybierający się na targi CeBIT 2011 mają szansę skorzystać z dofinansowania udziału w tej imprezie. Obejmie ono nie tylko koszty wynajmu i zabudowy powierzchni wystawienniczej, ale również konferencji i pokazów.

– Chcemy, by informatyka stała się polską specjalnością, a Targi CeBIT 2011 w Hannowerze są doskonałą okazją do realizacji tej idei – powiedział wiceminister gospodarki Dariusz Bogdan podczas spotkania z przedstawicielami regionów, firm, targów CeBIT na Polskę, Krajowej Izby Gospodarczej i Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości. Rozmowy odbyły się 17 grudnia 2010 r. w Ministerstwie Gospodarki.

Przedsiębiorcy zainteresowani targami CeBIT 2011 mogą ubiegać się o dofinansowanie udziału w tej imprezie. – Należy do 31 grudnia 2010 r. złożyć w MG odpowiedni wniosek. Dotacje udzielane jest w ramach poddziałania 6.5.2. PO IG – wyjaśnił.

Polecamy: Jakie obowiązki wiążą się z prowadzeniem firmy w domu

Firmy mogą liczyć na wsparcie w wysokości 25 tys. zł na m.in. wynajem i zabudowę powierzchni wystawienniczej, wynajem sal konferencyjnych, obsługę techniczną, a także organizację seminariów, konferencji i pokazów – podkreślił wiceszef resortu gospodarki. Dodał, że MG zarezerwowało ponad 500 m2 powierzchni wystawienniczej.

Zachęcił również władze wszystkich polskich województw do aktywniejszej promocji na CeBIT 2011. – Może mieć to bowiem bezpośredni wpływ na zwiększenie szans Polski na partnerstwo strategiczne w targach w 2012 r. – zauważył wiceminister Dariusz Bogdan. W tym roku krajem partnerskim jest Hiszpania. Coroczne targi CeBIT w Hanowerze to jedno z najważniejszych wydarzeń tego typu w branży ICT.

Źródło: MG

reklama

Czytaj także

Źródło:

INFOR

Zdjęcia

Ministerstwo dofinansuje uczestnictwo w targach CeBIT 2011.
Ministerstwo dofinansuje uczestnictwo w targach CeBIT 2011.

Ulgi na rozwój i innowacje w PIT i CIT. Zmiany 202169.00 zł
reklama

Narzędzia przedsiębiorcy

reklama
reklama

POLECANE

reklama

Koronawirus a przedsiębiorcy

reklama

Ostatnio na forum

reklama

Dotacje dla firm

reklama

Eksperci portalu infor.pl

JSLegal Jankowki & Stroiński

Adwokacka Spółka Partnerska

Zostań ekspertem portalu Infor.pl »
reklama
reklama
reklama